Game of Thrones (Hra o trůny) Ani letos novináři nebudou moci vydat své recenze dřív než v den premiéry

Ani letos novináři nebudou moci vydat své recenze dřív než v den premiéry

Ani letos novináři nebudou moci vydat své recenze dřív než v den premiéry

Poslední řada Game of Thrones nás čeká za necelý měsíc a ani tentokrát si novináři nebudou moci napsat recenze dřív, než budou mít samotné epizody premiéru. Před lety stanovený zákaz tedy stále platí.

25 2
17.3.2019

S velkou popularitou přichází i velké zneužívání, i tak se dá označit popularita seriálu Game of Thrones. Na začátku tohoto seriálu nikdo nečekal, k jakým velkým únikům dojde během pozdějších let. Stanice HBO se však s tímto problémem vypořádala razantně – nebudou vznikat žádné kopie pro novináře, které se jim posílají před premiérou, protože právě kvůli nim docházelo v minulých letech k velkým únikům.

Vše začalo roku 2015, kdy startovala pátá série. První díl měl jasně stanovené datum premiéry, nicméně už před tímto datem došlo k úniku prvních čtyř epizod. Tento velký únik zapříčinil to, že od roku 2016 neposílali představitelé stanice HBO kopie prvních několika epizod novinářům, kteří by si díky nim mohli napsat a vydat své recenze o něco dřív.


(Novináři si budou muset počkat stejně jako ostatní. Foto: HBO)

Tento zákaz se nakonec bude týkat i poslední řady seriálu Game of Thrones. Před pár dny stanice HBO oznámila, že i letos novináři nedostanou žádné kopie, což znamená, že si své recenze budou moci napsat až v den premiéry, kdy první epizoda bude již ke zhlédnutí.

I když byl tento zákaz poměrně tvrdý, tak musí být pro každého pochopitelný. Doufejme, že ani letos neuniknou žádné díly…

Zdroj článku: EW

Diskuze /10

Regouvousus

Jako když jim minulý rok unikl celý scénář a pak i epizoda 4 a 6, tak je vysoce pravděpodobné, že se to bude letos bohužel opakovat.

17.3.2019 | 15:08:00
Phoenix CZ

To je dobře. Aspoň to vše bude překvapení a nikdo to nebude čekat. Jinak myslíte, že ty skripta 8. série, která četli Vinstor a Engrej budou pravdivá? Jestli jo, tak to bude nemilé. Osobně bych si přál takový konec, na který nepřišla žádná z teorií. :)

#4 Milano33
17.3.2019 | 15:15:04
shootx

Uniknout to muze, mozna uz maji pohlidane cesticky ale v zajmu divaka je aby si nekazil zazitek posledni rady jinak nez shlednutim i presto ze je davno jasne ktera postava bude nejnebezpecnejsi…

17.3.2019 | 15:25:39
Milano33

Skriptá které čítali Vinstor a Engrej nebudú pravdivé podľa mňa. Tie skriptá majú na môj vkus až príliš veľa dier ;)
#2 Phoenix CZ: Nemáš sa čoho báť, dej bude úplne o niečom inom :)

17.3.2019 | 16:12:20
Fat Tony

Po faux pas s 5. seriou, kedy predcasne leakli prve 4 epizody z ruk novinarov im uz logicky nedavaju pristup dopredu :)

17.3.2019 | 17:41:01
atack

otázka koho to zajímalo :) dívat se na kostičky u takového seriálu to nemůžou být fandové když jim to kulové pomůže stejně musí čekat pak na další díl jak každej jinej :) sám mám problémy na to koukat než vyjde aspon bluray :D

#7 Regouvousus
17.3.2019 | 21:02:56
Regouvousus

#6 atack: Jo, ale ono jde o spoilery. Sotva leaknuli epizodu 6, zž dávno byl všude screen draka s modrýma očima… nešlo se tomu vyhnout.

#8 Denyslayer
18.3.2019 | 4:34:22
Denyslayer

#7 Regouvousus: Bohužel, tento spoiler byl znám už dlouhé měsíce před vydáním 1. epizody 7. série. To jste měl štěstí, že jste na to narazil až takhle pozdě. :D Vyspoilerovaný děj a krátká stopáž jsou podle mě věci, které 7. sérii ublížily nejvíce.

18.3.2019 | 14:44:46
theplanetoftheapes

už se těším na webrip verzi ve velikosti 225 mb a pustím si to na svém 4,5 palcovém mobilu =)

#10 NewPerson
19.3.2019 | 12:29:52
NewPerson

#9 theplanetoftheapes: It's an abomination!

19.3.2019 | 14:13:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás