Game of Thrones (Hra o trůny) Bronzový Yohn Royce obsazen

Bronzový Yohn Royce obsazen

Bronzový Yohn Royce obsazen

Před nějakou dobou byla obsazena další postava, která doplní říši Sedmi království. Onou novou postavou je postava Bronzového Yohna Royce.


2 0
30.10.2013

Bronzový Yohn Royce je vazalem rodu Arrynů z Údolí a tím pádem služebník a vazal lady Lysy. Přízvisko Bronzový získal díky bronzovým ornamentům, které má na své zbroji. Další zajímavou informací je, že ser Yohn Royce je otcem sera Waymana Royce – bratra Noční hlídky, který byl zabit na začátku seriálu Bílými chodci.

Tuto velmi zajímavou postavu, se kterou se setkáme ve čtvrté sérii si zahraje anglický herec Rupert Vansittart, kterého mohou diváci znát například ze seriálů Doctor Who nebo Mr. Bean nebo z filmů Železná lady a Statečné srdce.

Diskuze /3

kiso1561

v knihe sa zatiaľ len mihol ale nejak podobne som si ho predstavoval inak Struan Rodger obsadený ako Three-eyed crow na toho som zvedavý

30.10.2013 | 16:55:05
LordFandalf

myslím, že člen Noční Hlídky se jmenoval Waymar Royce, ne Wayman

31.10.2013 | 20:08:49
Stráťa

Pokud si pamatuju z knížky tak přízvisko bronzový nemá díky bronzovým ornamentům ale díky bronzové zbroji zdobené runami kterou dědí hlava jejich rodu a odkazuje tak na to že jsou jedním z nejstarších rodů v údolí.

10.11.2013 | 19:26:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás