Game of Thrones (Hra o trůny) Den 118: Natáčení stále pokračuje

Den 118: Natáčení stále pokračuje

Den 118: Natáčení stále pokračuje

Poslední dobou jsme vás neinformovali o žádných novinkách z natáčení, a to kvůli tomu, že se nic moc nového neví. Každopádně se stále natáčí.


17 0
26.11.2015

Nejvíce pozornosti je nyní upřeno na natáčení v Severním Irsku, kde se stále natáčí záběry ze Severu. Už víme, že se na Severu objeví jedna známá postava (pozor na spoiler). Novinky z natáčení dále odhalují, že se na Severu dočkáme i Melisandry, která však tento rok nebyla moc vidět. Znamená to snad, že v šesté řadě bude jen na chvíli?

Aktuálně ještě probíhá natáčení v Dubrovníku, kde Cersei Lannister natáčela scénu, kde v Králově přístavišti vítá svého bratra Jaimeho. Spoustu nových scén natáčel i herec Eugene Simon (představitel Lancela Lannistera), který na svůj Twitter účet přidal následující fotografii, kde si stěžuje na bolest nohou po natáčení.


Doufejme, že se situace kolem natáčení brzy zlepší a bude odhaleno mnohem více novinek.

Diskuze /4

havlliczech

Že se nic moc neví? Dělaš si srandu? K natačení je pomalu jedna novinka denně, viz www.winteriscoming.net

#2 Xavik
26.11.2015 | 19:13:07
Xavik

#1 havlliczech: Jo, jasný, ale to jsou samý fotky, který nic neznamenají (všechno aktuální a podstatný máme u nás na webu). Takže ne, nedělám si srandu. :)

admin
26.11.2015 | 20:14:54
StrejdaCZ

Obsadili Smalljona, bude ho hrát Dean S. Jagger… Snad si jen nechá narůst plnovous, jinak by nevypadal moc na Seveřana a Smalljona podle mě. :D

26.11.2015 | 21:06:58
Ann Taylor

Tak jako Nuzný bratr (nevypadá, že by patřil k Válečníkovým synům, pokud vůbec seriál ty skupiny rozlišuje) asi nemá kvalitní boty :D Podle těch pruhů špíny nějaký sandále :D Tak se není co divit, že ho bolej nohy. Ale stejně to není fér, někdo má pěkný dlouhý a rovný prsty a někomu končí od dětství chodila zkroucenýma bambulkama! :D

redaktor
27.11.2015 | 15:24:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás