Game of Thrones (Hra o trůny) Den 157: Armády živých a mrtvých v lomu Magheramorne

Den 157: Armády živých a mrtvých v lomu Magheramorne

Den 157: Armády živých a mrtvých v lomu Magheramorne

Po pár dnech vám přinášíme další novinky z lomu Magheramorne, kde má štáb aktuálně velmi napilno. Podívejte se, co nového prozradily fotografie a videa.

15 1
31.3.2018

Od poloviny března se natáčí v lomu Magheramorne a my víme, že se tu natáčí bitva. Nyní už známe konkrétnější složení armád. Původně se tu objevili pouze Neposkvrnění, ale díky nejnovějším fotkám a videím lze poznat, že se bitvy účastní i armády Dothraků a lidí ze Západozemí.

Na place se však konečně objevili i nemrví, kteří tu dosud nebyli. Dle očekávání je tedy konečně jasné, že se natáčí bitva mezi živými a mrtvými. Opět se na natáčení objevil oheň značící možnou přítomnost draka. Známější herci se na place stále neobjevili, ale je možné, že tu je Gwendoline Christie, jejíž přítomnost byla zřejmě zachycena na jedné z fotografií.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás