Game of Thrones (Hra o trůny) Den 167: Štáb se připravuje na natáčení v ruinách Italica

Den 167: Štáb se připravuje na natáčení v ruinách Italica

Den 167: Štáb se připravuje na natáčení v ruinách Italica

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že se i v osmé řadě podíváme do Dračího doupěte. Proto nastal čas, aby štáb začal toto místo připravovat pro natáčení.


13 0
9.4.2018

Na konci května nás španělské weby informovali o tom, že si stanice HBO zarezervovala ruiny Italica u Sevilly. Nyní už známe podrobnější informace týkající se příprav a samotného natáčení.

(Dračí doupě v sedmé sérii. Foto: HBO)


Štáb toto místo začal připravovat pro natáčení od 2. dubna. Přípravy budou trvat přesně měsíc, tedy do 2. května. Hned od 3. května se tu bude natáčet, a to až do 18. května. Netrpělivě očekáváme, kdo se tu objeví, protože bude zajímavé vědět, kdo v osmé řadě navštíví zasněžené Královo přístaviště.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Osmá série

21 teorií, ke kterým v poslední sérii pravděpodobně dojde

21 teorií, ke kterým v poslední sérii pravděpodobně dojde

Určitě jste již přemýšleli nad tím, co všechno se v osmé řadě seriálu Game of Thrones stane. Jeden fanoušek sepsal své teorie, které nezní vůbec šíleně. Však se o tom přesvědčte sami.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás