Game of Thrones (Hra o trůny) Den 209: Další herci dorazili do Sevilly

Den 209: Další herci dorazili do Sevilly

Den 209: Další herci dorazili do Sevilly

Sice jsme už potvrdili přítomnost spousty herců ve španělské Seville, ale stále se nejedná o konečné číslo. Nyní totiž dorazili další.

17 0
16.5.2018

Před pár dny jsme vás informovali o tom, kdo všechno se aktuálně nachází v Seville, aby se podílel na natáčení scén v ruinách Italica. Na výčet herců se tedy můžete podívat v předchozím článku, nyní se však zaměřme na ty, kteří se tu objevili teprve nedávno.

Podle očekávání do Sevilly zamířila i současná královna Západozemí Cersei Lannister. Potvrdila to fotografie, na které se nachází její představitelka Lena Headey společně s hercem Conlethem Hillem ve španělské Seville.


Kromě toho bylo potvrzeno, že se v Seville nachází i herci Jacob Anderson, Gemma Whelan, o kterých se dříve nemluvilo, a Lino Facioli, o které se dříve mluvilo, ale jeho přítomnost byla definitivně potvrzena až nyní.

Stále se však v Seville nenachází spousta dalších herců, mezi které předně patří herečka Emilia Clarke. Ta se aktuálně vyskytuje ve Francii, kde propaguje novinku Solo: A Star Wars Story.

Diskuze /5

SOADdave

Robin Arryn to nakonec celé zachrání :D

#2 Grayyitheyerouh #4 shootx
16.5.2018 | 15:38:16
Grayyitheyerouh

#1 SOADdave: ¨Zasáhne lukem Nočního Krále a bude konec!

16.5.2018 | 16:33:03
Batiatus

Najlepšia je aj tak Cersei, ktorá celý serial prebývá iba na jedinom mieste. Výnimkou sú prvé dve epizódu tohto serialu, v ktorých prišla na Zimohrad a potom bola na kráľovskej ceste späť do Kráľova Prístaviska. Len ten jediný krát bola niekde inde než pozvyšok serialu :D

16.5.2018 | 16:51:41
shootx

#1 SOADdave: Robin Arryn

Bude ovladany Sansou kterou taha za nitky Davos.

#5 Grayyitheyerouh
17.5.2018 | 0:41:09
Grayyitheyerouh

#4 shootx: A ty budeš taky tahat Davose za nitku (mezi nohama).

17.5.2018 | 5:06:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás