Game of Thrones (Hra o trůny) Den 212: Skončilo natáčení v ruinách Italica

Den 212: Skončilo natáčení v ruinách Italica

Den 212: Skončilo natáčení v ruinách Italica

Sotva herci přijeli do Sevilly a vrhli se na natáčení, tak hned skončili. Natáčení sice bylo krátké, ale velmi podstatné.

17 0
18.5.2018

Poslední novinky z natáčení jsme věnovali především ruinám Italica, kde se natáčely scény z Dračího doupěte. Herců se tu objevilo skutečně požehnaně, ale brzy po jejich příjezdu bylo vše natočeno, a proto se nyní připravují ruiny Italica opět pro prosté návštěvníky.

V jednu chvíli se na internetu objevila nová fotografie z natáčení, ale brzy byla stažena. Na fotce se nacházeli Neposkvrnění společně s herci Jacobem Andersonem a Kitem Haringtonem. Právě ti tu natáčeli poslední scény, když se tu nenacházel už nikdo jiný. Co tu asi natáčeli?


Každopádně poslední natáčení ve Španělsku týkající se osmé série je u konce. Nyní se budeme soustředit na Belfast, kde se v Titanic Studios stále ještě nachází velké budovy.

A mimo mísu, herec Hafþór Júlíus Björnsson je zpátky na natáčení, i když nevíme, kde přesně je.

Back to work! #GOT

Příspěvek sdílený Hafþór Júlíus Björnsson (@thorbjornsson), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018–05–16T15:32:47+0­0:00“>Kvě 16, 2018 v 8:32 PDT</time>

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás