Game of Thrones (Hra o trůny) Den 212: Skončilo natáčení v ruinách Italica

Den 212: Skončilo natáčení v ruinách Italica

Den 212: Skončilo natáčení v ruinách Italica

Sotva herci přijeli do Sevilly a vrhli se na natáčení, tak hned skončili. Natáčení sice bylo krátké, ale velmi podstatné.

17 0
18.5.2018

Poslední novinky z natáčení jsme věnovali především ruinám Italica, kde se natáčely scény z Dračího doupěte. Herců se tu objevilo skutečně požehnaně, ale brzy po jejich příjezdu bylo vše natočeno, a proto se nyní připravují ruiny Italica opět pro prosté návštěvníky.

V jednu chvíli se na internetu objevila nová fotografie z natáčení, ale brzy byla stažena. Na fotce se nacházeli Neposkvrnění společně s herci Jacobem Andersonem a Kitem Haringtonem. Právě ti tu natáčeli poslední scény, když se tu nenacházel už nikdo jiný. Co tu asi natáčeli?


Každopádně poslední natáčení ve Španělsku týkající se osmé série je u konce. Nyní se budeme soustředit na Belfast, kde se v Titanic Studios stále ještě nachází velké budovy.

A mimo mísu, herec Hafþór Júlíus Björnsson je zpátky na natáčení, i když nevíme, kde přesně je.

Back to work! #GOT

Příspěvek sdílený Hafþór Júlíus Björnsson (@thorbjornsson), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018–05–16T15:32:47+0­0:00“>Kvě 16, 2018 v 8:32 PDT</time>

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás