Game of Thrones (Hra o trůny) Den 238: Štáb zamířil do jeskyní Cushendun

Den 238: Štáb zamířil do jeskyní Cushendun

Den 238: Štáb zamířil do jeskyní Cushendun

Jsme téměř v polovině června a štáb stále neukončil natáčení osmé série. Tentokrát dokonce zavítal do další lokace, ve které se nenatáčelo už od druhé řady.

13 0
13.6.2018

Natáčení osmé řady seriálu Game of Thrones stále pokračuje. Tentokrát štáb zavítal do jeskyní Cushendun, kde se naposledy natáčelo před druhou sérií. Pokud si vzpomínáte na jeskyni, ve které Melisandra porodila stín, tak právě k této scéně posloužily tyto jeskyně.

Štáb tu prakticky zůstal pouze jeden jediný víkend, během kterého stihl natočit vše potřebné. Není jasné, co se tu natáčelo, ale je možné, že se opět podíváme do stejné jeskyně jako ve druhé sérii. Ale to jsou zatím jen spekulace.


Kromě toho máme zprávy, že se v okolí Titanic Studios, kde i nadále stojí velké budovy Králova přístaviště, objevila herečka Emilia Clarke. Že by ji tu bylo potřeba kvůli drakovi?

Diskuze /4

shootx

Paseracka jezkyne Davose… Jeste nekdo pochybuje ?

#2 QueenintheNorth #3 Nikolperse
13.6.2018 | 15:41:42
QueenintheNorth

#1 shootx: Ano, o tvém mentální zdraví

13.6.2018 | 21:27:17
Nikolperse

#1 shootx: Už si si bol dať predpísať lieky?

13.6.2018 | 23:09:23
sFík

No.. předpokládám že tam s tou druhou sérií nemusí být žádná souvislost… Stačí jinej úhel kamery a bude to klidně jeskyně na druhé straně Westerosu

15.6.2018 | 12:57:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás