Game of Thrones (Hra o trůny) Den 62: Drama rodiny Greyjoyů pokračuje

Den 62: Drama rodiny Greyjoyů pokračuje

Den 62: Drama rodiny Greyjoyů pokračuje

Přinášíme vám další zprávy z natáčení osmé série, tentokrát však z úplně jiné lokace, která zahrnuje postavy, o kterých jsme zatím nepsali. Článek může obsahovat spoilery.


21 1
26.12.2017

Novinky ze studia v Banbridgeu ze Severního Irska jsme vám letos ještě nepřinášeli, protože dosud nebylo o čem psát. Nyní se však v těchto studiích začalo pomalu natáčet, a proto se tu objevilo pár herců. Ještě než budete v pokračovat ve čtení následujících článků, tak vás musíme varovat, že obsahují potenciální spoilery.

(Foto: HBO)


Na natáčecím place se objevili herci Alfie Allen, Gemma Whelan a pár herců, kteří ztvární železné. Neobjevil se tu však herec Pilou Asbæk. Co to tedy znamená? Zachrání Theon svou sestru Yaru? Je totiž podivné, že se tu nenachází představitel Eurona. Zatím sice můžeme jen hádat, ale je pravděpodobné, že Yara bude zachráněna, protože kdy jindy by se mohla setkat s Theonem bez přítomnosti svého strýce?

Diskuze /3

chateu

Vzdyt prece eurone vyplul k bance

26.12.2017 | 16:34:21
Lex Luthor

Uvidíme, jak Yara přivítá Theona těším se na Game of Thrones

26.12.2017 | 21:58:54
mr_bungle

Podle Cersei odplul Euron vyjednávat se Zlatým společenstvím, Tak Theon možná mezitím zachrání Yaru…

26.12.2017 | 22:46:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás