Game of Thrones (Hra o trůny) Deset věcí, kterých se možná dočkáme v sedmé sérii

Deset věcí, kterých se možná dočkáme v sedmé sérii

Deset věcí, kterých se možná dočkáme v sedmé sérii

Tentokrát ani čtenáři knižní předlohy netuší, co všechno nás čeká v nadcházející řadě Game of Thrones. Proto se s námi pojďte podívat na to, jakých událostí se možná dočkáme.


23 2
5.7.2017

1. Hodor se vrátí jako bílý chodec

Určitě si pamatujete dojemnou scénu z šesté série, ve které jsme se dozvěděli, proč byl Hodor postižený. Hodor se za celou dobu seriálu stal velmi populární a oblíbenou postavou, proto je možné, že se s ním v sedmé sérii setkáme v podobě bílého chodce. Noční král ho mohl jednoduše oživit

2. Noční král zajme Brana

Seriál Game of Thrones není znám tím, že by se v něm děly hezké věci. Většina věcí, která se v seriálu děje, je z kategorie špatných. Jedné takové události bychom se mohli dočkat i v sedmé sérii, ve které by Noční král mohl zajmout Brana. To by rozhodně nebylo hezké, ale může se to stát, protože Noční král ví, jak Bran může být nebezpečný.


3. Ohař zemře

Sandor Clegane se vydal společně s Bratrstvem bez praporců za Zeď. Je poměrně jasné, že někdo z této skupiny podlehne nemrtvým, kterým budou čelit, a proto je možné, že smrtka tentokrát již definitivně porazí Ohaře.

4. Sansa zradí Jona

Už z finále šesté série šlo poznat, že pravděpodobně dojde k rozkolu mezi Jonem a Sansou. Tito dva sice dobyli zpátky Zimohrad, ale veškeré uznání sklidil Jon, zatím Sansa z celé situace získala málo. Je možné, že se proto obrátí proti Jonovi.

5. Greyjové padnou

Dalšími velkými kandidáty na úmrtí jsou Theon a Yara Greyjoyovi. Z trailerů víme, že Theon i Yara budou svědky lodní bitvy, kde proti nim bude bojovat jejich strýc Euron. Ve svých rukou má větší moc jejich strýc, a proto je možné, že svého synovce a svou neteř usmrtí.

6. Varys bude zavražděn

Daenerys se bude hodně opírat o svou malou radu, jejíž členem je i Varys. Pokud nepřátelé Daenerys chtějí zvítězit, tak se musí mimo jiné postarat i o její nejbližší rádce. Varys mezi všemi stojí na prvním místě, protože je ze všech nejzkušenější.

7. Jorah někoho nakazí šedým lupem

Pokud se chce Jorah vyléčit, tak musí zavítat na místo, kde by mu někdo mohl pomoci. Horkým kandidátem je Citadela, kde by se mohl střetnout se Samem a Fialkou. Během toho, co by mu tito dva pomáhali, by mohl někoho nakazit. A tím někým by mohla být Fialka.

8. Melisandra se zaměří na Daenerys

I když Melisandra odešla ze Zimohradu, tak to neznamená, že odešla i z celého seriálu. V sedmé sérii se s ní určitě setkáme. Je možné, že se vydá za Daenerys, kterou se rozhodne zabít. Důvod by k tomu měla.

9. Jeden z draků zemře

Daenerys má ve svém vlastnictví celkem tři draky, z nichž je nejsilnější Drogon. Minimálně on se bude účastnit bitvy proti lannisterskému vojsku, a proto je možné, že právě zde Dany přijde o svého mazlíčka. Pro ni by to byla velká rána.

10. Lannisteři se zhroutí a Jaime zabije Cersei

Jaime sice stále stojí po boku Cersei, ale je možné, že si uvědomí, že jeho sestra zašla příliš daleko. O celou situaci by se tak mohl postarat sám, kdyby Cersei vlastnoručně zabil. Ne nadarmo se mu říká Králokat.

Zdroj článku: Winter is Coming; Foto: HBO

Diskuze /79

Revoemag

Hodor se za celou dobu seriálu stal velmi populární a oblíbenou postavou, ? :-D to jako vážně?

#5 Xavik
5.7.2017 | 17:11:16
mr_bungle

7.) Jorah by se mohl infiltrovat do vojska Lannisterů a nakazit jejich vojáky, aby pomohl Dany. Mohl by být taková biologická zbraň :D

5.7.2017 | 17:12:52
Stardos

Locker tu vše vyvráti, jen počkejte :D

5.7.2017 | 17:17:04
Stardos

Jinak ještě: 11. Pád Zdi

5.7.2017 | 17:18:13
Xavik

#1 Revoemag: Ano, vážně. :)

admin
5.7.2017 | 17:21:29
Trepy

4, 8, 9, 10 velice pravděpodobné. Ale Hodor se těžko vrátí jako White Walker, maximálně jako nemrtvej.. já vím slovíčkaření. BTW Locker a jeho armáda s vámi silně nesouhlasí :D

5.7.2017 | 17:32:53
Arrow123

Myslím si, že za Múrom zomrú všetci okrem Jona. PS: Locker je tu za 3…2…1

#9 Stardos
5.7.2017 | 17:37:01
Eddard1

Zásadně nesouhlasím se 4. Na Sanse bylo jasně vidět, že přijímá s uspokojením jak byl Jon provolán Králem severu. Sansa může být maximálně ta co je vzadu a něco ovlivňuje a ne že bude v čele Severu. Na konci bylo jasně vidět na její tváři, že má obavu z Malíčka. Jak asi bude Malíček reagovat.

#13 mr_bungle #14 Urtica
5.7.2017 | 17:41:49
Stardos

#7 Arrow123: To by byl zase plotarmor jak něco.

5.7.2017 | 17:46:04
widy.33

Ohar nesmie umrieť to nebude stáť zato

5.7.2017 | 18:13:03
fufight

dorbre jakej by mela melisandra duvod k zabiti deny? nic me nenapada…i ta nejvetsi knezka rikala ze je to dar od boha matka draku = draci dar od pana svetla ohen co ocisti neverici nebo tak neco :-D

#33 Rafan
5.7.2017 | 18:13:53
EverlastD

1.možno,ale aký by to malo zmysel?? , 2.málo pravdepodobné , 3.zrejme najsilnejšieho známeho (ešte žijúceho) človeka Západozeme autori vrátili do seriálu,po tom,čo ho takmer každý mal za mŕtveho,aby zomrel nejakou hlúpou smrťou???…na neho čaká určite väčšia rola…, 4.ak by zradila,dokázala by to jedine vplyvom jedinej osoby a tá osoba pre ňu už nie je dôveryhodná , 5.obaja nie,ale jednu obeť tipujem , 6.postava,ktorá už síce nemá čo ponúknuť,ale neviem si predstaviť jeho smrť , 7.skôr by som tipol uzdravenie , 8.pochybujem,ze sa vôbec stretnú , 9.áno,ale pri inej príležitosti , 10.tým som si istý ( viď predpoveď )

5.7.2017 | 18:20:11
mr_bungle

#8 Eddard1: Já si myslím, že Jon a Sansa budou mít nějaké spory, např. jak naložit s rody Umberů a Karstarků, ale nevěřím tomu, že by ho zradila.

5.7.2017 | 18:30:21
Urtica

#8 Eddard1: Přesně – měla jsem z toho stejný pocit. Myslím, že snímek záměrně vyvolával dojem, že by se mohla obrátit proti bratrovi. Jenže vzhledem k vývoji její postavy, k tomu, že je jedinou osobou, která zná Malíčkovi skutečné motivy a i k tomu co řekla Jonovi: „Only a fool would trust Littlefinger…“ je daleko pravděpodobnější, že se obává Malíčka. Je jediná, kdo ví, že je schopen jít přes mrtvoly a zřejmě první osoba, která odhalí, že stojí i za smrtí Eddarda.

5.7.2017 | 18:40:34
Phoenix CZ
 1. Vrátit Hodora? Naprostá blbost! Proč by se mrtvá KLADNÁ a fanoušky oblíbená postava vrátila jako zlé monstrum, co bude zabíjet ty hodné? To ta jeho dojemná smrt Hold The Door! byla jako zbytečná? Jestli se vrátí, tak to bude hodně lidí zklamáno.
 2. Noční král zajme Brana? Tomu se nebráním! To by mohlo vyvolat nějaké to napětí a dramatičnost, abychom se báli o Brana. Noční král by ho měl v hrsti a my bychom byli napjatí jak to dopadne. To nezní špatně.
 3. Ohař mě dříve nezajímal, ale filmaři ho tam stále drží. Za tu dobu jsem si ho oblíbil. Je to zvláštní postava. Uvnitř je to dobrý muž, který má určité způsoby dobré, ale navenek se jeví jako záporák. Jeho bych tam ještě nechal, radši zabijte toho kněze Pána světla. Ráb bych viděl Ohař VS zombie-Hora!
 4. Další blbost! Celý seriál nám ukazuje Starky jako ty hlavní, ty dobré co drží vždy spolu. Válka je rozdělila, celý seroš se snaží dostat k sobě a jakmile se tak stane, tak se navzájem zradí? To by opět mnoho lidí zklamalo. Ať klidně Starkové zabíjejí tisíce, ale ať táhnou za jeden provaz. Jo, ať se hádají jak vést válku, ale nic víc, prosím.
 5. Greyjoye jsem nikdy moc nemusel, ale proč zabíjet hned oba dva? Dobře zabijte Theona a toho hajzla Eurona, ale Yaru tam aspoň nechte, ať má Dany velitelku námořních sil.
 6. Varyse ne! Malíčka ano, ale Varys je jednou z nejkladnějších postav v seriálu. Nic nedělá pro chamtivost, snaží se pomáhat Říši – jako jediný a tudíž vlastně mu záleží i na jejích obyvatelů. A umí soucítit s prostými lidmi jako Tyrion.
 7. Stejně jako zajmutí Brana. Gilly bude nakažena a vúúúú, další drama, co napne diváky. Ruku na srdce, Gilly je opravdu hodná dívka, ale jen prosím ať nezemře. Mohlo by se to negativně podepsat na Samovi.
 8. Všichni víme, jak dopadla čarodějka na Essosu. :D :D To Melisandra žít dlouho nebude.
 9. Drak umře a má dva další. S tím problém nemám.
 10. ÁÁÁNO ! To si dlouho přeju! Takhle by to mělo skončit! Jaime zabije svojí sestru – šílenou královnu Cersei, protože jako jedna z nejrozumnějších postav si uvědomí, že už je konec, jeho sestra je pro celou Říši velkým nebezpečím a aby přežil, aby přežil rod Lanisterů, tak jí musí zabít a pokleknout před Dany! Je to jakýsi začarovaný kruh a to se mi líbí. Dvojnásobný králokat … to je luxusní titul, nemyslíte? :D
#35 Eddard1
5.7.2017 | 18:45:05
Bafomet42

Myslím, že většina představ je lichá. Děj se nemůže posouvat tak na výsost banálně.

Příznačným se mi jeví absence Arye Stark v prognózách. Právě ona může být zásadní kartou vývoje na Severu a protože je naprosto nepředvídatelná, byl by hřích ji nevyužít se vší parádou!

Ano zabití Cersei Jaimeho rukou je možné, některým předvídatelným krokům se vyhnout nelze. Jejich zvrácená láska zřejmě musí mít zvrácený konec. (Ovšem taky by ona mohla zabít jeho, ač netvrdím, že se tak stane.)

Ale proč by staré rody měly přežít? Copak jeden za druhým nemizí ze světa? (Ostatně je tu ještě Tyrion.) Svět musí být na konci příběhu po finální válce znovu uspořádán novým způsobem, zmizení starých rodů je téměř jisté.

#58 Argetlam Královrah
5.7.2017 | 19:17:59
OslicekCZ

Nemyslím si, že na konci serialu dojde ke zmizení starých rodů. Naopak přežijí všechny hlavní rody až na Tyrelly. Baratheoni mají ještě Gendryho, Robert Arryn vypadá, že se už nějak učí žít, Edmure přežije, žádný další rod ohrožený není :D

5.7.2017 | 19:39:29
Destyl

Tak ma napadlo (a určite to nenapadlo len mňa). Potom ako NK označil Brana a mohol sa za ním vydať pod veľký čarostrom, nemôže to znamenať, že keby prešiel Bran cez „Zeď“ a pokračoval ďalej na juh, za Jonom, mohli by ho tým pádom mŕtvolky nasledovať? a práve to by zapríčinilo pád Zdi? Už dlhšie nad tým uvažujem a zaujíma ma, čo si o tom myslíte vy ostatní.

#19 Phoenix CZ #20 mr_bungle #36 Eddard1 #79 Gaffík
5.7.2017 | 19:56:15
Phoenix CZ

#18 Destyl: No je to i na internetu a i já nějaký ten čas tomu věřím. Co jiného by tu zeď zničilo? Teda správně … jak by ji bílí chodci zničili. Tohle je jeden z důvodů jak by to mohli udělat. Ono to vyplývá i z epizody Door, kde Děti lesa měli kouzlo, které nedovolilo Chodcům vstoupit do jejich obydlí. Ovšem poté, co si Brana označil, tak tam pak sám Noční král napochodoval a nic se mu nestalo. Takže ano, označením Brana prolomil kouzlo, nevidím důvod proč by nemohl prolomit kouzlo zdi. Páč by to bylo nudný kdyby zmrazili moře a zeď jen obešli. :D

5.7.2017 | 20:15:28
mr_bungle

#18 Destyl: To je dost známá teorie, ale já si myslím, že magie, která chrání Zeď je silnější, než ta, která chránila úkryt Tříoké vrány a NK bude potřebovat ještě něco dalšího, než „jen“ označkovaného Brana. Benjen v posledním díle Branovi řekl, že v základech Zdi je uloženo prastaré kouzlo, silná magie, to může být mnohem silnější kouzlo.

#57 Varan Morghulis
5.7.2017 | 20:30:56
Šejmus92
 1. Hodor jako bílý chodec je tutovka. Noční král přece oživí každou mrtvolu, ne? Hodor bude živoucí beranidlo. Mohl by si to rozdat třeba s Cleganem. :)
 2. Já DOUFÁM, že Sansa zradí Jona. I když ho mám rád, projevil se jako neschopák. Málem kvůli vlastní blbosti prohrál celou bitvu. Skutečným vítězem byla Sansa, ona by měla vládnout. Jon ať je králem jen ofiko a slouží jako symbol a bojovník (hlavně už ne generál pls).
 3. Jak by mohli zabít Drogona? Čím? Spíš nějakého menšího.
 4. Taky mě napadlo, že Jaime zase zprovodí ze světa špatného krále, respektive tentokrát královnu. Na konci poslední epizody se na svoji sestru moc netvářil. Těším se na její výraz, až jí vnoří kudlu do krku.
5.7.2017 | 20:45:05
fufight

hodor a bilej chodec asi tezko jako nemrtvej mozna ale bilech chodec? blbost

#79 Gaffík
5.7.2017 | 20:58:07
garvon

4. Vsak si taky vsechno uznani zaslouzil Jon. Sansa je jenom na obtiz a jestli si mysli, ze by mela sklidit nejake uznani, tak by mela radsi konecne zhebnout.

#24 Šejmus92
5.7.2017 | 21:04:23
Šejmus92

#23 garvon: Wtf? Bez Sansy by Jon teď brečel v Ramseyho sklepení. Zmlácenej a bez ptáka.

5.7.2017 | 21:06:43
Gorgocz

Sansa zradí Jona? A má to být předtím nebo potom co bude bojovat s WW. Sansa je Stark a podle toho se bude chovat , Arrya ji to připomene a kuchne Malíčka. Loker to nerozdýchá a přestane sledovat GoT. :)

#26 Arrow123
5.7.2017 | 21:37:13
Arrow123

#25 Gorgocz: Rozdýcha to. To bude tá chvíľa ked povstane ako Azor Ahai :D

5.7.2017 | 22:29:07
Baodurwolverine

Sanca ať chcipne stejně zase uveři maličkovi protože ji nasadi brouky do hlavy že ji nikdo neposloucha atd…jo a že sanca zachranila situaci to jo ale kvuli ni kolik zemřelo lidi protože neřekla o armadě z udoli? Kolik dalšich rodu by se přidalo ke starkum kdyby o te armadě veděli?prostě ji nemam rad jako dany…nejlepši hrač o truny je jon vubec tam nechce ale stejne si tam sednul myslim tim sever:-D

#28 Šejmus92
5.7.2017 | 23:10:27
Šejmus92

#27 Baodurwolverine: O armádu z Údolí si ale napsala až na poslední chvíli. Nechtěla pomoc od Malíčka, ale situace si to nakonec žádala. Je dobře, že si rytíře z Údolí nechala jako eso v rukávu, protože kdyby je poskytla Jonovi, je dost dobře možné, že by bitvu prohrál tak či tak, nebo s mnohem většími ztrátami.

#34 Rafan
5.7.2017 | 23:25:39
Moor8

1: Hodor jako Bílý chodec je nesmysl. Možná se vrátí jako Zombie v armádě bílých chodců, ale jako jeden z nich určitě ne. 4: Sansa chtěla svoji pomstu a ne moc. Pokud jí Jon nezačne zneužívat pro své plány, bude to v pohodě. 5: nemyslím si, že má Euron větší moc. Jednak mu sebrali ty nejlepší lodě a nevíme přesně kolik mu jich zbylo. Navíc se spojili s Dany. 8: Co to je za blbost? Dany přeci už u sebe má Rudou kněžku a těžko půjdou proti sobě. Všechny slouží pánu světla a tak si nebudou hatit plány.

5.7.2017 | 23:29:10
Mohy

Může mi prosím někdo vysvětlit, jakou moc má vlastně Bran a proč je tak nebezpečný pro Nočního krále? Možná to bylo v průběhu seriálu vysvětleno, ale už si to nepamatuju, díky :)

#31 michell888 #79 Gaffík
6.7.2017 | 0:45:48
michell888

#30 Mohy: Cestuje pomocí časostromů v prostoru a čase + akce „Hold the door“ ukazuje, že umí ovlivnit minulost + je měnič

Na nemrtvého Hodora se těším Mormont může narazit na Davose a ten by mohl znát léčitele Shiren Ohař má práci v Králově přístavišti (myslím, že tam je v jednom traileru) A to o té Melissandře není pochyb

6.7.2017 | 0:58:52
Winter

Zeď v posledním díle padne,to je fakt. Jaký by jinak mělo smysl jít bojovat s ww, kdyby ice zombie nemohli projít. By se prostě schovali za Zeď a cajk.

#79 Gaffík
6.7.2017 | 6:32:17
Rafan

#11 fufight: Tak to by mě také zajímalo. Podle její víry oheň jejího boha jí neublíží a tedy je jeho chráněnka.

6.7.2017 | 7:01:37
Rafan

#28 Šejmus92: Nepřehánějte to, Sansa je asi takový vojevůdce, jako já atomový fyzik. Celé to bylo takto zrežírováno z jediného důvodu. Ramsay nebyl hlupák, kdyby věděl proti čemu stojí, nikdy by se k otevřenému střetu s takto silnou armádou neodhodlal a zůstal by zalezlý na Zimohradu, což by znamenalo zrežírovat jeho dobývání. Takto to bylo epické a s efektním příjezdem zachránců ( blanických rytířů :-) ). Šlo prostě o efekt zvratu.

6.7.2017 | 7:21:17
Eddard1

#15 Phoenix CZ: Krásně napsané. Ta charakteristika Sandora je brilántní. Sandor vlastně zachránil Sansu 2× a Aryu 1× On má zkrátka slabost pro Stárkovic děvčata.

6.7.2017 | 7:48:50
Eddard1

#18 Destyl: Mě se ta teorie nelíbí. Jen proto že se ho dotknul a projde NK zdí jak máslem? To že se dostali do nějaké jeskyně klidně, ale na průchod zdí by to chtělo něco více co by zlomilo kouzlo.

#79 Gaffík
6.7.2017 | 7:53:32
Mammon52852

Může se stát cokoliv ale zrada mezi Starkama by mně velice překvapila ne-li zdrtila ale nevěřím tomu.

6.7.2017 | 8:07:42
shootx

Je to tak Sansu přesvědčí Malíček, Jon bude mít starosti s válkou a Sansa bude vládnout. Protože chaos je žebřík zničí zeď divokým ohněm aby Malíček udělal chaos když pojede se Sansou hrát hry o trůn proti Varisovi a Tyrionovi. Jamie se rozhoduje musí zabít Cersei a poběží (v traileru na.koni) k Briene ale nestihne to a ta.mu umírá v náručí. Jamie se pak na radu tyriona ožení s denerys aby spojily rody a náplní tím ( nechtěně) Tywinuv odkaz.

#40 Phoenix CZ
6.7.2017 | 8:49:36
sFík

předpokládám že v č.1. se z hodora možná stane zombík ne WW., 2. nezajme Bran projde zdí. otázka je zda neumře v osmé sezoně. 4. Sansa Jona nezradí, možná budou mít nějaký střety o představách jak vykročit, ale sama vyklidila pole a dobrovolně přenechala „ložnici po Nedovi“ jako místo pro Lorda… Naopak sama bude mít dost práce s eliminací Littlefingera..

Jinak tě teorií co se můžou stát je kvadrilion..

6.7.2017 | 9:17:47
Phoenix CZ

#38 shootx: Tak to mě ještě nenapadlo, ale hned mě to oslovilo, co si teď napsal. Jaime se ožení s Dany. Jako pochyboval jsem zda vůbec Jaime přežije, páč je na straně, která brzy prohraje a dávám mu malé šance na přežití. Ale sňatek? Wua! Jak jsem psal výše, Jaime svojí sestru zabije, musí a určitě poklekne před Dany, jelikož chce on sám přežít, chce aby přežil jeho rod a chce uspokojit svého mrtvého otce tím, že zachová jeho rod a pokrevní linii.

#79 Gaffík
6.7.2017 | 10:05:44
Robinson

1.) Ano, teoreticky se to stát může, NK má důvod, oživit si tak mohutného chodce aby mu sloužil. 2.) Noční Král není věznitel, kdyby chtěl někoho věznit, tak ho radši než to, zabije. Podle mě NK akorát čeká až se Bran dostane za zeď aby mohl zaútočit. 3.) To se může stát, ano. 4.) Pokud není hloupá a nenechá si našeptávat od Malíčka, tak Jona nezradí. Spíš si myslím že nejdříve Malíčka odstraní aby už konečně měla klid. (viz. začátek traileru, buď zabila Malíčka a odchází z místa, nebo přemýšlí nad zradou Jona) ale opravdu bych váhal.. 5.) ! Nevím jak Theon, ale dle uniklých fotek bude zajmuta Yara a písečné ženy. I když tohle může být lest na Cersei… viz o tom dole ;) 6.) Je to možné… 7.) Pokud by nakazil Fialku, tak jí z toho Sam zas dostane, podle mě se z Joraha zatím stane takové monstrum :D Ale opravdu netuším, i na tohle se těším. V pátém díle když zachraňoval Daenerys se jí také dotkl, ale nikdo si neuvědomil že druhou rukou… 8.) Totální kravina. Daenerys má neuvěřitelnou protekci a každým dílem se stává více a více nesmrtelná, zemře tak maximálně v 08×08 , kort kdyby u sebe měla tu druhou rudou kněžku, tak jí vlastně nedokáže zabít nic. Nic nemá šťastný konec a i Dany umře, ale rozhodně ne v této sérii :) A kdyby k tomu přeci jen došlo a Melissandra chtěla Daenerys upálit, tak se stane leda prdlajs. Pokud by jí chtěla zabít tím pánem světla, tak to teda nevím jak, když je vyvolená, pokud zbraní, tak to na Melissandru nesedí… nehledě na to že když sedí na drakovi, tak jí ani ten divokej oheň nezabije 9.) Možná že zemřou rovnou dva. Jeden ve válce, druhého zabijí chodci a noční král si jej podmaní. Je ale velice pravděpodobné že Drogona zvětšují a propracovávají, aby měl nakonec NK slušný materiál. 10.) Zhroucení Lannisterů je velice, velice pravděpodobná záležitost. Jamie může být zabit při nájezdu, ale to bude určitě klíčová scéna, když je to pole úplně vyhlazené, tam chcípne určitě někdo důležitej, popřípadě se stane opět něco neočekávaného, jakože Daenerys sletí z draka, Jamie se naproti ní rozeběhne, v tom napochoduje Nk a začne hrát svou hru.

Dodal bych

Cersei bude zrazena Euronem (bez spoilerů by to asi mělo být že se Cersei s Euronem spojí) Euron ale nebude chtít bojovat proti Daenerys, když sám říkal že se s ní spojí. To jejich spojenectví je až moc velký spoiler, podle mě v tom bude háček :)

&

Zeď padne Cersei zemře

#44 Arrow123 #76 Zmiaz
6.7.2017 | 10:08:27
Robinson

Ještě doplním, Arya má Cersei stále na seznamu, a zatím ho odškrtává úspěšně :-) A k té zradě Eurona, sama říkala že má nepřátelé na východě a objevila se Euronova loď..

6.7.2017 | 10:10:37
Locker.

DESET VĚCÍ, KTERÝCH SE S PRAVDĚPODOBNOSTÍ 99,16 % DOČKÁME V SEDMÉ SÉRII:

1. Malíčka sežere král ledových pavouků Skhorˇth. Posléze však bude oživen a znovuzrozen jako Azor Ahai.

2. Zjistí se pravda o tom, že se Jon Targaryen stal po své smrti novým šampionem Nočního krále, který povede armádu WW proti lidem a nyní je pouze ve svém přestrojení.

3. U Dvojčat se odehraje první epická bitva lidí proti WW, ve které lidé utrpí drtivou porážku (zde bude Malíček sežrán Skhorˇthem). Pád Dvojčat povede k invazi WW do jižní části Westerosu…Sever bude definitivně ztracen.

4. Malíček zničí Zeď pomocí divokého ohně, který je nyní převážen z Králova přístaviště do Východní hlídky u moře…pomůže mu v tom Qyburn, který je od počátku jeho nasazeným špehem u Cersei. Tím vpustí Malíček do Westerosu WW. Zároveň ale uvolní velké zásoby obsidiánu, ze kterého je Zeď tvořena.

5. Mellisandra bude odhalena jako žena Nočního krále, jejíž úkolem bylo od počátku zničit všechny možné kandidáty na Azora Ahaie (Stannis, Gendry,…).

6. Nymeria se vrátí jakožto královna zlovlků a pomůže lidem v boji proti WW (to ona mimo jiné zabije Skhorˇtha).

7. Dozvíme se, že Stannis ve skutečnosti přežil. Brienne jej ponechala osudu, avšak mezitím byl zachráněn Benjenem Starkem. Stannis ukončí válku mezi Cersei a Daenerys odhalením, že Noční král je ve skutečnosti Aegon Targaryen, syn Šíleného krále.

8. Sansa se konečně zamiluje do Malíčka a po jeho vzkříšení se stane novou Nissou Nissou.

9. Varys se odhalí jako nejvyšší rudý kněz, který na rozdíl od Mellisandry hledá všechny možné kandidáty na AA, aby je chránil…jeho motivem pro pomáhání Daenerys je shromáždění veškeré možné síly proti WW na jednom místě.

10. Drogon zahyne a stane se z něj nemrtvý drak Nočního krále a tím i jeho nejsilnější zbraň.

#45 Arrow123 #46 Robinson #47 brandiss #50 mima33 #51 mima33 #79 Gaffík
6.7.2017 | 10:42:01
Arrow123

#41 Robinson: Nemyslím si, že Euron zradí Cersei. K Daenerys sa už pripojili Theon a Yara, ktorých chce Euron zabiť takže nemyslím si že budú bojovať po boku.

#46 Robinson
6.7.2017 | 10:54:03
Arrow123

#43 Locker.: S 10. súhlasím. So zvyškom ani moc nie :)

6.7.2017 | 10:55:11
Robinson

#43 Locker.: Desítka je velice pravděpodobná, takže tomu bych i věřil. #44 Arrow123: Může se stát cokoliv ;)

6.7.2017 | 11:03:46
brandiss

#43 Locker.: ako by sa dostal Benjen za Zed, ked ho za nu jej magia nepusti? a co by tam vobec robil? toto s Benjenom a Stannisom vysvetli

6.7.2017 | 12:31:57
Stardos

Právě že smrt Drogona je nejméně pravděpodobná. Proč by zabíjeli jediného draka, který Dany poslouchá? Ty dva poslouchají Drogona, takže kdyby Drogon přešel na stranu NK, není možné, že tam přejdou i ti dva?

#49 Arrow123
6.7.2017 | 12:53:27
Arrow123

#48 Stardos: Každopádne jeden z drakov určite pôjde …

#50 mima33
6.7.2017 | 13:30:37
mima33

#49 Arrow123: ale je nepravdepodobné, že práve Drogon. Skôr by som stavila na jedného z tých menších.

#43 Locker.: panejo … už chápem prečo sa ostatní tu na diskusiách stále smejú ;)

6.7.2017 | 13:40:35
mima33

#43 Locker.: ale určite by si bol dobrý v písaní fanfiction. Prečo to neskúsiš miesto zahlcovania tunajších diskusií nezmyselným teóriami, ktorým ani ty sám nemôžeš naozaj veriť ?

#52 Arrow123
6.7.2017 | 13:43:32
Arrow123

#51 mima33: Proste Locker … :D

6.7.2017 | 13:54:14
Arrow123

Ale bola by celkom prdel vidieť ako Malíčka žere pavúk :D :D :D

6.7.2017 | 13:56:35
Movego

A proč všechny napadá, že by měl umřít jeden z draků? Kdo by je asi zabil, když budou tuhle sérii tak obrovští? Nějaký oštěp do oka? To už by bylo ohraný… Noční král? WTF tak to byl bylo ještě trapnější. Kdyby dokázal nějakým kouzlem zabít draka, nebo si ho podmanit, tak jsou ti draci proti WW k ničemu… Ale chápu, že výroba draků je poněkud drahá, tak radši tvůrci jednoho zabijou aby ušetřili, stejně jako se zlovlky…

#55 Arrow123 #56 Nikolperse
6.7.2017 | 14:39:24
Arrow123

#54 Movego: A teraz si to predstav. Máme tu Jonovu armádu a armádu Daenerys s 3 drakmi proti WW. V konečnej bitke dráci vypália WW akoby nič a všetci budú žiť šťastne až do smrti. Myslíš, že sa niečo také stane? Nemyslím si. Jeden z drakov určite padne inač by bola tá „The Great War“ až príliš ľahká :)

6.7.2017 | 15:02:27
Nikolperse

#54 Movego: V uniknutom scenári sa spomína, že by mal umrieť Viserion a to v bitke za múrom. Daenerys sa tam má pripliesť a zachrániť Jona a jeho skupinu, s ktorou pôjde za múr.

6.7.2017 | 15:25:41
Varan Morghulis

#20 mr_bungle: A prolomit kouzlo je možný tim rohem kterej sebral Sam tady.. https://www.youtube.com/watch?… Od tý doby ho nikdo neviděl.

6.7.2017 | 16:20:37
Argetlam Královrah

#16 Bafomet42: George Martin se mi nezdá jako typ člověka, který by děj úplně uzavřel a někdo bude šťastně vládnout až do smrti. Velké rody přežily mnohem horší věci. Například Aegon je sjednotil, a to nikdy dřív nebylo. Nepředstavitelné… sjednotit Západozemí nyní bude snazší než tehdy. A Tanec draků – obě linie Targaryenů se nenáviděly, vraždily mezi sebou a přece nepadl ani jeden z „vládnoucích rodů“, do kterých počítám Starky, Greyjoye, Tullye, Arryny, Lannistery, Targaryeny, Baratheony, Tyrelly a Martely. Totéž při Baratheonově rebelii – ani jeden z těchto rodů nezmizel. 20 let vyhnanství Targaryenů je pro rebélii sice pozoruhodný úspěch, ale pokud to Daenerys získá zpět, tak to bude na časové ose vlády Targaryenů jen malá čára a za pár let si lidé vzpomenou max to, že někdo z nějakého důvodu Targaryeny chtěl svrhnout, Daenerys utekla, sebrala armádu a pomstila se. Spíše tam nechají některé postavy (intrikáře) žít. Třeba Cercei někde v azylu bůhví kde nebo třeba Euron získá železný trůn (s Bílými chodci na severu, proti kterým půjdou Jon a Daenerys se šance, že trůn získá Cercei, Euron nebo kdokoliv jiný, dost zvyšuje). Jisté je jen to, že Baratheoni a Tyrellové skončili. U Martelů si tipuji na legitimizaci Oberynových dcer. Pokud ale potomka ženské postavy nebudeme brát jako součást jejího rodu, nýbrž rodu jejího manžela, potom jsou pryč Martellové, Tyrellové, Baratheoni a zánik hrozí Arrynům a Tullyům (těm i tak), Greyjoyům (zabijí jednoho či dva strýce, jak Aša řekla, a konec) a potom zaniknout buď Targaryeni nebo Starkové (podle toho, jaké jméno přijme Jon Snow).

#61 Bafomet42 #68 EmporioDrago #79 Gaffík
6.7.2017 | 17:04:13
JonTargaryen

prikladam link kde je popis kazdej jednej sceny z kazdej jednej epizody 7 serie. Ja sam som to vsak necital,ale pre fajnsmekrov,ktori si chcu nechat pokazit zazitok nech sa paci :

http://green-chili.blogspot.sk/…ED-2017.html

#60 Locker. #79 Gaffík
6.7.2017 | 19:09:44
Bafomet42

#58 Argetlam Královrah: Baratheon, Martell, Tyrell, Tully (jakoby se stalo), řada menších rodů. De facto i Stark, věřím v pád Greyjoyů i konec Lannisterů. A to ještě ani nezačala velká válka. Nemluvě o tom, že reforma pořádků světa, kterou přináší Daenerys je opravdu radikální.

Ale můžeš mít velkou měrou pravdu. Já nijak neprosazuji vymření rodů, jen jsem poukázal na to, že přežití rodu není žádný faktor pro nic a už vůbec ne argument. Stát se může cokoliv a kauzalita se z minulosti dá odvodit jen nepatrně, respektive opakování dějin má vždy nějaký zásadní háček..

6.7.2017 | 19:48:23
Batiatus

#60 Locker.: Hmm, ten umelec vytvoril aj obrázkok Jona ako bieleho chodca a potom som ešte videl nočného kráľa a pred ním niakeho asi WW ,ktorý sa mi podobal na Jona. Ďalej tam mal Drogona ako nemŕtveho. Nakoniec to zničenie steny divokym ohňom a pred ňou malíček. Aspoň vieme odkiaľ máš tie teórie.

#63 Locker.
6.7.2017 | 20:05:31
Locker.

#62 Batiatus: Sám Martin to potvrdil. A 6. knihu již nikdy nedopíše.

#64 Batiatus
6.7.2017 | 20:07:05
Batiatus

#63 Locker.: https://m.kwejk.pl/…ksiazka.html Dôkaz toho ako ťažko drie na novej knihe a koľko potu pritom zo seba dáva.

#65 Locker.
6.7.2017 | 21:00:06
Locker.

#64 Batiatus: Ano.

6.7.2017 | 21:03:06
Eddard1

Dnes jsem sledoval 7–8 epizodu 6 řady a nabyl jsem dojmu, že Černá ryba a ten Lennisterský voják co oznamoval smrt Č.r v boji byl sám Č. r.

#67 Eddard1
6.7.2017 | 21:17:09
Eddard1

#66 Eddard1: Asi ne. Ten hlas byl jiní. Asi se mi to jen zdálo

6.7.2017 | 22:49:21
EmporioDrago

#58 Argetlam Královrah: tak ono s tím mizením rodů to není zas tak jednoduché. Žádný rod není o 2 nebo 3 jedincích. Martellové budou pokračovat přes legitimizaci dcer po Oberynovi, na Železných ostrovech je více Greyjoyů nebo ve volbě bude zvolen jiný král, u Tullyů stále přece žije Catelyn bratr a má dítě s Freyovou, Lanisterů je taky dost. Jaime, Tyrion a Cersei mají strýce a tety a bratránky. Není to jen o nich. V Lannisportu je určitě plno Lanisterů, Starků žije ještě dost. Baratheonové asi vymizí definitivně. Gendry nejspíš zůstane jen synem slavného otce. Čistý Targaryen (Dany) vymře, pokud nevytáhnou nějakého nového, ale asi ne. V knize Aegon. Tady je Dany neplodná a je poslední. Jon si možná vybere jméno Targaryen a bude jediný pokračovatel rodu. Možná ne. Ať to má dál grády, celý ten svět, ať pár aktérů zemře, klidně Dany, Jon nebo Cersei nebo některý další Stark. Ocením mnohem víc, ať umírají „kladní“ i „záporní“. Tak to bylo a bylo to na této sérii skvělé. Umírali vždy dobří i špatní a bude to tak i nadále. Ať mám moc rád Tyriona, Varise nebo třeba i Ohaře či Jona a Cersei by mi chyběla, když z nich někdo nepřežije, má to tak být. Mé přání, ať v této sérii nebo i poslední skončí Dany. Nemusí zrovna zemřít, ale její hvězda ať pohasne. Jedni odejdou, další se objeví v dějinách Západozemí. Stačí se podívat nebo si přečíst vzpomínky Baristama Selmyho nebo minulost v Branově mysli. Mladý Ned i Robert, Arthur Dayne, předchozí Targaryenové. Vždy byly důležité osoby a byly zajímavé a hlavní. Stejně tak budou i po těch aktuálních.

#69 Revoemag #70 Rafan
7.7.2017 | 10:33:09
Revoemag

#68 EmporioDrago: Řekl bych, že pokud Jon bude měnit jméno ze Sníh, tak na Stark, ne Targaryen. Ale nejlíp udělá, když zůstane Sníh.

7.7.2017 | 13:57:10
Rafan

#68 EmporioDrago: Pokud byl svazek rodičů Jona legitimní, je Jon Targaryen a mohl by stokrát říkat že je Stark po matce. Né nadarmo existuje kniha velkorodů (jakási kniha rodokmenů), kde je zaznamenán každý potomek. Důvod je přece jasný jde o legitimní a nezpochybnítelné následnictví v každém rodu. Nevznikne pak bordel o tom kdo je hlava rodu. Tak že čím, nebo chcete li kým se cítí Jon, není důležité.

#75 EmporioDrago
7.7.2017 | 17:43:28
Sharlay

Teorie s Branem má jednu velkou vadu: vůbec netušíme, co má Tříoka vrána být a proč by měli Bílí chodci být s ní v nějakém konfliktu. To mi na uplynulé řadě vadilo asi nejvíc: Kdo je tříoká vrána, co má dělat a proč to má dělat? Ostatně to samé můžeme říci o Bílých chodcích, proč jsou jací jsou, co dělají a proč a s jakým záměrem?

#72 Batiatus #79 Gaffík
7.7.2017 | 20:09:21
Batiatus

#71 Sharlay: Biely chodci sú vytvorený len pre prinášanie smrti, nič iné v hlave nemajú a nič iné ich nezaujíma. Vytvorili ich deti lesa, pretože ich ľudia ohrožovali, takže ich vytvorenie si zvolili ako spôsob svojej obrany len to akurát moc nedomysleli :D

#73 Batiatus
7.7.2017 | 20:24:00
Batiatus

#72 Batiatus: Ehm, ohrozovali :D

7.7.2017 | 20:31:01
Baodurwolverine

Hotovy projekt Manhattan v zapadozemi :-D…vytvořili zbraň proti lidem pak se jim to vymklo kontrole pak nastala dlouha noc kterou i naspivala vondračkova…no a pak lide i děti lesa postavili zeď a tim padem děti lesa stratili kontrolu nad celym kontinentem …jako od lady…:-D

7.7.2017 | 22:32:54
EmporioDrago

#70 Rafan: z teto logiky veci a beru ji jako odduvodnenou, at se ozve Gendry jako kral. Je jedinym zijicim synem (potvrzenym) posledniho krale Zapadozemi a ted je tedy on clovek s nejsilnejsim pravem vladnout :-) to se ale nejspis nestane.

#77 Rafan
8.7.2017 | 12:46:16
Zmiaz

#41 Robinson: Dotkl se ji obema… jednu ji podaval na znameni ze ji ochrani a pri seskakovani ji chytl druhou, pust si to znovu ;) Teoreticky by nakazena byt mela, ale je jasne ze to prejdou…

8.7.2017 | 17:19:04
Rafan

#75 EmporioDrago: Mícháte hrušky s jablky, Gendry je bastard a nikdo o tom nepochybuje. Jeho matka je obyčejná ženská z ulice. Jon je potomek dvou velkorodů a na 99% legitimní. Jsem dokonce přesvědčen že autor tento fakt přímo zaklíčoval do jména románu.

#79 Gaffík
9.7.2017 | 12:12:03
league

Tak jako já vím že Viserion zahyne pří válce s bílými chodci. Takže drogonmůže zahynout potom.

12.7.2017 | 15:20:32
Gaffík

#18 Destyl: A co tohle. NK si podmaní jednoho z Danyiných draků a ten svým ohněm rozpustí zeď?

#22 fufight: Jaký je rozdíl mezi nemrtvým a bílým chodcem?

#30 Mohy: Prakticky až se naučí perfektně ovládat své schopnosti, dokáže změnit tok dějin. Může se třeba stát, že poslední 4 díly osmé série nastane úplně nová realita, ve které Bran všem vysvětlí, že se mají napakovat a rozbít chodce a oni to udělají. Cestou na sever to vemou k Cercei a Ramseyho, seknout jim do xichtu sekeru a společně porazí Bílé chodce.

#32 Winter: Nezapomeňte Bolestínský Edd je 999. lord velitel noční hlídky. Zeď padne, protože 1000. lord velitel už nebude.

#36 Eddard1: Ale no tak. Víme, že umře drak, víme, že na konci série padne zeď. Žeby drak pomohl?

#40 Phoenix CZ: Proč by to nemohl udělat Tyrion?

#43 Locker.: 10. nebude to Drogon, ale Viserion¨

#58 Argetlam Královrah: Nezaniknou ani jedni ani druzí.

Starkové nejsou jen Bran Sansa a Arya. Mají ještě tetičky, strýce, méně významné členy rodiny. druho a třetirozené. Mo a v knihách se zmiňují o tajemném modrovlasém mladíkovi, Aegonovi. Je to Targaryen, má vyšší nárok na trůn než Dany. Jestli se objeví v seriálu, kdo ví. Pokud ne, tak další spoiler. V knize umře.

#59 JonTargaryen: Sorry, the page you were looking for in this blog does not exist.

#71 Sharlay: Bílí chodci jsou něco jako přírodní síla bránící děti lesa. To se jim ale vymklo kontrole a bílí chodci se „přemnožili“ Tříokou vránu jsme prvně viděli v sídle dětí lesa, je tedy možné, že je něco jako jejich velitelem. Má schopnosti měnit dějiny. Stejně jako děti lesa chce nastolit rovnováhu mezi bílými chodci a světem živých. Pro mě je spíš otázka: Žijí ještě nějaké děti lesa?

#77 Rafan: Aha. A proč, když zemřel Robert tak zabíjeli hromadně všechny jeho bastardy? Protože na trůn měli větší nárok než cerceini incestanti!

14.7.2017 | 22:42:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás