Game of Thrones (Hra o trůny) Freddie Stroma vysvětluje, proč si v pokračování seriálu nezahraje Dickona Tarlyho

Freddie Stroma vysvětluje, proč si v pokračování seriálu nezahraje Dickona Tarlyho

Freddie Stroma vysvětluje, proč si v pokračování seriálu nezahraje Dickona Tarlyho

O přeobsazení postavy Dickona Tarlyho jsme již nějakou tu dobu věděli, ale nyní již známe hlavní důvod, proč k tomu došlo.


13 2
18.1.2017

Už díky fotografiím z natáčení a jiným zdrojům jsme věděli, že se herec Freddie Stroma neobjeví v sedmé řadě seriálu Game of Thrones jako Dickon Tarly. Právě na těchto fotografiích byl herec James Faulkner (Randyll Tarly), po jehož boku se objevil herec Tom Hopper. Bylo tak neoficiálně potvrzeno, že postava Dickona Tarlyho byla přeobsazena. Nyní je to již oficiální.

(Jediná scéna ze seriálu Game of Thrones, ve které se Freddie Stroma objevil. Foto: HBO)


„I tohle málo stálo za to. Být na natáčení a cítit to, že jsem součástí toho světa, stálo za to. Bavilo mě sedět u toho stolu a natáčet tu scénu,“ řekl Freddie Stroma o své první a zároveň poslední scéně v seriálu Game of Thrones. Hlavním důvodem jeho odchodu je fakt, že se aktuálně věnuje natáčení seriálu Time After Time, kvůli čemuž neměl čas na nic jiného. Vypadá to tedy, že se Dickon bude v sedmé řadě objevovat častěji než v řadě šesté.

Diskuze /3

BixB

Každé přeobsazení vždy zabolí, byť i v menších rolích… Např. stále mám jakési pochybnosti vždy, když vidím novodobého Daaria… Ne a ne si zvyknout. :D

#2 Michaela.Štěpánová
18.1.2017 | 18:24:56
Michaela.Štěpánová

#1 BixB: Nový Daario mi taky moc nesedl, tam ten byl lepší :D ale Tom Hopper mi nevadí, v Black Sails je super :o a navíc se přeobsazuje postava, která se dosud (podle článku) objevila jen v jedné scéně :)

#3 BixB
18.1.2017 | 19:18:38
BixB

#2 Michaela.Štěpánová: To je naštěstí dobrá zpráva, na takové se adaptuje docela dobře… :) Třeba Tříokou Vránu jsem taky snesl… :)

18.1.2017 | 19:35:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás