Game of Thrones (Hra o trůny) Hafþór Júlíus Björnsson je nyní oficiálně nejsilnějším mužem na světě

Hafþór Júlíus Björnsson je nyní oficiálně nejsilnějším mužem na světě

Hafþór Júlíus Björnsson je nyní oficiálně nejsilnějším mužem na světě

Představitel Gregora Cleganea, Hafþór Júlíus Björnsson, se konečně stal nejsilnějším mužem na světě. Povedlo se mu to před pár dny na stejnojmenné soutěži, kde v minulých letech skončil několikrát na druhém a třetím místě.

22 1
8.5.2018

Seriál Game of Thrones se může od letošního května pyšnit nejsilnějším mužem na světě. Před pár dny o tom bylo rozhodnuto v soutěži Nejsilnější světový muž, kde se Hafþóru Júlíu Björnssonovi konečně povedlo získat první místo. Této soutěže se účastnil již několikrát, ale nikdy se mu nepodařilo zvítězit. V soutěži skončil celkem třikrát na třetím místě (roky 2012, 2013, 2015) a třikrát na druhém místě (roky 2014, 2016 a 2017). Nyní se mu však podařilo získat první místo, a to na Filipínách, kde se letos soutěž konala.

Na celé video s Björnssonovým úspěchem se můžete podívat v přiloženém videu. My každopádně Björnssonovi gratulujeme a doufáme, že příští rok titul obhájí.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

fananek

Je to BOREC !!!

8.5.2018 | 15:51:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás