Game of Thrones (Hra o trůny) HBO Max plánuje animovaný seriál ze světa Západozemí

HBO Max plánuje animovaný seriál ze světa Západozemí

HBO Max plánuje animovaný seriál ze světa Západozemí

V poslední době se roztrhl pytel s tím, co všechno stanice HBO vlastně připravuje. Nyní se začalo mluvit o animovaném projektu.

4 22
28.1.2021

Válka streamovacích služeb zřejmě oficiálně započala. HBO Max chce letos pořádně oslovit potenciální diváky, a proto připravuje jednu novinku za druhou. Mezi nejsilnějšími značkami, které má ve svém vlastnictví, je seriál Game of Thrones a jeho svět, který je podle všeho pramálo využit. Právě proto se v poslední době objevují zprávy o tom, že tento univerz bude rozšířen.

Nedávno se začalo mluvit o hraných seriálech, které se zaměří na Dunka a Egga a Robertovu rebelii. Nyní jsme byli informováni o tom, že streamovací služba zvažuje i animovaný seriál ze světa Západozemí. Pokud by tento projekt vznikl, tak by šlo o vůbec první animovaný seriál ze světa Game of Thrones.


(Animovaní draci se štábem zpracovávají mnohem jednodušeji. Foto: HBO)

Na rozdíl od seriálu House of the Dragon, který se začne již brzy natáčet, je tento nový projekt teprve v plenkách. Nevíme, kdo se ho ujme, kdy by měla být premiéra a na co přesně se vlastně zaměří. Budoucí tvůrci však mají poměrně velké možnosti – animovanou formou můžou zpracovat prakticky kteroukoliv etapu ze světa Západozemí. Konkrétnější informace se tudíž určitě dozvíme později.

Co na to říkáte? Na co by se měl podle vás zaměřit tento nový animovaný seriál?

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /12

Zilwicky

Neni to uz trosku moc vela seriálov vzhľadom na to aké boli reakcie na posledné série GoT?
Jeden seriál by som pochopil, a ak sa uchytí tak potom spravíme ďalšie ale rovno plánovať tri či koľko? Naozaj je o ten svet ešte taký záujem? Mne osobne ho posledné série GoT dost znechutili bohužial :/

#2 SaDiablo #6 Whitewolf114 #12 Hogo Fogo
28.1.2021 | 11:42:15
SaDiablo

#1 Zilwicky: objektivně, i negativní reakce jsou reakce (stačí na vyvolání pozornosti, stejně jako když se lidi kasali, že si nekoupí box se závěrečnou sérií, ale pak se to samozřejmě stejně vyprodalo). plus když toho naplánuješ víc, máš větší šanci, že se něco uchytí. a dokud nemá george dopsaný, tak aspoň nějakej zájem pořád bude.

#4 Zilwicky
28.1.2021 | 13:03:43
1Bobesh1

Super, tohle má potenciál. Jen škoda, že půjde o animovaný projekt…

#10 MiqueEala
admin
28.1.2021 | 14:00:36
Zilwicky

#2 SaDiablo: Seriózne pochybujem ze to ešte dopíše.
Aj tak mi to príde ako docela slušné riziko z ich strany, ale nevyznám sa do toho :D Uvidíme, rád sa nechám príjemne prekvapiť.

28.1.2021 | 14:42:49
Oveckoun

Tohle je tak kolosálně špatný nápad, že to ani nejde říct jinak. Ok, my víme, že HBO spadlo od finále GoT půlka předplatitelů a že KAŽDÁ společnost teď cpe na své + programy nějaké velké universe ( Zaklínač, LotR, Marvel, Potter, Star Wars, Walking dead…) ale snažit se podojit mrtvou krávu Ice and Fire je kravina. Martin je očividně s psaním knih úplně v háji a věnuje se všemu jinému. Já mám jeho knížky rád, zbožňuju je, ale krucinál, nemůžete stavět seriálový universe na něčem, co je knižně úplně jiné, než Game of Thrones. Dunk a Egg? Putování dvou postav po světě, který nemá nic společného s tím, co mainstreamový divák zná. Navíc, nejsou tam draci. Jako sledovat Walking dead a jejich chůzi v lesích. Pořád dokola. Rebelie zní fajn, ale knižní fandy odradí tím, že tam bude chybět půlka věcí a nečtenáře podle mě moc neosloví. Yeah, Tanec draků se jeví jako asi nejlepší volba. Je to opravdu nejblíž mainstream GoT, co mají všichni rádi. Ale opět, udělat to pořádně… To chce čas i peníze a v tomhle praštěným pokovidovým světe, když se mezi sebou stanice předhánějí v počtech předplatitelů a kvalitních (sakra kvalitních seriálech) eeeeh, pachuť season 8 tam pořád je.

28.1.2021 | 16:18:04
Whitewolf114

#1 Zilwicky: Tak Vy znechucený jste. Já rozhodně ale ne. Jen ať vymýšlejí. Něco se určitě uchytí. Osmá série byla jaká byla. Po tak dlouhé době to už nehodlám řešit. Ten seriál byl jako celek dokonalý, s osmou řadou jsem se třeba já už skoro smířila. Ten seriál miluju a nenechám si ho něčím zkazit. Většinou na komentáře nereaguju, ale přijde mi zajímavý, že se ta osmá série kritizuje ještě teď. Ten seriál si to podle mě nezaslouží…jen můj názor. Takže jen ať vymýšlejí, jsem zvědavá :) (zejména na Robertovu rebelii)

#7 Zilwicky
28.1.2021 | 18:07:41
Zilwicky

#6 Whitewolf114: Ten seriál si hlavne nezaslúžil posledné série :)
Kritizuje sa ešte teraz práve preto aký bol ten seriál výnimočný. No a proste to aj výnimočne pokazili no. O tom sa bude hovoriť ešte dlho.

#9 WolverineCzE
28.1.2021 | 20:11:27
DHARMA4,8

Tak třeba zpracují Bloodmoon jen v animované verzi. Nebo výpravy Aryyi. Jinak poslední série GoT nebyly hodny předchozích a mluvit se o tom podle mě bude pořád.

28.1.2021 | 22:22:16
WolverineCzE

#7 Zilwicky: A pak je tu Zaklínač a podobný seriály a jsou totální blbosti který můžou byt overhypnuti a přitom jsou horší jak GoT S8

#11 Zilwicky
29.1.2021 | 19:28:08
MiqueEala

#3 1Bobesh1: Já mám rád animované seriály. Lze tam udělat pořádné efekty, které si studio může dovolit. Bohužel to většinou nejaponská studia pořádně odfláknou :/ Měli by se inspirovat od Ufotable, které tu animací má úžasnou. Každopádně doufám, že se alespoň takto dočkám stvoření Bílých chodců.

29.1.2021 | 23:48:12
Zilwicky

#9 WolverineCzE: Porovnávať akýkoľvek seriál s len častou akéhokoľvek seriálu je proste úplne od veci :)
Ked uz tak porovnávať seriály ako celok.

30.1.2021 | 13:52:18
Hogo Fogo

#1 Zilwicky: škoda, že tvoj dramaturgický talent ešte neobjavili šéfovia HBO, je to veľká škoda. Ty by si im to vysvetlil.

4.2.2021 | 8:38:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás