Game of Thrones (Hra o trůny) Herec Conleth Hill mluví o tom, jak si málem zahrál krále Roberta Baratheona

Herec Conleth Hill mluví o tom, jak si málem zahrál krále Roberta Baratheona

Herec Conleth Hill mluví o tom, jak si málem zahrál krále Roberta Baratheona

Hodně herců si mohlo zahrát jiné role, ale nakonec jsme vždycky rádi, jak to dopadlo napoprvé. Důkazem budiž herec Conleth Hill, který se původně neucházel o roli Varyse.


22 0
1.2.2017

Nedávno jsme si mohli díky herci Conlethu Hillovi, který v seriálu Game of Thrones hraje Varyse, zavzpomínat na úplný začátek seriálu. Rozhovořil se o tom, že se původně ucházel o roli krále Roberta Baratheona, kterého nakonec hrál herec Mark Addy. Je těžké si Hilla představit v roli krále Roberta, když vidíme, jakou precizní práci provádí v roli Varyse.

„Je to pravda, ale musím říct, že jsem odešel ze schůze, která šla dobře, a podíval jsem se, kdo jde po mně. Viděl jsem, kdo to je, a odešel jsem. Řekl jsem si, že je dobře, že tu roli dostal, protože mu pasuje. Však víte, tak to prostě chodí,“ řekl herec Conleth Hill.


(Dokázali byste si herce Conletha Hilla představit v roli krále Roberta Baratheona? Foto: HBO)

Nakonec bylo dobře, že roli nedostal, protože by se asi jinak nedokázal proslavit. Herec Conleth Hill se proto podělil i o to, jak probíhal casting na Varyse: „Četl jsem si scénu s truhlou, ve které se Ned baví s Varysem, kde mu Varys vysvětluje, jak se z otroka vypracoval na svou současnou pozici. Jakmile jsem ji odprezentoval, tak se mě zeptali: ‚Budete mít problém, když si oholíte hlavu?‘“

Herec popisoval scénu ze třetí série, ve které se Varys bavil s Tyrionem o svém původu. Této scény jsme se v první řadě pochopitelně nedočkali.

Diskuze /4

Lex Luthor

Rozhodně bych si ho nedokázal představit jako Roberta, role Varyse mu sedne dobře, jedna z mých oblíbených postav, která přežívá.

1.2.2017 | 17:04:26
ori

Videl som jeho fotky s vlasmi, a nepoznal by som ho ani keby som sa s ním stretol osobne :D

#3 lenacia
1.2.2017 | 17:52:07
lenacia

#2 ori: souhlas, bez vlasů teda vypadá pomalu jak mladíček :D

2.2.2017 | 11:30:48
clemo

Na ulohu Roberta treba mat zaludok. Nie ani tak silny, ako velky (este lepsie povedane po anglicky – gutts, krasny dvojzmysel, tu by vsak platil doslovny vyznam). Pamatate, ako mu chudak Lancel skusal obliect brnenie, az ho Robert poslal po roztahovac (armor stretcher) a smiali sa s Nedom, ako dlho mu potrva zistit, ze nic take neexistuje. Neviem si tam predstavit Conletha Hilla

17.2.2017 | 12:35:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás