Game of Thrones (Hra o trůny) Herec Isaac Hempstead Wright promluvil o vystřižené scéně z posledního dílu

Herec Isaac Hempstead Wright promluvil o vystřižené scéně z posledního dílu

Herec Isaac Hempstead Wright promluvil o vystřižené scéně z posledního dílu

Většinou některé scény neprojdou finálním střihem, a proto se jich dočkáme až na DVD a Blu-ray. Představitel Brana tentokrát popsal scénu, která se nedostala do posledního dílu.

31 1
6.9.2017

Pokud vám přišlo, že jsme si v poslední díle The Dragon and the Wolf moc neužili Brana, tak jste měli správný pocit. Herec Isaac Hempstead Wright, představitel Brana, popsal, která scéna byla ze sedmého dílu vystřižena.

„Natočili jsme jednu scénu, která byla vystřižena. Byla celkem krátká. Sansa v ní zaklepala na Branovy dveře a řekla mu, že potřebuje jeho pomoc. Tato scéna měla odhalit, že Sansa šla kvůli své sestře nejdříve za Branem. Když ho o pomoc požádala, tak jí Bran řekl všechno, co potřebovala vědět. Sansa si najednou uvědomila pravdu,“ řekl představitel Brana.


(Foto: HBO)

Mrzí vás, že jsme se této scény nedočkali v seriálu, nebo jste rádi, že k finálnímu odhalení, co se týká Aryi a Sansi, došlo tak, jak jsme to v epizodě viděli?

Diskuze /16

archetta

celkem důležitá scéna teda :)

#5 Movego
6.9.2017 | 12:04:38
Tomi Lee Morpheus

ale ubrala by prekvapeniu pri obinení Lockera alias Malíčka na „súde“, ale je to presne v duchu, kde zobral NK reťaze, molko dní trvalo kým priletela Dany k 7 sebevrahom, at­ď.

evidetne sa naplna moje proroctvo, že koopec matrošu končí v strižni, lebo teta z nožničkami proste má rada svoju prácu;)

6.9.2017 | 12:18:23
FanArrow

no ale mě by zajímalo kde byla ta scéna jak NK chytl za ruku Brana nebo to byl flashback?

#4 Rumek
6.9.2017 | 12:25:38
Rumek

#3 FanArrow: S06E05. Noční král se dotknul Branna, který byl ve své vizi, čímž si otevřel cestu do jeskyně.

#10 Jan_Molnár
6.9.2017 | 12:33:52
Movego

#1 archetta: Joo no :( to mě docela naštvali… Ale tak samozřejmě to muselo být dramatické no… :D

6.9.2017 | 12:42:02
Jaroslaw

Možná by to ubralo překvapení, ale zase by celé to rozuzlení s Malíčkem dávalo trochu smysl…

6.9.2017 | 12:49:56
Fat Tony

Co presne vam nedava na scene s Malickom zmysel? :D Ved to bolo uplne jasne, ze Bran pouzil svoje superpowers na to, aby odhalil jeho „hru“. Ak ste toto nepochopili radsej ani nevychadzajt z domu :D :D

#9 Caligos
6.9.2017 | 14:07:45
martik642

Je lepší, že jsme tu scénu neviděli. Ubralo by to ten pocit překvapení a zvratu.

6.9.2017 | 14:31:15
Caligos

#7 Fat Tony: Jeho hru dávno každý chápal před Branem, asi nesledujeme stejný seriál. Ono je to třeba sledovat podrobně a nezávisle s myšlením, které už postrádá většina populace. Holt někdo myslí a bojuje a někdo se nechává jen unášet. Bran jim jen dodal pár detailů, které ještě nevěděli.

6.9.2017 | 14:51:15
Jan_Molnár

#4 Rumek: to je dosti strohé vysvětlení

6.9.2017 | 14:51:39
Lex Luthor

Bran by mohl nahlédnout ve vystřižené scéně do minulosti a vidět počátek Malíčka a začátek jeho plánů, takhle by hezky ukázali origin postavy a jak to většinou bývá následně i její smrt

6.9.2017 | 16:22:18
mety

podla mna ta scena tam mala byt ale mala byt rozkuskovana ako napriklad namiesto toho ze sansa stoji a pozera z hradieb mala zatvarat niekoho dvere a povedat nech zavola jej sestru a po obvineny littlefingera mala byt ukazana scena od koho dveri vychadza

6.9.2017 | 17:31:44
SaDiablo

Mně tam chybělo víc té spolupráce, konečně pracují spolu, tak to tam dle mého mělo být podrobněji ukázané… Líbilo by se mi, kdyby se Arya na chvíli potkala se Cersei s tváří LF.

6.9.2017 | 19:20:42
Golradir

Jako tahle vystřižená scéna úplně mění děj. → Bez vystřižené scény máme domnění, že Sansa s Aryou spolupracovali. Ale s vystřiženou scénou to vypadá, že Sansa se bála toho, jestli se dá Arye vůbec věřit a jestli náhodou Malíček nemá pravdu. A ani se Sanse po tom psychorozhovoru s Aryou moc nedivím…

#15 karel304
6.9.2017 | 20:44:49
karel304

#14 Golradir: Přesně tak. A větší logiku podle mne by to dávalo s tou vystřiženou scénou – tedy s tím že Sansa a Arya opravdu měly konflikt a nebyly domluvené od začátku. Páč při několika jejich střetech přeci Malíček vůbec nebyl, nebyl tam ani nikdo jiný tak pro koho by hrály ta představení (viz hledání dopisu a objevení tváří atd.)?

7.9.2017 | 0:20:05
mike2

Určitá vzájemná ostražitost a neduvěra tam byly určitě, to hrané nebylo. Koneckonců se celou dobu neviděly a předtím se nijak rády neměly. Arya nemohla vědět, do jaké míry se Sansa změnila, a Sansa určitě měla trochu strach z toho, co se z Aryi stalo. Asi nejlépe to bylo vidět po tréninku s Brienne – vyděšený výraz ve tváři Sansy i úsměv Littlefingera, který hned začal přemýšlet, jak to využít. Nebo už při setkání všech tří sourozenců u stromu, kde Sansa pochopila, že Arya si seznamem jmen nevymýšlela a že to myslela naprosto vážně.

Zrovna scéna, kde Sansa objeví tváře, mohla být tím, co Sansu přesvědčilo, že Arya jí nic udělat nechce. Jsou spolu samy a Arya jí víceméně vysvětlí, že kdyby ji zabila, vezme si její tvář, bude se vydávat za ni a nikdo nic nepozná. Pak vezme dýku a podá ji Sanse rukojetí napřed. To je dost výmluvné gesto. A kdyby ji chtěla zlikvidovat tajně později (a třeba jen v případě, že bude mít pocit, že Sansa podrazila Jona), nebude jí to takhle troubit.

Paradoxně mohlo pomoci i následné setkání s Littlefingerem. Sansa už mu dlouho nedůvěřovala, ten pokus o manipulaci byl trochu moc průhledný a přetažený (dřív býval daleko nenápadnější) a navíc už dobře věděla, že poštvat dva lidi proti sobě je jeho klasický modus operandi. Koneckonců to pak v trůnním sále i říká, že dala na jeho radu a aplikovala ten myšlenkový pokus, který jí poradil – ale na něj.

Samozřejmě se mohla poradit i s Branem a ten jí mohl pomoci doplnit některé chybějící detaily a potvrdit doměnky. Ale jsem moc rád, že tu scénu nakonec nepoužili, protože s ní by to vypadalo, že to bylo jen díky Branovým schopnostem a nebýt jeho, Sansa to Littlefingerovi spolkla i s navijákem, jako by se z celé té anabáze vůbec nepoučila. A to by byla moc velká škoda.

7.9.2017 | 18:49:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás