Game of Thrones (Hra o trůny) Herečka Lena Headey mluví o traumatické scéně, která nakonec byla vystřižena

Herečka Lena Headey mluví o traumatické scéně, která nakonec byla vystřižena

Herečka Lena Headey mluví o traumatické scéně, která nakonec byla vystřižena

Představitelka Cersei Lannister nedávno prozradila, že ze sedmé řady byla vystřižena velmi traumatická scéna. A právě tato scéna by změnila spoustu věcí v řadě poslední.

15 3
12.8.2019

Herečka Lena Headey se po skončení seriálu Game of Thrones vyjádřila k několika důležitým událostem. Během toho se však zmínila i o jedné scéně, která byla nakonec vystřižena. Nejedná se však o scénu z řady osmé, ale z řady sedmé. A po přečtení hereččina vyjádření zjistíte, o jak velkou scénu šlo.

„Natočili jsme scénu pro sedmou sérii, která však byla vystřižena. Jednalo se o scénu, ve které jsem přišla o dítě. Bylo to opravdu traumatické, jednalo se o velkou scénu pro Cersei, ale nikdy se nedostala na televizní obrazovky. Moc se mi líbila, protože jsem myslela, že to ovlivní spoustu věcí,“ řekla představitelka Cersei Lannister.


(Cersei měla původně potratit. Foto: HBO)

Zřejmě se už nikdy nedozvíme, proč tvůrci tuto scénu natočili, když ji nakonec vystřihli. Možná měli s Cersei jiné plány, ale nakonec si to rozmysleli a nechali jí její dítě. Je však také možné, že tato scéna byla brána jako falešná, aby zmátla všechny, kteří sledovali natáčení seriálu. Pokud to tak skutečně bylo myšleno, tak tvůrci uspěli, protože už před začátkem sedmé řady kolovaly na internetu informace o tom, že Cersei přijde o další dítě.

Co říkáte na tuto scénu? Udělali tvůrci dobře, že ji vystřihli?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /88

PecaCZE

Nic novýho. To bylo mezi těmi leaky, které se všechny ukázali jako pravdivé. Rozhodli se jí ho nechat, aby měla nějakou motivaci opustit svoje město, který stejně nesnášela jen se ji líbila ta moc.

12.8.2019 | 16:18:09
sonulle

Jednoduché, Cersei měla být ta co se zblázní, když uslyší zvony, které ji připomenou uličku hanby, její ztracené děti a to že přichází o moc, dá příkaz k odpálení náloží. To už neustojí Dany, která si myslela, že se vzdávají a dokoná zbytek. Pro Lenu to mohlo být úžasné. No ale co koukala z okna, popíjela víno, byla těhotná ani nevíme jak dlouho, pak si zabrečela a umřela. Cersei, Jon, Tyrion, Jaime, Varys, Bran Bronn děs běs. Za mě měli napsaný, či načrtnutý scénář, už při na táčení 7.řady. Pak si ale řekli, že je předvidatelný. Nechali část původní, tak jak plánovali a pak na něj našroubovali, zbytek co vymysleli během té pauzy. Proto ty posledni dva díly jsou jako katastrofa a třeba mně tam nepasují. No a proč to vystřihli? Nikolaj, řekl, že je to dobře, protože Jaime by neměl důvod se vracet k Cersei, že by to nedávalo smysl. :) No hlavně, že takto to všem smysl dávalo. Bells až na pár momentů je velmi divné dílko, Nikolajův tým to nejspíš odhalil a místo původně plánované 8×05, kterou poslal do nominací, dali 8×02. Jaké to překvapení? Že by se Nikolaj konečně podíval na osmou sérii?

#3 Svjatogor
12.8.2019 | 17:25:47
Svjatogor

#2 sonulle: Emmy pro S08E02??? :-O Exactly yes!!! :-)

#4 sonulle
12.8.2019 | 17:40:05
sonulle

#3 Svjatogor: Jo taky bych si to přála. Je to tak, že Nikolaj původně poslal jako herec 8×05, rozmyslel si to a teď poslal 8×02 k posouzení. Scénář zůstavá 8×06 :)

#5 Svjatogor
12.8.2019 | 17:50:37
Svjatogor

#4 sonulle: S nominacemi se šibuje jako Eichmann s vlaky v Maďarsku… :-D

#9 sonulle
12.8.2019 | 22:30:56
Lady Adeline

A to mate tak,kdyz z 6 alternativnich koncu, vyberou ten nejtupejsi s co nejvice sok scenama.Ja se tesim, az ty konce nekdo da na net :-) To budou fanousci jasat :-) :-) :-) Jak psala Sonulka ,ze Cersei mela byt ta ,co se tam zblazni a da prikaz k odpaleni mesta.Dany by to brala jako podraz a dokonala by zbytek.Jaime by Cersei zabil kvuli Brienne a ze nechala odpalit mesto atd atd.. Jeden z takovych koncu byl :-( Bohuzel Cersei nesmela potratit,aby se mel Jaime proc vratit.Potrebovali i ukojit twincest fanousky, ne jen braime fandy. Radeji predvidatelny dej ,nez nerealny dej ;-) Ty konce tutlaji a tutlaji ,protoze kdyby fandove zjistili ze nektere ty konce byly lepsi,tak by ten hejt byl asi jeste horsi :-) :-) :-)

#9 sonulle
12.8.2019 | 22:33:14
Robinson

Začínám mít strach otevírat tyhle články s tím co se mělo stát a nemělo, co fanouškům tvůrci chtěli dát, když to fanoušci vyloženě chtěli, ale nakonec to vystřihli. Beztak za chvíli uvidíme článek s názvem: D&D nakonec měli natočit něco zcela odlišného, ovšem v době natáčení byli všichni zaneprázdněni kalbou a tak něco sesmolili během týdne.

12.8.2019 | 23:03:29
Lady Adeline

Robinson: :-) :-) :-) jako ja bych se tomu ani nedivila ;-) Nejake navykove latky v tom musely byt,jinak si to neumim vysvetlit, proc to tak podelali :-)

12.8.2019 | 23:27:43
sonulle

#5 Svjatogor: Díky tvým příspěvkům si permanentně rozšiřuji vzdělání. Věděla jsem o co jde přibližně, ale teď už znám i detaily. :D
#6 Lady Adeline: Po tom co byl k nahlédnutí scénář k 8×06 jsem přestala i věřit v to, že v jejich podání by byl dobrý jiný konec. Myslím, že by to možná uspokojilo jinou sortu fanoušků. No ono celkové splasknutí postav jako Tyrion, Varys či Malíček mělo být varování a 7.série nám taky hodně naznačovala. Až do 8×03 jsem pořád věřila, že se to zlepší. Ovšem dílem 8×03 bylo dokonáno.

#12 Svjatogor
13.8.2019 | 8:38:00
Lady Adeline

sonulle: :-( :-( :-( bohuzel mas asi pravdu :-( Ja nechapu, jak po nahlednuti do scenare ,jeste nekdo ma zapotrebi obhajovat tu blbost ;-)

13.8.2019 | 9:55:49
FallenMaia

A ja nechápem že tu ešte stále niekto plače a plače a sťažuje sa aká to bola hlúposť aj pár mesiacov po skončení. Nestačilo už? Dokedy to akože chcete ešte ťahať?

Inak len taký postreh, keď by Cersei vyhodila do vzduchu KL tak by asi nebola tá zlá Daenerys nie? Prečo by ju potom Jon prepichol? Veď práve o to tam šlo že jej preplo.

#12 Svjatogor #16 sonulle
13.8.2019 | 10:35:37
Svjatogor

#9 sonulle: Mám rád až tak černý humor, že by mohl barvlnu sklízet. ;-)

#11 FallenMaia: :-O :-O :-O Saurone? Nekousla tě o půlnoci za úplňku Oskarka? :-D

#13 FallenMaia
13.8.2019 | 10:45:46
FallenMaia

#12 Svjatogor: :D Neviem, možno :D

Ale nie, tak má aj ona v niečom pravdu, už sa tu len neustále plače nad tým istým, pod každým článkom až je to otravné, stále len aký zlý bol scenár, aký sú tvorcovia debili… :D Už to tu bolo tisíc krát.

Inak hľadám nejaké tie skladby, aby si si nemyslel že som sa na to vy… len stále som nenašiel niečo čo by ma presvedčilo ;)

#14 Svjatogor
13.8.2019 | 10:54:04
Svjatogor

#13 FallenMaia: Hledej trpělivě a v klidu. Jsou prázdniny. Já jsem s Jonem hotov tak z jedné třetiny. ;-)

13.8.2019 | 11:25:58
Sanya.joy

No kdyby to nevystřihli, tak by museli vystřihnout vše, kde se argumentuje dítětem. Ne že by ty dialogy za něco stály, ale skoro němý film z toho udělat asi nechtěli…

13.8.2019 | 11:35:15
sonulle

#11 FallenMaia: Vždy, když vidím takový článek, mám neutuchající nutkání. Potom si říkám nech to obsedantní chování ve skříni. Pak někdo přispěje a už se vezu :) Jen poznámka, proč by ji Jon měl zabíjet? O to by vůbec nešlo. Dany má vše na dosah. Jejím cílem bylo posadit Targaryana na železný trůn. Za sebou železný trůn, před sebou na popel spáleného města. Ti co přežili se plahočí městem. Matka pod jejími okny drží mrtvé ohořelé tělo dítěte. Stařec, který přežil si pod jejími okny odplivne. Dany pochopí, co se stalo. I přesto, že Cersei zkázu započala, ona se cítí zodpovědná. Nikdo ji nebude brát jako královnu, matku draků, ani jako osvoboditelku. Bude jen nahanět strach tyrana. Jonovi předá dočasnou vládu, Červovi dá svobodu a nasedá na draka. Než odletí do Valyrie, necha Draga spálit trun, ve kterém vidí symbol veškeré bolesti a zkázy. Jon svolává radu na které jsou lordi sedmikrálovství a vazalové. Na sněmu jim vysvětlí situaci, místo sebe na titul krále navrhuje Brana. Bran je objektivní, bez tužeb. Nepovede zbytečné války za nekonečnou mocí, či pro lásku k ženě. Nebude se stavět na stranu jednoho, či druhého lorda. Bran vyhraje jen těsným počtem hlasů. Sever zůstane připojen. Sansa nemá důvod ho odpojovat. Teď musí všichni táhnout za jeden provaz, když je potřeba vrátit stabilitu do zemí, které byly zničené válkami. Jon odchazí na zeď a Arya odplouvá po moři. To bylo dobré. K oboum se to hodilo. Sansa usedá na pomyslný trůn jako paní Severu, která ve spolupráci se svým bratrem zajistí klid a dlouholetou prosperitu své zemi. A zatím, co nám ukazuji Starky, jak každý jde po svém. Vidíme jak v lese taje sníh. Tato zima byla krátká. Mezi stromy se mihnou dvě Děti lesa :)

#19 Svjatogor #21 FallenMaia
13.8.2019 | 11:37:21
Lady Adeline

sonulle: jeeeeeeeee… To je krasnoucky ;-)

13.8.2019 | 11:43:32
Lady Adeline

FallenMaia: bez si radeji s widy posilat srdicka ,nez tady otravovat na edne :-) :-) :-)

#20 Svjatogor #22 FallenMaia #27 widy.33
13.8.2019 | 11:44:55
Svjatogor

#16 sonulle: Nerealizovaný scénář nebo ty sama? K poslední větě: Líf a Lífthrasir? ;-)

#32 sonulle
13.8.2019 | 11:45:08
Svjatogor

#18 Lady Adeline: Ale notááák. Widy je hodná holka! To ona mě hecla stát se skaldem. :-)

#35 widy.33
13.8.2019 | 11:46:21
FallenMaia

#16 sonulle: Jasné a Daenerys by sa len tak zbalila a odletela by preč, a kam akože?? Po tom všetkom čím si prešla, takú cestu za jediným cieľom je táto verzia ešte viac neuveriteľná ako tá čo sa stala v seriály že jej preskočilo pretože k tomu to smerovalo. Ale inak je to celkom zaujímavá verzia ;)

#32 sonulle
13.8.2019 | 11:50:11
FallenMaia

#18 Lady Adeline: ROZKAZ ŠÉFE :( :(

Prosímťa netrep nezmysli ok? Ty si tu aké somariny už popísala že je to až neuveriteľné čo s teba dokáže vypadnúť. Raz pošlem niekomu srdiečka zo srandy a tebe dobre že z toho ne..... :D Akonáhle s tebou niekto nesúhlasí znížiš sa vždy len na to tvoje poučovanie a ponižovanie, a potom že ja som ten čo vyvoláva konflikty. S widy sa dá aspoň normálne kecať aj keď nesúhlasí s mojimi názormi.

Alebo je to len závisť??? Chceš aby som poslal aj tebe? Pretože vieš že tebe by žiadne srdiečko nikto z Edny neposlal?

13.8.2019 | 11:56:37
Lady Adeline

FallenMaia: :-) :-) :-) prosimte hlavne mi ty srdicka neposilej !!!Ja o ne fakt nestojim ;-)Tvoje sebevedomi bych chtela taky ! Uprimne? Nemas na to :-)

#24 FallenMaia
13.8.2019 | 12:07:42
FallenMaia

#23 Lady Adeline: Neboj sa, ja to v pláne nemám a ani som nikdy nemal! A ani som to tu nezačal vyťahovať, len reagujem na tie tvoje … čo vypisuješ.

13.8.2019 | 12:15:46
Lady Adeline

FallenMaia: asi jsem trosku rypla do citliveho mistecka ;-) Tak promin !!!! Ja vam tu lasku preji :-)

#26 FallenMaia
13.8.2019 | 12:25:23
FallenMaia

#25 Lady Adeline: :D :D :D Akú lásku??? :D :D Veď to bola len sranda :D Pretože ako jediná mi tam napísala že súhlasí tak som jej na to poslal srdiečko že si to vážim.

#29 widy.33
13.8.2019 | 12:28:33
widy.33

#18 Lady Adeline: ty by si si ozaj už mala dávať pozor na to čo píšeš asi nikto tu nepíše také kraviny ako ty! si otravnejšia ako oscarka a to už je čo povedať tie tvoje komentáre stoja za veľké ........vyprosím si aby si ma spomínala, si prosím ťa prečítaj tie tvoje komentáre za posledné 2 mesiace a ozaj sa uvedom nevyhováraj sa na tehotenské hormóny to je úbohé, vždy po pár dnoch sa sem kuknem ale ty musíš skrátka útočiť, tie srdiečka veľmi muselu ludom hnúť žlčou :D kiežby ta Xavik zrušil Edne sa vďaka tebe a ďalším ako Ty vyhýbam tak ťa prosím zdrž sa komentovania mňa lebo začnem byť veľmi nepríjemná potom možno Xavík bude za vulgarizmy musieť zrušiť mňa ale aspoň to bude stáť zato

Fallenek drahý jediný vďaka za všetky srdiečka :D ♥

#66 Violet
widy.33
13.8.2019 | 12:31:06
Lady Adeline

FallenMaia: ale nekecej ;-) Hele pro me jste top parecek.Uz jsem vam i vymyslela prezdivku Fallidy :-) Libi?

13.8.2019 | 12:31:35
widy.33

#26 FallenMaia: Nechaj ju tak keď láska tak láska nie ? :D :D I......A nepres­vedčíš nikdy o ničom ona asi tu veľa na edne lásky neužila vačšinou ju tu buzerovali ani to jej nič nenaznačilo takže asi tak kašli nato ak sa neuvedomí rada si snou popíšem ešte naposledy

#42 widy.33
widy.33
13.8.2019 | 12:33:47
Lady Adeline

widy.33: s tebou mila zlata si nemam uz davno co rict ;-)Hlavne si zamet pred vlastnim prahem.Ja jsem mozna otravna :-) Ale ty jsi zakerna potvora ,co to hraje na vsechny strany.Takze nesud ostatni ,kdyz nechces aby nekdo soudil tebe.At si me klidne xavik zrusi.Vulgarni slova tu nepouzivam i kdyz by si to tu nekteri zaslouzili :-)

#33 widy.33
13.8.2019 | 12:36:15
Lady Adeline

widy.33: ja si tu na edne lasku nevyzaduji :-) Doma ji mam az moc.

#34 FallenMaia
13.8.2019 | 12:38:25
sonulle

#21 FallenMaia: Ano směřovalo to k tomu, že tím, že drží v ruce moc, to jednou přežene, ale ne k tomu, že zazvoní zvony a ona vypálí město. Jako když přepneš. Ona je dominantní a přesvědčená o své moci a v tom je dost velký rozdíl. To má k šílenosti ještě hodně daleko. Většinou pálí jen ty, co ji odporují, ne hordy nevinných. Ona soucitila s prostými. Nevěřím, že Dany, která by viděla následky svého konání zblízka, by v klidu sedla na železný trůn. I přes částečnou vinu, její činy by připomínali Šíleného krále, tomu se bránila. A jestli si myslíš, že to není uvěřitelné, tak prostě postavy nechápeš a tím se vysvětluje, proč se ti děj líbil. Za mě měli kolem Dany řešit náznaky šílenství už v sedmé sérii. Měla se víc vyřádit na Tarlyovcích, když z ní chtěli cvoka. Třeba Šílený kral je rožnil na ohni. Prostě Cersei byla pro mě víc šílená než Dany. Ta si to zabíjení vychutnávala. Dany se zbavovala jen nepohodlných. Cersei civilisty opovrhovala, Dany soucitila, i když z pozice moci úplně nechápala. Dany letí s Dragem někde k ruinám Valýrie, ta co se nepotopila. Tam kde se potká jen s lidmi s lupusem a v ústraní dožije svůj život. Založí tam hospic a pojmenuje ho po Jorahovi.
#19 Svjatogor: Nechci znít, že ti pochlebuji, ale zase jsem si rozšířila vzdělání.

#34 FallenMaia #49 Svjatogor
13.8.2019 | 12:40:58
widy.33

#30 Lady Adeline: To by som chcela vedieť od koho máš, že som zakerná potvora ktorá hrá na všetky strany lebo pokial viem s tebov som si nikdy sukromne nepísala v komentároch som takmer nikdy s tebov nesúhlasila ale ďaleko chodiť nemusím viem presne odkial to máš a poviem pravdu kašlem ti nato. Zato, že mám totálne v...... tie vaše idiocké hádky ktoré hraničia zo zdravým rozumom je kameň úrazu všetkého prepáč, že som si nedovolila súhlasiť s tým ako ťa baví hecovať ludí a provokovať ich doma sa musíš moc nudiť keď sa chodiš na ednu ventilovať v hádkách Ako som už písala vyššie uvedom sa čo píšeš prečítaj si svoje príspevky za posledné 2 mesiace a potom do niekoho začni len tak zo solidarity kopať ok ? ? Ešte, že si tu stále ty lebo edna by ozaj zanikla fakt tej lásky doma musíš mať veľmi vela keď celí deň nerobíš nič iné len sa sem chodíš hádať. Uvedom sa prosím ťa a ako som už písala mňa už viac nespomínaj. Fallen je super človek nebudem sa do neho obúvať pretože to chce niekto iný kôli tomu, že si sním skrátka nerozumie. Ja si sním rozumiem rovnako aj so Svjatogorom, Batiatom tak nechápem čo je koho do toho.

widy.33
13.8.2019 | 12:54:04
FallenMaia

#31 Lady Adeline: Jasné že nevyžaduješ, sem sa chodíš len vybujačiť, vyplakať a zanadávať si na GoT, nič iné a keď tak medzi tým si ešte do mňa rýpnuť aby toho nebolo málo, to je celé tvoje nezmyselné pôsobenie na tomto webe. Veď o tom svedčí aj to že si sa zaregistrovala až po skončení seriálu len aby si si mala kde zanadávať a posťažovať sa :D :D

#32 sonulle: No tak ja som vedel že bude zle nedobre už v prvej časti 8. série, stačili tie jej pohľady, ako ju privítala Sansa ako sa dozvedela že Jon je Targaryen, na hostine po bitke, proste to bolo už zrejmé aspoň pre mňa. A v 7. sérii sa tiež už začala ukazovať, veď koľko scén tam bolo len o tom ako ju Tyrion presviedčal aby sa neunáhlila a neútočila na obyvateľov, nespočet ;)

#41 sonulle
13.8.2019 | 12:55:52
widy.33

#20 Svjatogor: ĎAKUJEM :D ale radšej si dávaj pozor aby si sa nedostal na zlú stranu barikády pretože si sa mi naklonil.

Už chápeš čo som ti písala prečo nechodím do diskusií ? :D

widy.33
13.8.2019 | 12:56:29
Lady Adeline

widy.33: a ty tu prosim nepouzivej ty svoje vtipky ,ktere nejsou ani vtipne ,ale strasne otravne a to si uprimne mysli vic lidi ;-) Ten obrazek jsem si o tobe udelala sama.Nikdo me nepotreboval navadet ,nebo ockovat. Bude nejlepsi ,kdyz to ukoncime a budeme se vzajemne stranit.Nechci si psat s takovym clovekem ,jako jsi ty sorry ;-)

#38 widy.33
13.8.2019 | 13:00:15
Lady Adeline

FallenMaia: ano chodim se tu na ednu vyplakat jako ostatni.Ty tu zase chodis obhajovat osmou serii.Ja tu mela problem hlavne s tebou.Ja myslim, ze ty jsi se tu pohadal s vice lidmi nez ja ;-) No a widy ,ta vzdy se snazila byt nestranna :-) :-) :-)

#44 FallenMaia
13.8.2019 | 13:04:24
widy.33

#36 Lady Adeline: si chudera :D :D ja sa ťa stranním už dosť dávno tak dufam, že pri tom čo si napísala aj ostaneš

bozaj fallenovi už zadok :D :D ešte že tu je s kým by si sa hádala :D sorry fallen za ten zadok :D ale nedalo mi

maj sa vo svojom svete kde sú víly a motýle krásne

widy.33
13.8.2019 | 13:08:04
Lady Adeline

widy.33: zasilam srdecny pozdrav z meho uzasneho sveta ;-)Vily a motylci te posilaji srdicka :-)

#40 widy.33
13.8.2019 | 13:12:36
widy.33

#39 Lady Adeline: ;) hodná holka

widy.33
13.8.2019 | 13:13:56
sonulle

#34 FallenMaia: To já jsem věděla, že bude zle, ještě ten serial nezačal. Znala jsem historii Dany, ale opravdové šílenství ukazané nebylo. Bylo to špatně budované a ten přerod v totálního šílence, byl nevěrohodný. A Tyrion v sedmé a osmé sérii, to je na delší debatu.

#46 FallenMaia
13.8.2019 | 13:16:36
widy.33

#29 widy.33: Mimochodom, teším sa naše ďalšie stretko ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ :D :D

#45 FallenMaia #48 Svjatogor
widy.33
13.8.2019 | 13:20:00
Svjatogor

Kdysik dávno byl měsíc československo-sovětského přátelství. Doufám v sequel a to v měsíc česko-slovenského přátelství. Což tak si házet přes Ephel Dúath něco pozitivního? Třeba náměty na hudbu k Jonovi?

Láká mě jej lehce přešaltrovat na Oidipa, to kvůli Ygritte a (hlavně) Danny. ;-)

#46 FallenMaia
13.8.2019 | 13:20:59
FallenMaia

#37 Lady Adeline: Ano aj ostatní, ale ty tu plačeš zo všetkých najviac, skoro pod každým jedným článkom tu máš nejaké komentáre v ktorých na seriál nadávaš, alebo nadávaš na tvorcov, alebo na dej, na scenár, na čokoľvek, ako vravím, ty si sa zaregistrovala len aby si mala kde nadávať a sťažovať sa a dokazovať všetkým ktorí seriál pochvália ako sa mýlia, to je celé, celá tvoja existencia ;)

#51 sonulle
13.8.2019 | 13:21:22
FallenMaia

#42 widy.33: :D :D <3<3

13.8.2019 | 13:24:11
FallenMaia

#41 sonulle: Ja som o tom nič nevedel, o tom svete a histórii. Ale ok, máš v niečom pravdu, mohli ten prerod budovať aj lepšie, jasné, vždy sa dá robiť niečo lepšie, len to by asi potom nebol pre niektorých ľudí až taký šok, na tých šokoch je tá posledná séria dosť vystavaná. Čo akože nevravím že je dobre, samozrejme že nie, ale tí všímaví tam tie náznaky mali už dávno pred tým a tí ostatní zažili ten šok keď začala páliť, a youtuberi mali zase nejakú tú scénku pri ktorej mohli plakať a výskať :D :D Takže vo výsledku to bol taký kompromis medzi oboma tábormi ;) Za mňa fajn.

#43 Svjatogor: Házet přes Ephel Dúath… :D :D :D Čo teba nenapadne :D :D :D haha :D

A už máš nejakú tú časť hotovú???? Pošli please ;) som na to hrozne zvedavý, možno aj potom dostanem inšpiráciu na nejakú tú hudbu ;)

#48 Svjatogor #50 Svjatogor
13.8.2019 | 13:31:35
Lady Adeline

FallenMaia: nevim kdo tu odpovidal na kazdy hejt :-) :-) :-)

#48 Svjatogor
13.8.2019 | 13:31:36
Svjatogor

#42 widy.33: #46 FallenMaia: #47 Lady Adeline: Mám nápad pro skvělý myšlenkový experiment. Já sám si už pomalu nepamatuji kdy kvůli čemu kdo s kým proti komu a jak a proč? Žášť i vády roztáčí osud Sedmi. Cizinec se chechtá, očekávaje hojnou žeň. Změňte si profilovky na erby. Kdo bude hrát Starky, Lannistery, Martelly???

Já budu Železná banka. :-D

BTW: Pokud na nás opět vletí Oskarka, budeme mít skvělou vejmluvu, že se vlastné držíme tématu, když si tu hrajeme na prchlivé vládce Sedmi království. Kontrolní otázka, soudruzi: jestlipak víte, proč jich je SEDM??? :-O

#52 FallenMaia
13.8.2019 | 13:55:17
13.8.2019 | 13:55:43
Svjatogor

#46 FallenMaia: Mám už hotový princip, refrén, slokování a příběh. Jen verše jsem ještě nezrýmovával. Jak bylo (snad) poznat, pak jsem nikdy nekoketoval se sword + sorcery bullshits. Jon je balada o >> ode zdi ke zdi << a >> ode zdi ke Zdi <<. Do konce tohoto týdne jsem ve prázdninovém poloprovozu. Baladu očekávej někdy ke (po) jednadvacátem srpnu. Jo, Karel Kryl měl úžasné melodie. :-)

13.8.2019 | 14:11:06
sonulle

#44 FallenMaia: Já Lady Adeline trochu znám a tahle diskuze nemá nic společného z celou její existencí.

Chybné úsudky o lidech, které sotva znáš, jsou problém kterékoliv diskuze. Vytváříme celý jeho život na základě několika příspěvků.

Za mě chodím zjišťovat novinky a diskutovat o seriálu, ano jsem v opozici vůči DD a to změní jen jejich další tvorba. A pokud se objeví příspěvek o tomto seriálu občas se hold neudržím. Myslím, že L.Adeline to má stejně. Ke všemu tady diskutovala ráda s lidmi jako widy, Violet, Svjatogor i Fallen aj. Myslím, že komunikační ruchy mezi vámi by vyřešily soukromé zprávy a nebo Svjatogorova hra.

13.8.2019 | 14:15:55
FallenMaia

#48 Svjatogor: Čoho že je SEDM? Královstiev alebo tých bohov? ;)

#53 Svjatogor
13.8.2019 | 14:58:25
13.8.2019 | 15:35:57
FallenMaia

#53 Svjatogor: Hmmmm :D

Tak pretože to malo sedem regiónov a podľa toho to nazvali? Pretože to bolo pred tým sedem královstiev a keď to Aegon dobil tak to zjednotil do jedného celku? Neviem, je to správna odpoveď??? :D :D

#55 Svjatogor
13.8.2019 | 15:50:41
Svjatogor

#54 FallenMaia: Ptám se, proč je těch království sedm a nikoliv šest nebo osm? ;-)

#56 FallenMaia
13.8.2019 | 16:20:12
FallenMaia

#55 Svjatogor: Pretože Snehulienka a sedem trpaslíkov??? :D :D Neviem, vysvetli ;)

#58 Svjatogor
13.8.2019 | 16:46:58
Hanz28

Jak tady někdo zmiňoval ty emmy, kdo vůbec rozhoduje o výsledcích? Hlasují diváci, nebo nějací kritici?

#60 sonulle #61 Svjatogor
13.8.2019 | 17:41:34
Svjatogor

#56 FallenMaia: GRRM hodně čerpá z historie. Historie Západozemí je analogií k historii archaického Řecka či ještě lépe k historii Albionu od Keltů k Normanům. Vzorem pro sedm království je heptarchie (vláda sedmi) anglo-juto-saských království: Wessex, Sussex, Essex, Northumbria, Mercia, East Engla + Kent. Aegon Dobyvatel = Vilém Dobyvatel.

#59 FallenMaia #60 sonulle
13.8.2019 | 17:51:01
FallenMaia

#58 Svjatogor: Wooow, tak ty si teda hodne informovaný ;) Klobúk dole, pekné fakty. Mal by si začať písať články pre Ednu ;)

13.8.2019 | 18:01:53
sonulle

#57 Hanz28: Hlasuje zasedající komise. Složená z herců, režisérů aj.
#58 Svjatogor: Děkuji za info.

#62 Hanz28
13.8.2019 | 18:34:36
Svjatogor

#57 Hanz28: Podle mě bohové Chaosu hážou kostkama. ;-)

#62 Hanz28
13.8.2019 | 18:36:19
Hanz28

#60 sonulle: OK, díky moc za info :) #61 Svjatogor: Chaos is a ladder..

#63 Svjatogor
13.8.2019 | 18:56:58
Svjatogor

#62 Hanz28: ;-)

13.8.2019 | 19:00:41
ladacert

Tak to já jsem spokojen s koncem. :D

#65 JK
14.8.2019 | 12:26:55
JK

#64 ladacert: Tak to jsi jeden z mála ! :D :D

14.8.2019 | 14:36:02
Violet

#27 widy.33: Fallen je super člověk? to je ale obrat od tebe :D Ten ti ten mozek musel řáně vybouchat…

On se tady neustále jen nad každým povyšuje.. A když mu někdo řekne, že se má k lidem chovat slušně tak je podle tebe idiot? Asi nemá cenu dál komentovat..

A pošlu pár srdíček Svjatogorovi a hned to kopírujete jak děti.. Najednou existují i jiné věci na klavesnici jak písmenka? Ano je to přece úplně normální, si posílat srdíčka když mám přítele :) Moooc velká sranda.

Víš co to je mít svůj názor? Né že svůj názor vydávám za všeobecnou pravdu, ale v tom už ses taky nějak ztratila. A evidentně slušnost už se vážně nenosí.

A jistě zlá strana je tam kde se hlásí že to jde i slušně, zajímavé :D Né vůbec tam, kde se nad lidi povyšují nadává se jim do debilů atd.. K smíchu

14.8.2019 | 14:55:44
Lady Adeline

Violet: ze? Kdo by to rekl do te Widy ,ze je tak sprosta ;-) Muzeme byt rady,ze jsme se ji zbavily! Chudak jeji pritel :-( Na druhou stranu, laska dela z cloveka slepce ;-)Kazda spatna vec je k necemu dobra! Poznala jsem tebe vic a zjistila jsem, ze jste se Sonuli super holky a mam vas mooooc rada!

#68 Violet
14.8.2019 | 15:34:36
Violet

#67 Lady Adeline: to víš, ona tvrdí, že jsme na temné straně :D lepší neřešit :) víme svoje :)

Mě je fuk s kym kde co kdo ma, ale říct, že jsme idioti protože chcem aby byl někdo slušný, to už je silný kafe. No někdo asi slušný být neumí, proto říkám, lepší neřešit a nevšímat si takových lidí :)

14.8.2019 | 15:59:16
Svjatogor

Tak už je ze mě Železná banka.

#70 Violet
14.8.2019 | 16:09:56
Violet

#69 Svjatogor: míníš něco schovávat? Utajovat? :)

#71 Svjatogor
14.8.2019 | 16:11:42
Svjatogor

#70 Violet: Ne. :-) Ve sporu Adeline / Fallen / Violet / Widy stojím mimo spor. Nikomu jsem neuškodil a nikdo neuškodil mě. Nechci se stát obětí binárního myšlení: Když ty mluvíš s XYZ, tak já nemluvím s tebou. Tak snad se nebudou pálit mosty. Vsjo.

https://www.youtube.com/watch?…

#72 Violet
14.8.2019 | 16:25:29
Violet

#71 Svjatogor: A někdo něco říkal? Tvoje věc ;) Stejně vím, co si myslíš :D Už jsi to tady jednou řekl, nebo spíš párkrát naznačil, to mi úplně stačí :)

#75 Svjatogor
14.8.2019 | 16:34:21
Lady Adeline

Violet: ze my jsme podle ni na temne strane :-) Hlavne ze ma tu drzost tu verejne navadet Svjatogora proti nam :-) :-) :-)Hele ale ja vzdy vic fandila padouchum,takze me ta temna strana nevadi ;-)

14.8.2019 | 17:03:06
FallenMaia

Počujte už by stačilo, aj tak to celé vzniklo kvôli mne, ja za to môžem (ako vždy), nadávajte radšej na mňa, widy za to nemôže, len chcela byť dobrá kamoška preto nikdy proti mne nič nenapísala. Už to dosť prehánate si myslím.

14.8.2019 | 17:09:42
Svjatogor

#72 Violet: Do hlavy mi nikdo nevidí. :-) Já jen stojím s otevřenou hubou. :-O

V jedné věci souhlasím se Sauronem. Neustávající (z mého pohledu zasloužená) kritika práce B&W a poslední řady GoT je ve svém důsledku toxická i pro nás. Celé léto jsou nejdiskutovanějšími články na Edně: Kdo to zvoral??? D&D!!! I já jsem napsal X kritických příspěvků, ale nakonec jsem se přes hloupé smrti Lyanny Mormont, Alys Kastark, lorda Vrány a sera Berika přenesl.

Škoda, že je tak málo příspěvků pod články: ten / ta / to uděl/a/o to a to (posledně John Howe). Osel a Okoun mě časově minuly. Doufal jsem, že Edna bude némlich to samé. :-) :-\

Dokud je debata konstruktivní, tj. rozebíráme knižní postavy na atomy, pak je diskuze OK. Špičkování off topic je OK, když se zná míra. Sám se divím Sauronovi, proč se tak rádi s Adeline hádají. Já bych šel raději kopat líné holuby do zadků, aby nesraly po UNESCO památce v mém městě. :-D

Já jsem se neurazil, když se mě yennik lišácky zeptal, zda jsem se do LM / její herečky náhodou tak nějak nezamiloval. :-D :-D :-D

#76 Violet
14.8.2019 | 17:15:05
Violet

#75 Svjatogor: tak jistě, já jen narážela na tu nestrannost, nic víc a nic víc se mi ani řešit nechce :) Asi mě jen mrzí, ež je úplně fuk co mapíšeš, nakonec ti tady druzí říkají a reagují na něco co jsem nikdy nenapsala. Takže popravdě, ani tady nikdo pořádně můj názor nezná, ale fallen se chová jak kdyby ho znal. Takže mi to je už celkem putna :)

a yennik je story sam o sobe xD není jedinej

14.8.2019 | 17:18:18
Lady Adeline

FallenMaia: ale ze jste se tu do me navazeli ,to vam nevadilo co?To vam neprislo, ze to prehanite s temi nadavkami a ponizovanim? Najednou je Widy chudinka.Vcera tak nepusobila…Ona si za to muze sama! Kazdy je zodpovedny za sve chovani. A ze ty tu vinu beres na sebe ,me dokazalo moje presvedceni, ze ty jsi lepsi nez ona !U tobe alespon clovek vi na cem je!

14.8.2019 | 17:22:20
Lady Adeline

FallenMaia: ale ze jste se tu do me navazeli ,to vam nevadilo co?To vam neprislo, ze to prehanite s temi nadavkami a ponizovanim? Najednou je Widy chudinka.Vcera tak nepusobila…Ona si za to muze sama! Kazdy je zodpovedny za sve chovani. A ze ty tu vinu beres na sebe ,me dokazalo moje presvedceni, ze ty jsi lepsi nez ona !U tobe alespon clovek vi na cem je!

#81 Violet
14.8.2019 | 17:22:26
Lady Adeline

Tim bych tuto debatu ukoncila!

14.8.2019 | 17:25:32
Lady Adeline

Svjatogor: ta pisnicka se mi moc libi!

14.8.2019 | 17:28:21
Violet

#78 Lady Adeline: Neřeš je, to je přece ok. Dnes za nazor chovej se slušně tě ukamenují..

#82 FallenMaia
14.8.2019 | 17:38:49
FallenMaia

#81 Violet: Prehánaš, ako vždy…

#83 Violet
14.8.2019 | 17:41:09
Violet

#82 FallenMaia: Já narozdil od tebe neřeknu že vsichni kdo se mnou nesouhlasí tady jsou na hlavu.. si nekdy laskave cti co pises.. Já nic nepřeháním, jen tě stále nabádam at se chováš slušně a neurčuješ, jaký názor je správný. Tvoje názory nejsou všeobecná pravda. Tak už neřeš.

14.8.2019 | 17:46:28
Lady Adeline

FallenMaia: prehaneli jste to vcera s Widy na muj ucet!!!!!! Uz nam dejte pokoj a vyhybejte se nam veeeeeellllii­iiikkkkkyyyyym obloukem!!!!!! Chodte kanalama a vyplachnete si huby savem! Tim bych to ukoncila!

#85 FallenMaia
14.8.2019 | 17:50:20
FallenMaia

#84 Lady Adeline: Neviem či si to neuvedomuješ ale robíš tu z toho nejakú zbytočnú umelú vojnu, z po… internetovej diskusie, zbytočne to ťaháš do extrémov a veľmi rada si domýšľaš veci ktoré ani nikto nepovedal. Neviem vôbec ako som ťa tu včera tak hrozne urazil že mi teraz toto napíšeš, odpad… A myslím že každý normálne zmýšľajúci človek ktorý si prečíta včerajšiu diskusiu tam nenájde nič také za čo by som si mal vypláchnuť hubu savom a chodiť kanálami. Pokiaľ si dobre pamätám to ty prvá si začala na mňa reagovať s tými narážkami na srdiečka a posielať ma preč aby som neotravoval tak potom o čom to je??

#87 Svjatogor
14.8.2019 | 17:57:23
Lady Adeline

FallenMaia: ty jsi asi zaslepeny laskou,kdyz ti nepripada spatny, co mi psala Widy tady na verejne diskuzi.A co mi psala soukrome, tak to uz jsem se neudrzela ani ja! To co tu predvadis, tak tim tuto situaci jeste zhorsujes ,hlavne pro Widy!Radim ti ,nedelej to horsi nez to je!

#87 Svjatogor
14.8.2019 | 18:05:45
Svjatogor

#85 FallenMaia: #86 Lady Adeline: Oba stojíte na dřevěném mostě, jenž smrdí na hony benzínem. Benzín je potvora těkavá. :-\

14.8.2019 | 18:10:40
Svjatogor

Pojďte raději fandit týhle holce a (případně) Zdravotnické záchranné službě hl. m. Prahy. :-O

https://www.idnes.cz/…_divadlo_spm

14.8.2019 | 18:14:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás