Game of Thrones (Hra o trůny) Jim Broadbent prozradil detaily týkající se jeho postavy

Jim Broadbent prozradil detaily týkající se jeho postavy

Jim Broadbent prozradil detaily týkající se jeho postavy

Herec Jim Broadbent se konečně podělil s fanoušky o to, jak moc ho v sedmé řadě budeme vídat. Zároveň prozradil detaily o postavě, kterou bude hrát.


21 0
8.3.2017

Už na začátku září minulého roku jsme se dozvěděli, že se známý herec Jim Broadbent objeví v sedmé řadě seriálu Game of Thrones. To byla však doteď jediná informace, kterou jsme o jeho účasti na seriálu věděli.

Nedávno se však herec o své roli poměrně rozhovořil a prozradil nějaké detaily, nicméně jméno jeho postavy je stále záhadou. „Hraji mistra, arcimistra. Hraji postavu starého profesora,“ řekl Jim Broadbent. Tím tedy potvrdil většinu fanouškovských teorií, které hlásaly, že si zahraje mistra v Citadele.


Ale kterého mistra ztvární? To zatím nikdo neví, ale internetové zdroje uvádějí dvě jména – buď si zahraje arcimistra Marwyna, nebo arcimistra Ebrose. Tak i tak se s ním setkáme v Citadele, kde bude mít společné scény se Samem, jenž sem dorazil v epizodě The Winds of Winter. Herec Jim Broadbent tak pravděpodobně ztvární arcimistra, který bude učit Sama.

Ale aby toho nebylo málo, tak Broadbent prozradil, jak dlouho se v seriálu zdrží:// „Podílel jsem se na pěti epizodách. V každé z těchto pěti epizod jsem měl alespoň jednu scénu, která se mě týkala.“// Tento velký počet epizod je poměrně nečekaný, protože každý tipoval, že se v seriálu zdrží podobně jako Ian McShane v šesté řadě, jenž se v Game of Thrones nakonec objevil v jedné jediné epizodě.

Zdroj článku: EW

Diskuze /8

Jarin115

Tak ten Sam bude nakonec fakt dost důležitej, když jemu daj 5 epizod :)

#2 Stardos
8.3.2017 | 15:04:24
Stardos

#1 Jarin115: Nebo mu možná chtějí prostor, vzhledem k tomu, jaký dostal v šesté sérii :D

#3 shootx
8.3.2017 | 15:33:27
shootx

#2 Stardos: Spis bude dulezitej najde tam dulezite informace navic vi co se blizi… Vi o dracim skle a ma otcuv mec urcite to bude koumat…

#4 ReveN
8.3.2017 | 16:58:19
ReveN

#3 shootx: ono by ani neslo o Sama, ale to se jako budem v 5 epizodach cumet jak deda s tloustikem tlachaj neco? to je trochu moc zabityho casu z 15 zbyvajicich…

#5 BixB
8.3.2017 | 18:30:49
BixB

#4 ReveN: Mnohdy je tlachání o něčem v GoT na stejné úrovni jako akční akce. Patří to k tomu. :)

8.3.2017 | 18:33:42
Grayyitheyerouh

Hovoří se o tom, že by mohl Jorahovi uzdravit Grayscale a společně se Samem odhalit tajemství Valyrian steel.

8.3.2017 | 19:54:15
mr_bungle

Jako Ebros by možná dokázal uzdravit Joraha.

8.3.2017 | 20:14:07
sFík

Podle mě bude mít zásadní vliv i na Joraha a jeho pacičku.. každopádně že se Sam dozví něco nejen o šedém lupu, ale i o Jiných, aby byl i nadále důležitý z hlediska hlavní příběhové linky ..

10.3.2017 | 21:11:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás