Game of Thrones (Hra o trůny) Kompletní informace o Catch the Throne: The Mixtape, Vol. 2 plus první skladba

Kompletní informace o Catch the Throne: The Mixtape, Vol. 2 plus první skladba

Kompletní informace o Catch the Throne: The Mixtape, Vol. 2 plus první skladba

Nedávno jsme vás informovali o první ukázce z připravovaného hudebního projektu Catch the Throne: The Mixtape. Nyní přinášíme první plnohodnotnou skladbu a kompletní informace.


8 1
10.3.2015

Jak je známo, objeví se patnáct skladeb a každý z interpretů si vezme jeden rod ze seriálu Game of Thrones a slova jeho písně se ponesou přesně v tom duchu. Jako první skladbu můžeme slyšet Lord of The Light, o kterou se postaral americký rapper Talib Kweli.

Ten sám je velkým fanouškem seriálu, a tak pro něj bylo velkou ctí se na tomto projektu podílet. Slova ze seriálu se objevují v každé větě. Také se můžete podívat na ukázku skladby od kapely Anthrax. Oficiální release date Catch the Throne: The Mixtape, Vol. 2 byl stanoven na 17. března.


Nyní známe i kompletní seznam hostů, kterých není málo, krom již zmiňovaných se objeví Estelle, Kap G, Killswitch Engage, Mastodon, Melanie Fiona, Method Man, MNDR, Mushroomheead, Raquel Sofia, Snoop Dogg, Stalley, Talib Kweli, Ty Dolla $ign a Yandel.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

noemii

áwsm :)

10.3.2015 | 19:40:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás