Game of Thrones (Hra o trůny) Lena Headey mluví o nominaci na Emmy, cestě pokání a šesté řadě

Lena Headey mluví o nominaci na Emmy, cestě pokání a šesté řadě

Lena Headey mluví o nominaci na Emmy, cestě pokání a šesté řadě

V nedávném rozhovoru se herečka Lena Headey, představitelka Cersei Lannister, rozhovořila o pár zajímavých momentech z páté řady a následně dodala pár myšlenek z řady šesté.


26 0
25.7.2015

Minulý týden jsme se dozvěděli, že herečka Lena Headey získala nominaci na cenu Emmy za její roli Cersei Lannister ze seriálu Hra o trůny. Na tuto cenu byla do stejné kategorie nominována i minulý rok, ale nepodařilo se jí zvítězit. Nedávno se v jednom rozhovoru vyjádřila ke své nominaci a k dalším věcem, které se týkají seriálu Hra o trůny.

„Samozřejmě to bylo velmi příjemné, vzhledem k práci, kterou jsem udělala,“ řekla Lena Headey, když byla dotázána, co říká na svou nominaci po tak těžké páté sérii. „Takže ano, jsem ráda, ale hlavně jsem chtěla dělat to, co po mně chtěli tvůrci Dave a Dan.“


(Foto: HBO)

Lena Headey se také zmínila o tom, jak úžasné bylo finále a do jakého bodu se dostalo. Lena věděla, kam tvůrci s ní v seriálu zamýšlí jít, ale nyní neví, co se bude dít dál. A to chce vědět každý z nás.

Po dotazu na její cestu hanby, Lena řekla, že to byla její oblíbená scéna z páté řady. „Bylo to těžké,“ řekla. „Miluji to, mám ráda výzvy. Musela jsem se na to hodně soustředit, abych to zvládla,“ dodala. Zároveň se ještě přiznala, že to není jediná její oblíbená scéna z poslední epizody. Také se jí líbily rozhovory s Nejvyšším vrabčákem, kterému se přiznala k pár menším prohřeškům, ale přesto lhala o dalších velkých věcech. „Svým způsobem to na něj hrála, protože ona stále hraje. Každopádně tam byly i skutečné emoce. Myslím si, že to ukazuje to, jak dokáže s lidmi manipulovat a hrát to. Nikdy se nevzdává,“ řekla.

Na otázku, co se s ní bude dít v šesté řadě, Lena řekla: „Myslím si, že nebude zrovna šťastná. Nemá ráda moc lidí a teď jich bude mít ráda ještě méně, pokud je to vůbec možné. Udělala si více nepřátel. Myslím si, že je v části, kdy touží po pomstě, ale nemyslím si, že se toho dočkáme hned. Je to super, nesmí jen zemřít.“

Diskuze /10

Stardos

Cersei svým způsobem mám rád , třeba bez Jona si GoT umím předatavit ale bez ni ? Nedivím se ani tomu že byla nominovaná , odehrála skvělou práci :)

25.7.2015 | 14:52:34
Oveckoun

Tohle nějak nechápu. Co konkrétně bylo těžké? Vždyť to nebyla ona, tak jaképak: „Bylo to těžké“… Jestli myslí hraní emocí, to je snad pravidlo 1, když chce někdo být herec :)

#4 Xavik #10 Conanek
25.7.2015 | 15:14:20
Mazel

Neabsolvovala náhodou „cestu hanby“ za Lenu Headey dublérka? .. Někdo mě dyštak opravte, jestli ne .. ale potom mi věta: „Bylo to těžké,“ řekla. „Miluji to, mám ráda výzvy. Musela jsem se na to hodně soustředit, abych to zvládla.“ přijde trochu mimo mísu :D

#4 Xavik #10 Conanek
25.7.2015 | 15:14:55
Xavik

#2 Oveckoun:
#3 Mazel: Ano, hrála to dublérka, ale ta reakce na to, že to bylo těžké, tak to myslela ty emoce bylo těžké zahrát. :)

admin
25.7.2015 | 15:39:32
gladiator992

Ja ju MILUJEM !!

25.7.2015 | 19:14:11
Dark Angel

Lena je fakt skvelá! Herečka vysokých kvalít. GoT bez nej si neviem predstaviť.

25.7.2015 | 19:50:38
borak

Nevim no, podle mě Cersei jako postava využila svůj potenciál na maximum a nejsem si jistý jestli má ještě co nabídnout. Docela mě překvapilo, že nakonec přežila.

#8 Stardos
25.7.2015 | 23:54:22
Stardos

#7 borak: Třeba se ještě bude mstít :) A Cersei umřít nemůže , tedy dokud neumřou všechny její děti , zbývá ještě Tommen

26.7.2015 | 7:48:07
Red Bull

Hlava byla její

26.7.2015 | 17:33:24
Conanek

#2 Oveckoun:
#3 Mazel: Tu scenu hrali obe pokud vim … navic se to netocilo tech par minut, takze praci to opravdu dalo :D

27.7.2015 | 11:58:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás