Game of Thrones (Hra o trůny) Podívejte se, jak vypadal George R. R. Martin v původním pilotu seriálu Game of Thrones

Podívejte se, jak vypadal George R. R. Martin v původním pilotu seriálu Game of Thrones

Podívejte se, jak vypadal George R. R. Martin v původním pilotu seriálu Game of Thrones

Seriál Game of Thrones měl původně odlišnou pilotní epizodu, ve které si menší roli střihl i spisovatel George R. R. Martin. Podívejte se, jak tu vypadal.

8 1
15.4.2020

Když vznikal seriál Game of Thrones, tak se natočila pilotní epizoda, jež byla předložena představitelům stanice HBO, kteří měli na jejím základě rozhodnout, zda seriálu věnují celou první sérii. Dnes již víme, že se tak rozhodli, nicméně své rozhodnutí neučinili na základě původního pilotního dílu. Ten byl dle dřívějšího vyjádření tvůrců prostě špatný.

Původní pilotní díl byl následně předělán a částečně přeobsazen. Abyste věděli, které role byly přeobsazeny, tak řeč je například o Daenerys Targaryen a Catelyn Tully. První zmiňovanou tu hrála herečka Tazmin Merchant, zatímco druhou zmiňovanou si zahrála Jennifer Ehle.


Kromě toho se ví i to, že si tu zahrál i samotný spisovatel George R. R. Martin. Ten se objevil na svatbě Daenerys a khala Droga, nicméně vzhledem k tomu, že byla postava Daenerys přeobsazena, se musela celá svatba natočit znovu. A právě kvůli tomu bylo vystřiženo i Martinovo cameo.

My jsme dlouhou dobu nevěděli, jak tu měl Martin vlastně vypadat, ale nedávno sám spisovatel zveřejnil fotografii, na které má oblečení člena smetánky z Pentosu. Martinova role neměla žádné konkrétní jméno, přičemž se na svatbě objevila z toho důvodu, aby dala Daenerys dary.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /7

default

a ta fotka??? :)

#2 default #3 Xavik
15.4.2020 | 14:33:07
default

#1 default: kua, uz vidim ten link na twitter. :D Sorry

15.4.2020 | 14:34:07
Xavik

#1 default: Ono někdy chvilku trvá, než se načte. :D

admin
15.4.2020 | 14:55:18
Geek

Jak to tak vypadá, původní pilot odrážel kvalitu pozdějšího seriálu :D

15.4.2020 | 15:18:42
Svjatogor

Říkám si, jaké bylo krycí codename show v interních materiálech HBO? Třeba: >> Několik svateb a ještě více pohřbů <<. ;-)

15.4.2020 | 16:30:15
Phoenix CZ

Proč prostě ten pilot nezveřejní? Seriál je zcela hotov, tak čemu by tím uškodili?

#7 Ann Taylor
21.4.2020 | 12:28:48
Ann Taylor

#6 Phoenix CZ: Že? V tuhel chvíli už každý stejně ví kdo je kdo, což tam byl prý největší problém, ta zmatenost, a aspoň bychom měli zajímavé záběry jako vraždu Brandona a Rickarda Starků a podobně. Z toho je jediná uniklá fotka, na které není moc vidět.

redaktor
7.5.2020 | 8:35:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás