Game of Thrones (Hra o trůny) Podpořte Hru o trůny na Twitteru

Podpořte Hru o trůny na Twitteru

Podpořte Hru o trůny na Twitteru

Pokud i Vy patříte mezi fanoušky pípající sociální sítě Twitter a rádi byste se propojili s ostatními českými fanoušky během sledování třetí série, můžete využít oficiálních hashtagů které byly pro jednotlivé epizody určeny.


0 0
31.3.2013

První epizoda, která bude odvysílána už za necelých pět hodin nese název Valar Dohaeris , což ve vysoké valyrijštině znamená Každý musí sloužit. Pro tuto epizodu byl určen český hashtag #kazdymusislouzit

Pokud tedy budete zítra tweetovat o nejnovější epizodě Hry o trůny rozhodně nezapomeňte tento hashtag přidat. Nebudeme ho sledovat jen my a česká HBO, ale i další fanweby a fanoušci Hry o trůny.


Kromě hashtagu můžete také dát najevo svou oddanost seriálu profilovým obrázkem a pozadím pro Váš twitter a facebook účet, které byly vydané u příležitosti vydání druhé série na Blu-Ray a DVD. Tyto obrázky jsme Vám přinesli v jednom z našich předchozích článků.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás