Game of Thrones (Hra o trůny) Představitelka Olenny Tyrell mluví o jejím natáčení v páté řadě

Představitelka Olenny Tyrell mluví o jejím natáčení v páté řadě

Představitelka Olenny Tyrell mluví o jejím natáčení v páté řadě

V páté sérii se vrátí Olenna Tyrell, která nás ve čtvrté sérii opustila už po čtyřech dílech. V následujícím kratším rozhovoru prozradila, že během natáčení páté série měla jednu poměrně vtipnou scénu a to v nevěstinci.


11 0
7.2.2015

Britská herečka Diana Rigg, která v seriálu Game of Thrones hraje postavu Olenny Tyrell, něco málo prozradila o jejím natáčení páté série. Ve čtvrté řadě jsme se s ní rozloučili už ve čtvrté epizodě Oathkeeper, kdy odjela z Králova přístaviště. Nebylo tak jasné, zda se Olenny dočkáme i v další sérii, ale už i z traileru na pátou sérii bylo jasné, že se v páté řadě objeví.

Nedávno byla Diana pozvána do pořadu The Jonathan Ross Show, kde se rozpovídala o její roli v páté sérii. „Vešla jsem do nevěstince, který byl naprosto vzhůru nohama. Všude kolem mě byly samé robertky, které se v té době prý pálily z hlíny, takže všude kolem byly hliněné robertky. A já si hned pomyslela: Bylo by pěkné se vyfotit s těmi robertky a fotku použít na narozeninová blahopřání,“ prozradila Diana Rigg.


(Olenna a Varys ve třetí sérii. Foto: HBO)

Olenna Tyrell je úžasná postava, kterou hraje opravdu skvělá herečka, a je možné, že se jí dočkáme v Králově přístavišti, protože prý byla viděna na natáčení v Dubrovníku, jak poukázal web Winter is Coming. Proto je také možné, že Olenna bude mít scénu v jednom z Petyrových nevěstinců, které se nachází v Králově přístavišti.

Celá část rozhovoru týkající se Game of Thrones v The Jonathan Ross Show: 

Thumbnail Play icon

Diskuze /13

Ryen

Super – scény s Olennou mě vždycky bavili. Její postava je skvělá a Diana to umí skvěle zahrát. ;)

7.2.2015 | 19:21:46
Ryen

*bavily (sorry, chybka se vloudila) :D

7.2.2015 | 19:22:11
armunder

chci se zeptat na Tristana Martela kdo čte knížky protože Tristan a Quentin je jedna osoba! To vám v knížkách nedošlo a nikdo jiný mi to neprozradí sorry za spoilerování ale Trista zabije drak kalísy v knize byla část jak quentin jel za kalísy a pak řekl svoje pravé jméno Tristan Martell bylo to napsaný v Tanec s draky potřebuju to jenom vysvětlit. Takže Tristan Martell má zemřít! Nebo to dají na další sérii.

#4 Anomander
7.2.2015 | 22:16:30
Anomander

#3 armunder: Máš to trochu popletené Princ Tristan je bratr Prince Quentina je zasnoubeny s Myrcelou Baratheon a je hezky v teple vodních zahrad v Dorne. Princ Quentin umře v Meereenu to je pravda ale není to jedna a ta samá osoba

#5 TrackThor #9 Markoman96
7.2.2015 | 22:42:37
TrackThor

#4 Anomander: jeste ze sem si knizky cetl, z tohohle bych byl smutnej :D

7.2.2015 | 22:56:40
armunder

Ale nevím co bude dělat chaime lenistr v Dorne bude tam pátrat po tyrionovi a nebo bude chtít presvedcit Myrcelu aby se vrátila.

7.2.2015 | 23:42:15
Anomander

Seriál nesleduji jelikož s knižní předlohou to má už snad společné jen jména postav tak nevím jestli tam jede Jaime Lannister do Dorne v knize rozhodně ne

#8 Thomas479 #11 Baron
8.2.2015 | 0:00:49
Thomas479

#7 Anomander: Serial nesleduji ale pouštím se do diskuze s ním spjaté :-D,

Tak ty ses zabiják :-D. Docela by mě zajímalo jak bys chtěl knihu která ti trvá přečíst cca 30–40 hodin čistého času. Natočil do 10 dílného seriálu o rozpisu cca 9.30 hodin čistého času. Je naprosto logické že to musejí skrouhnout a překopat to tak aby se vešli do rozpočtu a času. Hlavní dějová linie zůstává z velké části stejná.

PS: Jak víš že je to tak odlišné když se na to nedíváš :-D:-D

8.2.2015 | 11:13:53
Markoman96

#4 Anomander: A zakrývání spoileru ti nic neříká?

8.2.2015 | 11:56:52
megary

Jedna z postáv, ktoré vídam v seriáli najradšej.

8.2.2015 | 18:14:21
Baron

#7 Anomander: vysvětlení co dělá Jaime v Dorne
Zřejmě ho scénáristi nasadili do Dorne aby nemuseli dávat do děje Aryse Oakhearta (který je člen královské gardy a měl by být v Dorne s Myrcelou Baratheon, zamilovat se do dcery Dorana Martella, která ho ukecá aby pomohl Myrcelu unést, oženit s Tristanem Martellem a prohlásit jí za královnu Sedmi Krlálovství, což se nepovede a při únosu ho zabije Areo Hotah, což je osobní stráž Dorana Martella) ale stejně jako ty nechápu jak to zaonačí aby tam teda Jaime neskapal

#12 Salim Hrdonožka
8.2.2015 | 20:36:35
Salim Hrdonožka

#11 Baron: ! Nenaharadí Oakhearta, ale Swanna, který tam měl přivézt „Horovu“ lebku a zjistit, jak to bylo s Arysovou smrtí. Na druhou stranu ten se možná utká s Temnohvězdou, tak kdo ví. Alespoň by nemuseli řešit, že Jamie podvedl Cercei.

8.2.2015 | 22:18:58
Jumpstar

Jak se tu všichni zamotávají do těch vedlejších knižních postav, a přitom se seriálu permanentně vyčítá, že se jejich množství pro snadnější pochopení děje snižuje :-D

redaktor
9.2.2015 | 18:54:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás