Game of Thrones (Hra o trůny) Prequel seriálu Game of Thrones se nakonec bude natáčet až v létě

Prequel seriálu Game of Thrones se nakonec bude natáčet až v létě

Prequel seriálu Game of Thrones se nakonec bude natáčet až v létě

Připravovaný seriál stanice HBO, který bude mít mnoho společného se seriálem Game of Thrones, se začne natáčet letos v létě.

20 11
6.2.2019

Dosud nepojmenovaný prequel seriálu Game of Thrones se měl původně natáčet již toto jaro, nicméně natáčení bylo nakonec přesunuto na léto, konkrétně na začátek tohoto léta. Bude to tak zřejmě kvůli tomu, aby se nyní stanice soustředila na zakončení seriálu Game of Thrones, jehož finále bude odvysíláno 19. května. Nutno však podotknout, že se bude natáčet pouze první díl tohoto prequelu. Až po něm se stanice rozhodne, zda seriálu objedná celou první sérii.

(Jak si povede nový seriál? Foto: HBO)


V poslední době jsme se však o novém seriálu dozvěděli poměrně spoustu novinek. Víme už například, kteří herci si v něm zahrají, kdo bude režírovat první díl a ve zhruba jakých lokacích se bude natáčet. Doufejme, že se pilotní díl natolik vydaří, že na jeho základě bude objednána celá série.

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /17

Phoenix CZ

A co jako? To je v HBO jen 10 lidí, že úplně nikdo nestíhá nic jiného než 8. sérii? :(

Jeden díl, aha … u všeho ostatního by to bylo logický, ale tohle je prequel na GAME OF THRONES !!! I kdyby to byl bullshit, tak stejně se na tu sérii každý jukne ze zvědavosti, takže výdělky by jisto jistě měli. Takhle budeme jak blbci čekat další rok … nebo dva? ;)

Člověk by řekl, že popularita GoT jim vydělala tolik peněz, zvedla tak sebevědomí a garantovala několikaletou věrnost fanoušků, že by najednou začali natáčet třeba 3 spin-offy … ale to je můj zbožný sen. :D

#2 Locker. #4 mateSKAtes
6.2.2019 | 20:12:06
Locker.

#1 Phoenix CZ: Rychlost na úkor kvality se nikdy nevyplácí…i když tady kromě 8. sezóny dělali všechno se stejnými časovými prodlevami a zatímco první série za něco stály, tak 5., 6., 7. byly až na výjimky v podobě některých scén čirým odpadem…

#5 Neuvěřitelné #6 Uschi
6.2.2019 | 20:23:39
Phoenix CZ

Trpělivost fanoušků taky není nekonečná. :D

5. a 6. série nebyly odpadem. Jen si tu čtenáři všimnou, že je to jiné, ale rozhodně to není odpad. :) On to ovlivňuje ten martinovský styl, ale tvůrci to natočili stejně jako u předchozích sérií. :) Právě 6. série dala na světla světa dvě nejlepší epizody celého seriálu (06×09, 06×10), jinak podle mě je právě tato série tou úplně nejlepší. :)

Co se týče 7. série, tak u ní je dost na škodu uspěchanost a logické chyby (rychlé přesuny postav, tryskový havrani a tryskový draci atd.) ale jinak bych 7. ani moc neodsuzoval. ;)

#9 brandiss
6.2.2019 | 21:36:38
mateSKAtes

#1 Phoenix CZ: panebože jen to ne poslední serie byly odpad kde nebyla kvalita ale chapu že fanatickej fanoušek GoT si to bude bránit do posledního dechu. Za sebe bych se rád podíval ještě na nějaký serial ze světa GoT ale Jestli se tvůrci budou ubírat dal tímhle směrem tak to bude hlavně pro ně velká škoda protože přijdou o některý lidi. Ikdyž jak to tu občas pročítám tak oni mají prostě svoji fanouškovskou základnu která jim sezobne z ruky všechno co vypustěj takže se nedivím že nemaji potřebu lákat nový diváky.

Btw Já jsem byl taky velkej fanda Got a štve mě že tu musim furt jen nadávat ale prostě nemužu bejt ticho když tady někdo przní dobrej serial příběh a vubec celou myšlenku. A ted do mě :D

6.2.2019 | 22:00:41
Neuvěřitelné

#2 Locker.: Bohužel je to tak…

6.2.2019 | 22:49:59
Uschi

#2 Locker.: jen jestli to nebude tim, ze uz to nebylo podle predloh Martina a tvurci meli prakticky „volnou ruku“…

7.2.2019 | 8:19:25
Phoenix CZ

Jasně, že tvůrci nejsou George R.R. Martin, takže to nebude tak totálně promakané, ale svojí práci do 7. série splnili na jedničku a není jim, co vyčítat a tvrdit o jejich 5. a 6. sérii, že je odpad je dost za hranou. Sami byste to zvládli asi lépe, co, páni odbóórníci? :)

#8 brandiss #10 Batiatus #16 Locker.
7.2.2019 | 9:58:52
brandiss

#7 Phoenix CZ: Boze, take reci milujem. Cize musim byt reziser, producent atd, aby som sa mohol k niecomu kriticky vyjadrit? Locker. ma cistu pravdu, to cim si ma ziskalo GoT, tak to bola ta negycovost a originalita, kym GRRM participoval na natacani aktivne ( co bolo v 1.-4. serii), tak to bolo dychberuce, potom to zial slo z kopca, nenarocnemu divakovi to ale nevadi, tomu rozumiem :)

7.2.2019 | 10:13:33
brandiss

#3 Phoenix CZ: 6×9 jedna z najhorsich casti

7.2.2019 | 10:15:30
Batiatus

#7 Phoenix CZ: No sú istý ľudia na YT, ktorý majú na svojom kanály aj videá ohľadom GOT. V niektorých videách alebo vo väčšine z nich je vidieť od nich ceľkom dosť veľká kritika na posledné série. Preto sa našli aj takí ľudia, ktorý im nato začali písať také veci ako ty. A to také, či by to zvládli urobiť lepšie. Toto zobrali ako výzvu a začali vymýšľať alternatívny dej pre 6. sériu. Vieš v čom je sranda? Že, to čo oni vymysleli mohlo byť kľudne lepšie než to, čo vymysleli skutočný tvorcovia tohto seriálu. Tým ale netvrdím, že tento seriál je odpad. Súhlasím s tým, že takéto hodnotenie je prehnané. Niekedy mám taký pocit, že (niektorý) ľudia majú len dva typy hodnotenia v tom ich zmýšľaní. A to je také, že keď niečo nie je dobré, tak je to potom odpad/sračka. Skrátka je len hodnotenie: „dobré“ alebo „odpad“ a už nič medzi tým neexistuje. Každý má svoj názor, ale ak chce niekto posledné série GOT považovať za odpad, tak to potom asi nevidel ešte filmy, ktoré sú ale fakt že totálne katastrofálne :D

#13 Phoenix CZ #14 mateSKAtes
7.2.2019 | 10:18:51
mr_bungle

Proč byl smazán můj včerejší komentář upozorňující na nové fotky?

#12 Xavik
7.2.2019 | 10:43:14
Xavik

#11 mr_bungle: Protože nijak nesouvisel s tím, co stojí u tohoto článku. Takové odkazy si dávej sem.

admin
7.2.2019 | 11:23:52
Phoenix CZ

#10 Batiatus: Sleduji Vinstora, Anekrona a Engrejovy kroniky … a jejich skripta rozhodně nedosahují kvalit 6. série. ;) V první půlce to možná ještě relativně zvládali, ale poté už se začali v tom motat a kvalita upadat. Takže jsem rád, že scénář seriálu psali zkušení odborníci a né laici. :)

7.2.2019 | 13:43:31
mateSKAtes

#10 Batiatus: No dobrá tak ja to trochu upřesním 1–4 série byla boží a prakticky vyslala serial na uplnou špicu 5 pátá serie byla slabší ale pořád to mělo určitou úroveň ale to co udělali s 6 a 7 serii je v porovnání s kvalitou 1–4 serie skutečně odpad ztráta času jak našeho tak herců(mám i svou teorii že kdyby G.R.R.Martin stíhal psát knihy tak by to vypadalo uplně jinak ale o tom se tady bavit nechci). A ted k uživateli Pheonix CZ fascinujou mě lidi jako ty který na jakoukoliv kritiku tohohle seriálu odpovídají „TY BYS TO LÍP NEZVLÁDL“ sakra docela mě to štve protože to je vaše jediná směšná argumentace která po množství opakováni vypadá jak kdyby ji psal naprogramovanej robot a na jinou se už nezmůžete protože jak napsal tady kolega v komentáři ČÍSLO 8 : Nenáročnému divákovy to nevadí ;)

#15 Batiatus
7.2.2019 | 14:59:16
Batiatus

#14 mateSKAtes: Ďakujem.

7.2.2019 | 15:36:00
Locker.

#7 Phoenix CZ: Spíš jsem se ještě krotil.

7.2.2019 | 18:48:29
God of war

Já myslel že už to mají dotočený :D když o tom furt melou

9.2.2019 | 22:21:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás