Game of Thrones (Hra o trůny) Seriál Game of Thrones se dle očekávání stal nejstahovanějším seriálem roku 2019

Seriál Game of Thrones se dle očekávání stal nejstahovanějším seriálem roku 2019

Seriál Game of Thrones se dle očekávání stal nejstahovanějším seriálem roku 2019

Rok 2019 se zapíše do seriálové historie tím, že právě tehdy skončil seriál Game of Thrones. A právě loni měl seriál poslední možnost „vyhrát“ kategorii nejstahovanějšího seriálu.

12 5
7.1.2020

Máme tu nový rok, a proto přišel čas na seriálové statistiky, které se týkají toho předchozího roku. I letos se zahraniční analýzy zaměřily na nejstahovanější seriály, kterým opět kraloval seriál Game of Thrones. I když měl pouze šest epizod, tak přeci jenom šlo o poslední sérii, kterou chtěli vidět prostě všichni.

Analýzu stahovanosti provedl web TorrentFreak, který se zaměřil na pirátské stahování přes torrenty. Letošnímu roku jednoznačně kralovaly seriály stanice HBO, přičemž solidního umístnění se dočkaly i seriály stanice CW. Netflix nemá v nejstahovanější desítce žádné zastoupení, protože tuto streamovací službu si předplácí obrovské množství diváků (tudíž se její seriály sledují spíše legálně).


(Seriál Game of Thrones to opět dokázal, i když se nemá čím chlubit. Foto: HBO)

  1. Game of Thrones
  2. Chernobyl
  3. The Mandalorian
  4. The Big Bang Theory
  5. Vikings
  6. The Walking Dead
  7. The Flash
  8. Rick and Morty
  9. Supergirl
  10. Arrow

Které seriály budou podle vás kralovat žebříčku pirátského stahování příště?

Zdroj článku: Winter is Coming

Diskuze /2

witcherrr

Tak CW telenovely si zaslouží jenom torrent. Jinak Torrent serverů je strašně hodně, nemluvě o jiných warezech, kde může dominovat úplně někdo jiný.

7.1.2020 | 17:39:45
jose8

Já měl dřív přístup na Netlfix ale stejně jsem stahoval. Vždycky totiž vim, co stahuju, jaká je to kvalita apod. Navíc nejsem omezenej rychlostí připojení (kromě rychlosti stáhnutí samozřejmě) a můžu klidně koukat v top kvalitě.

7.1.2020 | 20:50:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás