Game of Thrones (Hra o trůny) Seriál Game of Thrones se letos stal nejdiskutovanějším seriálem na Twitteru

Seriál Game of Thrones se letos stal nejdiskutovanějším seriálem na Twitteru

Seriál Game of Thrones se letos stal nejdiskutovanějším seriálem na Twitteru

Rok 2019 pomalu končí, a proto opět přišel čas na statistiky. I letos se seriál Game of Thrones umístil na předních příčkách, co se týče diskutování.

12 2
25.12.2019

Během své dlouhé éry získal seriál Game of Thrones spoustu ocenění. Tentokrát však není řeč jen o těch oficiálních, například je dobře známo, že seriál patří mezi nejdiskutovanější seriály na sociálních sítích. A letos to bylo opět potvrzeno, protože byl na Twitteru proveden průzkum, který to dokazuje.

I když poslední řada Game of Thrones nesklidila nijak pozitivní hodnocení a do seriálové historie za zřejmě zařadí jako seriál s nejhorší poslední sérií, tak i tak byl tento seriál i letos probírán nejvíce. Níže se můžete podívat na to, které seriály se objevily v první desítce. Bohužel však nebylo odhaleno, kolikrát byl seriál zmíněn v samotných diskuzích.


(Poslední řada Game of Thrones byla skutečně hodně probíraná. Foto: HBO)

  1. Game of Thrones
  2. Stranger Things
  3. The Simpsons
  4. La Casa de Papel
  5. Grey's Anatomy
  6. Love Island
  7. Catfish: The TV Show
  8. Family Guy
  9. The Walking Dead
  10. Narcos

Výše uvedené pořadí sice ukazuje, o kterých seriálech se letos mluvilo nejvíce pouze na Twitteru, nicméně pořadí na této sociální síti většinou odpovídá celosvětovému trendu. Letošní vítězství seriálu Game of Thrones bylo zapříčiněno zřejmě především díky tomu, jak vášnivě diváci řešili to, jak byla osmá série špatná.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /12

Punisher bude trestať

Je nutne podotnknuť, že kvoli najhoršiemu ukončeniu serialovej tvorby v noivodobej historii.

26.12.2019 | 9:30:22
Lady Adeline

Nejvetsi trapas roku :-) :-) :-) Fanousci se na takovou blbost tesili dva roky,tak se neni cemu divit ,ze byli tak nasrani,proto to resili vsude mozne kde se dalo.

26.12.2019 | 10:48:43
Punisher bude trestať

Game of Thrones, mal nabehnuté stať sa najlepším seriálovým počinom 21 storočia, bohužiaľ, získal titul TOP sklamania. Dosť veľa ľudí si zvyklo puštať scény z predošlých sérii, bohužiaľ, po odvysielaní poslednej serie po tomto seriály už ani nikto neštekne. NAJHORSI SERIÁL, TENTO TITUL MU SADNE…

#4 oskarka #5 Robinson
26.12.2019 | 14:53:43
oskarka

#3 Punisher bude trestať: To tedy nevím proč. Ano, poslední, osmá série byla nejslabší, mělo to řadu objektivních i jiných důvodů. Ale to nic nemění na tom, že prvních pět sérií bylo fantastických a šestka i sedmička si držely slušnou úroveň.

Mně to kňučení kolem osmé série připadá směšné a nedospělé. Ano, osmička se moc nepovedla, ale kvůli tomu zavrhovat celý seriál je přehnané.

#7 Whitewolf114
26.12.2019 | 17:47:08
Robinson

#3 Punisher bude trestať: bohužiaľ, po odvysielaní poslednej serie po tomto seriály už ani nikto neštekne
Myslím že štěkne. GoT se dostalo šíleně vysoko a i když D&D vše totálně zmrvili, nezdá se že by klesalo.

27.12.2019 | 0:11:57
Lady Adeline

Robinson: za rok uz nestekne ;-) Got byl velkolepym serialem, jenze jeho konec ho totalne potopil :-( Modlim se ,aby za par let tu posledni serii pretocili hlavne pod dozorem Martina! Herci sice zestarnou, ale konecne budou mit sanci ukazat jak jsou nadani.Modlim se i za Martinovo zdravi.Moc bych si prala ,aby to zvladl dopsat a ja se dozvedela pravy konec ;-)

#9 Svjatogor
27.12.2019 | 0:32:13
Whitewolf114

#4 oskarka: Naprosto souhlasím. Tohle je dětinské. Poslední řada byla tak trochu pokažená ale snad bylo více řad. Nebyla jenom tahle. Tenhle seriál se zapíše do historie sice jako s nejhorším koncem ale taky jako jeden z nejpopulárnějších a nejsledovanějších seriálů všech dob. Ty předešlé řady přeci úspěšné byly. Je smutný jak může člověk zavrhnout seriál kvůli jedné spackané sérii. Já tenhle seriál miluju pořád nejvíc i když jsem byla strašně vytočená kvůli té poslední řadě a že jsem vytočená pořád, protože už to nemůžou napravit. Ale co, tenhle seriál je stejně dokonalej a to kvůli všem předchozím řadám.

27.12.2019 | 11:31:07
Whitewolf114

A upřímně? V tý poslední řadě toho bylo hodně špatně ale taky tam byly scény, které bych si pořád pouštěla. Vůbec mi nevadí když vidím nějaký ten díl z osmé série. Něco a nebudu říkat co jsem od této série očekávala a nedočkala se ale co? Například čtvrtý díl mě bavil nejvíc a pátý díl logický byl jen to bylo urychlený a tak to vypadá nelogicky. Celá série byla urychlená a tím pádem nelogická a to byly 2 největší chyby poslední série. Konec byl v něčem opravdu ale opravdu nelogický, urychlený a nesmyslný a je smutný že tyhle chyby nemůžou tvůrci už napravit. Ano, slibovali dlouhých 6 dílů a nestalo se tak. Moc zápletek na jednu krátkou řadu a proč vůbec jen 6 dílů a ne klasických 10? Ale co, stalo se ale i v týhle sérii může člověk najít pozitiva a není jich zas až tak málo. Hudba byla například perfektní a herecké výkony byly taky dokonalý podle mě a to nemluvím o určitých scénách. Prostě je to dětinský to rozebírat pořád a pořád dokola jak byla tahle série špatná. Člověk by se s tím měl smířit a hledat i pozitivní stránky poslední řady. jakýkoliv

27.12.2019 | 11:50:06
Svjatogor

#6 Lady Adeline: Poslední osmá série GoT byla sice úplně zabitá, ale byla krátká. Byla to rychlá a čistá poprava seriálového fenoménu, sek mečem. Co by za takový osud dali Vikingové? Tady je to pomalé dušení se na oprátce bez zlomeného vazu. :-)

28.12.2019 | 0:16:29
mateSKAtes

Souhlasím s vámi že odsuzovat celý seriál kvůli poslední sérii je hloupost, s odstupem času dokážu odpustit všechno mimo tu poslední sérii . Nicméně nesouhlasím s vámi že 8 série byla jen lehce pokažená… To je tak neobjektivní až to do očí bije a je to jen zlehčení celého toho průseru který byl záměrně dělán jen pro efekt protože na ničem jiném to nestojí. Scénář … Nula..... Využití herců absolutní nula viz Lena která se nezmůže na nic než jen že chlastat víno a čumí do prazdna. A o té pověstné logice se ani nebudu radši vyjadřovat. A ještě k tomu přetáčení poslední série (možná 2) podle mě je to blbost už mě to přijde jen jako kopání do mrtvoli a ti co tohle chtějí se s tím stále nesrovnaly a měli by asi vyhledat pomoc psychologa. Myslím si že ti herci už by to ani sami nechtěli a pak je tu další věc kolika lidem by se to zase nelíbilo a jelikož už to jednou propadák byl tak nikdo nebude riskovat tu potupu znovu a ještě to financovat ?? No tak lidí už se vzpamatujte… Však je kupa seriálu tak si najděte nějakej jinej.

28.12.2019 | 4:56:19
Monoceros

Ano jasně. Ani pes po něm nestekne ale volové o něm budou bučet ještě za 20 let :D

30.12.2019 | 13:11:02
DejvidHound

Ono ani nie ze seria bola zla ale skor ten posledny diel bol blbbost nad blbost.

1.1.2020 | 10:45:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás