Game of Thrones (Hra o trůny) Šiří se spekulace, že Tyrionovi v sedmé epizodě pomohl Silný Belwas

Šiří se spekulace, že Tyrionovi v sedmé epizodě pomohl Silný Belwas

Šiří se spekulace, že Tyrionovi v sedmé epizodě pomohl Silný Belwas

V nejnovější epizodě The Gift jste jistě zaznamenali velkého chlapíka, který Tyrionovi přesekl řetěz, aby se mohl jít podívat za Daenerys. Kdo to vůbec byl? Spekuluje se, že Silný Belwas, známá postava z knihy.


12 3
31.5.2015

V epizodě The Gift byl JorahTyrionem odkoupen od pirátů jedním z otrokářů. Následně Daenerys Targaryen navštívila bojovníky tohoto pána, aby se podívala na jejich souboj a vzdala jim hold. Když byli muži vybráni a odešli k souboji, zůstalo tam několik bojovníku spolu s Jorahem a Tyrionem, poté se ale Jorah a všichni rozutekli ven. Zůstal jediný Tyrion, který byl ale připoután řetězem, jenž se snažil nějakým způsobem zničit.

V ten moment na scénu přichází neznámý muž, který Tyrionovi pomohl. Po odvysíláni epizody se okamžitě začaly šířit reakce fanoušků. Čtenáři knižní předlohy jistě u této scény zbystřili, protože určitě několika lidem tenhle chlapík připomněl Silného Belwase, což je v knihách mohutný bývalý válečník bojových jam, který se nechával od svých obětí, před tím, než je zabil, jednou říznout. Je to on, nebo je to úplně náhodná postava?


(Zdroj: HBO)

Fanoušci na webu reddit.com okamžitě začali zkoumat identitu tohoto neznámého pána. Kdo je vůbec jeho představitel? Podle některých to je herec Elden Henson, který zazářil v roli Foggyho v letošní komiksové novince Daredevil. Na to ale herec reagoval úsměvným obrázkem, na kterém píše, že Foggy určitě není. Vypadá to, že se tím také pěkně pobavil. Podle všeho se jedná o neznámého herce Johna Rendera.

(Zdroj: reddit.com)

John byl následně dotázán, zdali hraje skutečně postavu Silného Belwase, jeho odpověď ale byla, že si toho není vědom. A přestože se okolo toho stále spekuluje, známe identitu onoho muže, který Tyriona a Joraha odkoupil od pirátů. Herec Enzem Cilentim v rozhovoru pro Hunger TV prohlásil, že jeho postava je Yezzan zo Qaggaz, otrokář, který v knize odkoupil Tyriona, Mormonta a trpaslici Grešli, jež v seriálu nevystupuje. V knize byl Yezzan výrazně rozdílnější.

Diskuze /6

azoxid

Ale Foggymu je v obličeji fakt podobnej ! :-D :-D

31.5.2015 | 18:22:12
sFík

To s tím Belwasem je blbost podle mě. Nemají absolutní důvod tam dávat nějakou nově pojmenovanou postavu, obzvlášť když Belwas přišel na scénu už s Barristanem a jeho úkol je býti bodyguardem. Tohle byla noname postava…

#4 Lukass.M
1.6.2015 | 12:55:51
mirasagan

Páni ani sem ješte nečetl článek a ta fotka mi připominá Foggyho fakt že jo!

1.6.2015 | 14:43:43
Lukass.M

#2 sFík: Easter Egg pro čtenáře. Břichatej bojovník z jam kterej se ohání Arakhem… ale větší význam už to asi mít nebude. Leda že by se někdy při útoku Synů postavil s Jorahem na obranu Deny. S Jorahem se může potkat a Tyrion má mrtě důvodů koupit/najmout ho jako bodyguarda :)

#5 sFík
1.6.2015 | 21:24:58
sFík

#4 Lukass.M: Asi jo. I když o tom neví ani herec? Možná kdyby měla jeho postava jméno řekl by si o víc peněz :D Ale tak ať s tím klidně pokračují, je dobré spekulovat nad tím, že se scénáristi úplně nevysr.ali na knižní předlohu ;)

#6 Lukass.M
1.6.2015 | 22:58:54
Lukass.M

#5 sFík: teoreticky může bejt jeho najmutí odsunutý na další sérii – když si řekne moc tak ho vynechaj :D

1.6.2015 | 23:06:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás