Game of Thrones (Hra o trůny) Smutná zpráva pro fanoušky sera Ilyna Paynea

Smutná zpráva pro fanoušky sera Ilyna Paynea

Smutná zpráva pro fanoušky sera Ilyna Paynea

Na našich stránkách Vám přinášíme převážně veselé zprávy, které Vás mají informovat o tom, jak pokračuje natáčení a co nového se děje v Západozemí. Dnes máme ale bohužel jednu z nejsmutnějších zpráv za dobu fungování našeho webu o Hře o trůny.

0 0
12.1.2013

Wilko Johnsonovi, dlouholetému hudebníkovi a herci který ztvárňuje v seriálu vykonavatele královy spravedlnosti sera Ilyna Paynea, byla diagnostikována neléčitelná rakovina slinivky břišní. Vzhledem k tomu, že postava Ilyna Paynea nedostala v seriálu zatím příliš prostoru, si dovolíme lehký spoiler. Příběh sera Ilyna Paynea totiž v budoucnosti velmi výrazně ovlivní příběh sera Jaimeho Králokata Lannistera.

Níže naleznete vyjádření Johnsonova manažera:


"Musím s lítostí oznámit, že Wilkovi byla nedávno diagnostikována neléčitelná rakovina slinivky břišní. Wilko se rozhodl nepodstoupit nabízenou chemoterapii. V současné době je v dobré náladě a zatím netrpí fyzickými problémy a mohl by bez zdravotních komplikací prožít ještě několik měsíců, než ho nemoc začne omezovat. Právě vyrazil do Japonska a až se vrátí tak chystáme úplně nové CD, krátké turné po Francii a potom sérii rozlučkových koncertů po Velké Británii. Chystá se také DVD, které bylo pořízeno během posledního turné po Velké Británii.

Wilko by rád poděkoval všem, co ho podporují a podporovali celou jeho kariéru, od těch co s ním pracovali až po ty všechny oddané fanoušky, kteří se zúčastnili jeho koncertů, koupili si jeho nahrávky a prostě udělali z jeho života něco mimořádného. Děkuji."

Wilko byl členem skupiny Dr. Feelgood a po jejím opuštění si založil svoji vlastní kapelu Wilko Johnson Band. Jednu z jeho písní si můžete poslechnout ve videu níže.

Thumbnail Play icon

Je nám líto, že tohoto hudebníka a herce potkala takto zlá zpráva. Opravdu jsme se na jeho scény a Jaimem těšili. Hodně štěstí, klidný a co nejlépe prožitý konec, Wilko!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás