Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 299×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Smutná zpráva pro fanoušky sera Ilyna Paynea

Smutná zpráva pro fanoušky sera Ilyna Paynea

Na našich stránkách Vám přinášíme převážně veselé zprávy, které Vás mají informovat o tom, jak pokračuje natáčení a co nového se děje v Západozemí. Dnes máme ale bohužel jednu z nejsmutnějších zpráv za dobu fungování našeho webu o Hře o trůny.

0 0
12.1.2013

Wilko Johnsonovi, dlouholetému hudebníkovi a herci který ztvárňuje v seriálu vykonavatele královy spravedlnosti sera Ilyna Paynea, byla diagnostikována neléčitelná rakovina slinivky břišní. Vzhledem k tomu, že postava Ilyna Paynea nedostala v seriálu zatím příliš prostoru, si dovolíme lehký spoiler. Příběh sera Ilyna Paynea totiž v budoucnosti velmi výrazně ovlivní příběh sera Jaimeho Králokata Lannistera.

Níže naleznete vyjádření Johnsonova manažera:

"Musím s lítostí oznámit, že Wilkovi byla nedávno diagnostikována neléčitelná rakovina slinivky břišní. Wilko se rozhodl nepodstoupit nabízenou chemoterapii. V současné době je v dobré náladě a zatím netrpí fyzickými problémy a mohl by bez zdravotních komplikací prožít ještě několik měsíců, než ho nemoc začne omezovat. Právě vyrazil do Japonska a až se vrátí tak chystáme úplně nové CD, krátké turné po Francii a potom sérii rozlučkových koncertů po Velké Británii. Chystá se také DVD, které bylo pořízeno během posledního turné po Velké Británii.

Wilko by rád poděkoval všem, co ho podporují a podporovali celou jeho kariéru, od těch co s ním pracovali až po ty všechny oddané fanoušky, kteří se zúčastnili jeho koncertů, koupili si jeho nahrávky a prostě udělali z jeho života něco mimořádného. Děkuji."

Wilko byl členem skupiny Dr. Feelgood a po jejím opuštění si založil svoji vlastní kapelu Wilko Johnson Band. Jednu z jeho písní si můžete poslechnout ve videu níže.

Thumbnail Play icon

Je nám líto, že tohoto hudebníka a herce potkala takto zlá zpráva. Opravdu jsme se na jeho scény a Jaimem těšili. Hodně štěstí, klidný a co nejlépe prožitý konec, Wilko!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama