Game of Thrones (Hra o trůny) Soutěž o tři kusy českých Game of Thrones omalovánek

Soutěž o tři kusy českých Game of Thrones omalovánek

Soutěž o tři kusy českých Game of Thrones omalovánek

V tomto týdnu jsme vás informovali o tom, že již příští týden vychází oficiální Game of Thrones omalovánky. Nyní jsme si pro vás ve spolupráci s nakladatelským domem GRADA připravili soutěž o tři kusy!


11 0
23.10.2015

Jak jsme zmiňovali v minulém článku, Hra o trůny omalovánky vychází příští týden 27. října. Můžeme očekávat čtyřicet stránek krásných ilustrací, o které se postarali John Howe, Levi Pinfold, Adam Stower, Yvonne Gilbertová a Tomislav Tomic.

(Česká verze omalovánek Hra o trůny, zdroj: GRADA)


Svět, kde jsou svatby krvavé, oheň zelený a dluhy se platí zlatem, vás osloví živým prostředím a podrobnostmi. V této knize omalovánek mohou milovníci bestsellerové řady knih poprvé zaplnit bílá místa podle své představivosti a žasnout nad tím, s jakou pečlivostí a přesností se tento fantastický svět probouzí k životu – meče, rodové znaky, draci, výjevy z knihy. To vše a ještě mnohem více proložené citáty z knih, díky kterým si dané scény snadno vybavíte. (Pokračování na grada.cz)

A nyní máte vy, fanoušci, možnost soutěžit o tři kusy, které do soutěže poskytl zmiňovaný nakladatelský dům Grada. Nyní už se vrhneme přímo na soutěž.

Pravidla soutěže:

Soutěž o Game of Thrones omalovánky trvá od 23. října 2015 do 30. října 2015 včetně. Soutěže se zúčastníte tak, že na adresu soutez@edna.cz pošlete e-mail, který musí obsahovat následující údaje: správné odpovědi na otázky uvedené níže, vaše uživatelské jméno na Edně a v předmětu napsané heslo „OMALOVÁNKY“. Ze soutěže jsou automaticky vyloučeni členové redakce webu Edna.cz.

Soutěžní otázky:

  1. Jaký formát papíru u omalovánek nakladatelství Grada použilo?
  2. Kdy a za jakých okolností jsme naposledy mohli vidět Rickona Starka?

Diskuze /2

atack

půjde to teda normalne koupit u nas ?

#2 Xavik
23.10.2015 | 17:59:01
Xavik

#1 atack: Jasně. :)

admin
23.10.2015 | 18:08:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás