Game of Thrones (Hra o trůny) Stanice HBO připravuje další prequely, aktuálně má spadeno především na Dunka a Egga

Stanice HBO připravuje další prequely, aktuálně má spadeno především na Dunka a Egga

Stanice HBO připravuje další prequely, aktuálně má spadeno především na Dunka a Egga

Západozemí se prostě jen tak nezbavíme, protože stanice pracuje hned na několika projektech, skrze které bychom se do něj mohli vrátit. Které byly odhaleny tentokrát?

14 7
22.1.2021

Ještě před koncem seriálu Game of Thrones se začalo mluvit o tom, že stanice HBO sestavila hned několik týmů, které pracují na potenciálních spin-offech a prequelech. Jeden měl šanci vzniknout, nesl pracovní název Bloodmoon a měl se zaměřit na dobu dávnou, kdy měli teprve vzniknout bílí chodci. Tomuto potenciálnímu seriálu byl natočen první díl, ale ten nakonec neuspěl u hlavounů stanice a celý projekt se zrušil.

Místo něj byl obratem objednán seriál House of the Dragon, který se zaměří na občanskou válku mezi Targaryeny. Seriálu se dočkáme roku 2022 a jeho první řada bude mít deset epizod. Avšak i když tvůrci aktuálně pracují na tomto seriálu, tak se stále připravují další projekty ze Západozemí. A v této době se nejvíce mluví o seriálu, který by se zaměřil na Dunka a Egga.


(Čtenáři měli vždycky rádi Dunka a Egga. Foto: Random House Books)

Seriál se prozatím nazývá Tales of Dunk & Egg, přičemž nic víc o něm vlastně ani nevíme. Netušíme, kteří tvůrci na něm pracují a jak vážně to s tímto projektem vypadá, nicméně bylo potvrzeno, že se na něm skutečně pracuje, a to nám prozatím stačí. Dunk a Egg jsou ve světě Písně ledu a ohně známými postavami, Dunk býval potulný rytíř, který s sebou vozil jako panoše Egga, člena královského rodu Targaryenů. Během svého putování se často stali součástí různých významných historických událostí.

Kromě toho stanice aktuálně pokukuje po dalším projektu, který by se zaměřil na Robertovu rebelii. Tu jsme mohli z části vidět už v Game of Thrones, kde toto válečné období navštívil Brandon Stark. Alespoň u tohoto projektu vám můžeme sdělit nějaké jméno – údajně byl osloven tvůrce Bruno Heller, aby se chopil tohoto seriálu. Ten dříve vytvořil úžasný historický seriál Rome, takže by byl seriál svěřen správnému muži.

Zdroje článku: Deadline, Winter is Coming

Diskuze /6

Fat Tony

Skoro kazdy pribeh z GoT sveta moze byt natoceny uzasne aj uplne katastrofalne. Cize vyber temy je jedna vec, no dosiahnut kvalitu GoT S1-S7 je uplne ina.

#2 Zilwicky
22.1.2021 | 12:58:38
Zilwicky

#1 Fat Tony: 1 – 4.5 si myslel ze? :D

#4 Svjatogor
22.1.2021 | 16:27:27
MiqueEala

A zrovna Bloodmoon by mě sakra zajímal. Naopak dobývání západozemí mě nijak neláká. To už vlastně bylo v GoT :/

22.1.2021 | 16:42:47
Svjatogor

#2 Zilwicky: + vzepjetí: od s06eE07 do s06eE10. To bych nebyl já, nepřipomněl bych nejlepší akvizici tvůrců pro S06: Your son was butchered at the Red Wedding, Lord Manderly, but you refused the call. You swore your allegiance to House Stark, Lord Glover… ;-) ;-) ;-)

#6 Zilwicky
22.1.2021 | 18:30:27
DHARMA4,8

Bloodmoon by dle mě byl daleko zajímavější než Robertova rebelie. Je to podobné motání se v kruhu jako u Skywalekrů a neochota se posunout někam jinam a potenciálně i do zajímavějších míst.

22.1.2021 | 23:30:28
Zilwicky

#4 Svjatogor: Moze byt :) Uz si to moc nepamätám len fakt ze niekde okolo 5 serie to kvalitou príbehu išlo dole :/ Mohlo to byt dokonca az v polke piatej série, nie štvrtej.

23.1.2021 | 13:34:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás