Game of Thrones (Hra o trůny) ThroneCon letos podruhé na Festivalu Fantazie

ThroneCon letos podruhé na Festivalu Fantazie

ThroneCon letos podruhé na Festivalu Fantazie

Máte rádi Hru o trůny a milujete všemožné cony? Tak právě pro Vás se letos koná již druhý ročník trůnařského festivalu na Festivalu Fantazie v Chotěboři.


5 0
14.5.2014

Letošní ročník ThroneConu přinese celou řadu nových přednášek a vyšperkované přednášky z loňska. Budete mít možnost seznámit se se starobylou historií Západozemí i nahlédnout za oponu šesté knihy. Tohle všechno budete moci vykonat v jedinečném společenství s ostatními fanoušky Hry o trůny.

Budeme také rádi, pokud vyjevíte svou případnou účast na naší Facebookové události.


Oficiální synopse

Prázdniny se kvapem blíží a Festival fantazie s nimi. Čtvrtá série sice teprve začala, ale pokud nebudete chtít opustit svoje oblíbené postavy ze ságy Píseň ledu a ohně, přijeďte se podívat na Festival fantazie do Chotěboře.

Na dny 27. – 30. 6. jsme pro vás připravili pestrý program plný přednášek (jak těch klasických, které jsou plné informací o knihách i seriálu, tak i nově pojatých o párování hlavních i vedlejších hrdinů, oblíbených písní postav a tak dále), soutěží a her (kdo by si nechtěl vyzkoušet ocitnout se alespoň na chvíli v kůži Jona nebo Daenerys?) a promítání všeho možného. O zábavu rozhodně nouze nebude, o tu se postará hromada parodií, která jsou jedna nápaditější než druhá. Kromě toho si můžete zplna hrdla zanadávat na tvůrce seriálu, pokud se vám zachce, nebo diskutovat o teoriích ohledně dalšího vývoje děje jak knižního, tak seriálového.

Ovšem co je nejdůležitější – setkáte se s ostatními fanoušky a příznivci Hry o trůny, vyměníte si s nimi názory a podělíte se o zážitky.

Linie ThroneCon v rámci Festivalu fantazie (27. 6. – 6. 7. 2014) ve dnech 27. – 30. 6. 2014 v Chotěboři. Více informací na www.festivalfantazie.cz, případně: kpt.JackieSparrow@gmail.com či eylonwai@seznam.cz

PS: Možná přijede i někdo z herců.

Video z jedné z vtipných interaktivních přednášek prvního ročníku 

Thumbnail Play icon

Diskuze /10

kesuaus

A, To teda nebola „vtipna“ interaktivna prednaška . B, vizera to tam celkom lacno podla videa ako keby sa to dielo v nejakej škole v jednej triede :D C, pochybujem že prijde niekdo z hercov

#2 Fors
14.5.2014 | 13:41:18
Fors

#1 kesuaus: Ten incest byl docela vtipnej. Na český poměry to vypadá fajn, ne zrovna pěkně vypadá takové pozadí tělocvičny jak obvykle bývá. Proč by neměl dorazit někdo z herců? Vždy se to nějak dá, akorát protože půjde o málo lidí oproti akci třeba v UK, Irsku nebo USA tak se dá spíš očekávat nějaká vedlejší postava. Nemůžeš čekat, že na akci ani ne pro 100 lidí uprostřed evropy přijde Peter Dinklage, Kit Harington a tak dál..

Co se týče třeba Stargate tak dorazil Bra'tac či jak se to píše a to byla dobrá vedlejší postava zmíněného seriálu.

Kristian Nairm by mohl přijet. A po akci dělat DJ. Guess who is that guy? ;)

#9 kesuaus
14.5.2014 | 18:21:58
Studovina

Bohužel tou dobou budu v Anglii, kde se mimo jiné koná i Film a Comic Con od 11. do 14. července. Přičemž účast potvrdili i někteří z herců, kteří hrají i v GoT. Například Lena Headey<3, Natalie Dormer. Finn Jones nebo Kristian Nairn :-)

#4 YgritteAnna #7 Dark Angel
14.5.2014 | 22:06:45
YgritteAnna

#3 Studovina: Héj, tak s tímhle jdi do háje. My tady teď budeme všichni závidět a tiše tě nenávidět :D

#6 Studovina
15.5.2014 | 8:15:07
pajajs

mě by tam úplně stačila Emilia Clark :D

15.5.2014 | 17:48:36
Studovina

#4 YgritteAnna: Proč závidět? Napsal jsem to sem, abych informoval i ostatní :-) Co jsem se tak bavil s kamarádem, tak prý se dá celkem za dobrý peníze sehnat zájezd na víkend do Londýna, takže kdo má chuť a nějaký ten peníz navíc, může si udělat menší výlet :-)

#8 YgritteAnna
15.5.2014 | 20:46:21
Dark Angel

#3 Studovina: No tak mne by to uplne stačilo Lena Headey je skvela herečka. Natalie Dormer taktiež milujem. Kebyže dojde ešte Richard Madden ( viem že už v seriály skončil) alebo Emilie Clarke či Peter Dinklage tak 7heaven :)

15.5.2014 | 21:42:41
YgritteAnna

#6 Studovina: Jenom vtípek ;). Ale jakožto chudičká studentka stejně trochu závidím možnost setkání se skvělými herci :D

15.5.2014 | 22:50:25
kesuaus

#2 Fors: Hodor by pravdepodobne bol ešte drahši dostat tam než tyrion kvoli jeho popularite

15.5.2014 | 23:57:08
Wolfinator1

ŠKODA, že v seriálu není nějaký Čech ( jako v Stargate Atlantis David Nykl – Zelenka ), to byla největší pravděpodobnost, že by přijel :D

16.5.2014 | 14:51:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás