Game of Thrones (Hra o trůny) ThroneCon letos podruhé na Festivalu Fantazie

ThroneCon letos podruhé na Festivalu Fantazie

ThroneCon letos podruhé na Festivalu Fantazie

Máte rádi Hru o trůny a milujete všemožné cony? Tak právě pro Vás se letos koná již druhý ročník trůnařského festivalu na Festivalu Fantazie v Chotěboři.

5 0
14.5.2014

Letošní ročník ThroneConu přinese celou řadu nových přednášek a vyšperkované přednášky z loňska. Budete mít možnost seznámit se se starobylou historií Západozemí i nahlédnout za oponu šesté knihy. Tohle všechno budete moci vykonat v jedinečném společenství s ostatními fanoušky Hry o trůny.

Budeme také rádi, pokud vyjevíte svou případnou účast na naší Facebookové události.


Oficiální synopse

Prázdniny se kvapem blíží a Festival fantazie s nimi. Čtvrtá série sice teprve začala, ale pokud nebudete chtít opustit svoje oblíbené postavy ze ságy Píseň ledu a ohně, přijeďte se podívat na Festival fantazie do Chotěboře.

Na dny 27. – 30. 6. jsme pro vás připravili pestrý program plný přednášek (jak těch klasických, které jsou plné informací o knihách i seriálu, tak i nově pojatých o párování hlavních i vedlejších hrdinů, oblíbených písní postav a tak dále), soutěží a her (kdo by si nechtěl vyzkoušet ocitnout se alespoň na chvíli v kůži Jona nebo Daenerys?) a promítání všeho možného. O zábavu rozhodně nouze nebude, o tu se postará hromada parodií, která jsou jedna nápaditější než druhá. Kromě toho si můžete zplna hrdla zanadávat na tvůrce seriálu, pokud se vám zachce, nebo diskutovat o teoriích ohledně dalšího vývoje děje jak knižního, tak seriálového.

Ovšem co je nejdůležitější – setkáte se s ostatními fanoušky a příznivci Hry o trůny, vyměníte si s nimi názory a podělíte se o zážitky.

Linie ThroneCon v rámci Festivalu fantazie (27. 6. – 6. 7. 2014) ve dnech 27. – 30. 6. 2014 v Chotěboři. Více informací na www.festivalfantazie.cz, případně: kpt.JackieSparrow@gmail.com či eylonwai@seznam.cz

PS: Možná přijede i někdo z herců.

Video z jedné z vtipných interaktivních přednášek prvního ročníku 

Thumbnail Play icon

Diskuze /10

kesuaus

A, To teda nebola „vtipna“ interaktivna prednaška . B, vizera to tam celkom lacno podla videa ako keby sa to dielo v nejakej škole v jednej triede :D C, pochybujem že prijde niekdo z hercov

#2 Fors
14.5.2014 | 13:41:18
Fors

#1 kesuaus: Ten incest byl docela vtipnej. Na český poměry to vypadá fajn, ne zrovna pěkně vypadá takové pozadí tělocvičny jak obvykle bývá. Proč by neměl dorazit někdo z herců? Vždy se to nějak dá, akorát protože půjde o málo lidí oproti akci třeba v UK, Irsku nebo USA tak se dá spíš očekávat nějaká vedlejší postava. Nemůžeš čekat, že na akci ani ne pro 100 lidí uprostřed evropy přijde Peter Dinklage, Kit Harington a tak dál..

Co se týče třeba Stargate tak dorazil Bra'tac či jak se to píše a to byla dobrá vedlejší postava zmíněného seriálu.

Kristian Nairm by mohl přijet. A po akci dělat DJ. Guess who is that guy? ;)

#9 kesuaus
14.5.2014 | 18:21:58
Studovina

Bohužel tou dobou budu v Anglii, kde se mimo jiné koná i Film a Comic Con od 11. do 14. července. Přičemž účast potvrdili i někteří z herců, kteří hrají i v GoT. Například Lena Headey<3, Natalie Dormer. Finn Jones nebo Kristian Nairn :-)

#4 YgritteAnna #7 Dark Angel
14.5.2014 | 22:06:45
YgritteAnna

#3 Studovina: Héj, tak s tímhle jdi do háje. My tady teď budeme všichni závidět a tiše tě nenávidět :D

#6 Studovina
15.5.2014 | 8:15:07
pajajs

mě by tam úplně stačila Emilia Clark :D

15.5.2014 | 17:48:36
Studovina

#4 YgritteAnna: Proč závidět? Napsal jsem to sem, abych informoval i ostatní :-) Co jsem se tak bavil s kamarádem, tak prý se dá celkem za dobrý peníze sehnat zájezd na víkend do Londýna, takže kdo má chuť a nějaký ten peníz navíc, může si udělat menší výlet :-)

#8 YgritteAnna
15.5.2014 | 20:46:21
Dark Angel

#3 Studovina: No tak mne by to uplne stačilo Lena Headey je skvela herečka. Natalie Dormer taktiež milujem. Kebyže dojde ešte Richard Madden ( viem že už v seriály skončil) alebo Emilie Clarke či Peter Dinklage tak 7heaven :)

15.5.2014 | 21:42:41
YgritteAnna

#6 Studovina: Jenom vtípek ;). Ale jakožto chudičká studentka stejně trochu závidím možnost setkání se skvělými herci :D

15.5.2014 | 22:50:25
kesuaus

#2 Fors: Hodor by pravdepodobne bol ešte drahši dostat tam než tyrion kvoli jeho popularite

15.5.2014 | 23:57:08
Wolfinator1

ŠKODA, že v seriálu není nějaký Čech ( jako v Stargate Atlantis David Nykl – Zelenka ), to byla největší pravděpodobnost, že by přijel :D

16.5.2014 | 14:51:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás