Game of Thrones (Hra o trůny) Třetí ročník festivalu ThroneCon se blíží

Třetí ročník festivalu ThroneCon se blíží

Třetí ročník festivalu ThroneCon se blíží

Letos v létě to bude již potřetí, kdy se bude v Chotěboři, v rámci známého Festivalu Fantazie, konat setkání všech pravověrných fanoušků ať už seriálové či původní knižní Hry o trůny – tzv. ThroneCon. A na co se můžete letos těšit?


11 0
11.5.2015

Pokud jste ThroneCon navštívili v minulých letech, určitě si dokážete vybavit onu atmosféru, kterou byla celá místnost naplněna. Pro ty z vás, kteří na festival ještě nezavítali je tu drobná ochutnávka.

Ponurá místnost, ve které sedí zhruba 100 lidí a stojí nespočet dalších, protože se na ně nedostaly židle, byla naplněna lehkým šumem hovořících návštěvníků. Ten však utichá ve chvíli, kdy se rozezní jedna ze známých seriálových melodií (ta během, které Daenerys vypálí Astapor). Po malé chvilce melodie utichá a začíná mluvit jeden z přednášejících. Představuje se a stručně uvádí svou hodinovou přednášku. Tahle by měla být o „Stručné historii Písně ledu a Ohně“. Sám ale říká, že je to jedna z nejobsáhlejších přednášek a ihned začíná. Nejdříve vypráví o historii zhruba 10000 let před seriálem a během hodiny se dostane až do věku kdy Robert Baratheon dobyl Sedm království. Celou přednášku provází občasné žerty a diskuze s diváky, kteří mají občas nějakou tu otázku. Přednáška už končí a přednášející nás zve na tu další, která bude večer a bude se týkat Noční hlídky. Tam určitě nebudu chybět.


Pokud vás příběh jednoho z loňských návštěvníků navnadil, pak rozhodně neváhejte a vydejte se letos do Chotěboře taky.

Letos bude ThroneCon trvat 4,5 dne a na fanoušky v něm čeká celá řada nových přednášek, her a dalších aktivit, během kterých si zajisté užijete celou řadu zábavy. Neváhejte ani vteřinu a zaregistrujte se co nejdříve.

Informace o ThroneConu:

Kdy: 2.-6. července 2015 (celý FFestival trvá od 1. do 12. července)
Kde: Chotěboř – Festival Fantazie
Facebook: www.facebook.com/thronecon/
Registrace: http://www.festivalfantazie.cz/
Program: ThroneCon program

Organizační tým ThroneConu se na vás těší!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás