Game of Thrones (Hra o trůny) Tříoký havran obsazen

Tříoký havran obsazen

Tříoký havran obsazen

Určitě Vás po přečtení titulku napadají dvě možnosti. Co to jako je tříoký havran a jak mohl být obsazen? Na obě tyto otázky Vám odpovíme uvnitř tohoto článku.


2 0
29.11.2013

Prvně bychom chtěli vysvětlit proč je v titulku uveden tříoký havran na rozdíl od knižní předlohy, ve které se používá výraz tříoká vrána. Tříoký havran se totiž vyskytl v resumé britského herce Struana Rodgera, který by měl tříokého havrana ve čtvrté sérii ztvárnit.

Jak ale bude člověk hrát havrana, říkáte si teď asi. V seriálu bylo jasně naznačeno, že tříoký havran láká Brana Starka za sebou na sever za Zeď. V knižní předloze naproti tomu už od svého pádu, slyší Bran ve svých snech hlasy, které k němu promlouvají a slibují mu, že jednoho dne bude létat. Právě pro tyto hlasy byl tedy pravděpodobně vybrán Struan Rodgera a je možné, že jeho role bude mít daleko širší působnost (vyhýbáme se velkým SPOILERŮM ;) ).


Pokud by se jednalo právě o jeho hlas, tak ten už v minulosti proslavil seriál Doctor Who, ve kterém propůjčil svůj hlas Tváři z Boe.

Diskuze /3

Velocci

Jen nás zásobujte novinkami !!! Jinak to už nevydržím ! :) A doufám. že se bude konat další kinomaraton, ten minulý byl vydařený :)

29.11.2013 | 15:36:27
GretaG.

Ach ty spoilery. ;) Tvář z Boe je všude, pak že náhoda neexistuje. :)

29.11.2013 | 19:53:14
clario

Jen pro upřesnění. Tento havran není žádný havran ale krkavec. Anglické slovo „raven“ znamená oboje a při překladech filmů je téměř vždy překládáno jako havran ať už je oním ptákem kterýkoliv z nich. Krkavec je větší než havran, často mívá načechrané peří na krku a jeho zobák je sytě černý a podstatně mohutnější.

14.1.2014 | 19:11:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás