Game of Thrones (Hra o trůny) Tyrionova kniha nyní i v češtině

Tyrionova kniha nyní i v češtině

Tyrionova kniha nyní i v češtině

Podle Vašich reakcí v našich diskuzích i Vy netrpělivě očekáváte dopsání a vydání šestého dílu Písně ledu a ohně – Vichrů zimy. O konkrétním datu vydání pro Vás bohužel nemáme žádné zprávy, ale jedno malé zpestření bychom pro Vás přece jen měli.


2 0
27.11.2013

Samozřejmě chápeme, že tato novinka může být pro leckteré z vás hořkosladká, ale doufáme, že budete i nadále trpěliví a určitě se spolu s námi Vichrů zimy dočkáte.

Onou novinkou, která Vám může zpříjemnit a zkrátit čekání, je totiž kniha Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů (v originále The Wit and Wisdom of Tyrion Lannister), kterou sepsal a letos vydal sám George R.R. Martin a která v současné době vychází v češtině.


Nicméně v kniha obsahuje přesně to, co slibuje její název – moudra trpaslíka Tyriona z Lannisterů, nejmladšího znetvořeného syna lorda Tywina Lannistera z Casterlyovy skály. Co mu příroda odepřela na vzhledu, vynahradila mu na inteligenci, díky čemuž se z něj stal jeden z nejpopulárnějších hráčů o trůny. Jeho seriálová i knižní postava má po celém světě miliony fanoušků, čehož důkazem je tato sbírka jeho neotřelých myšlenek a názorů.

Pokud tedy nevíte co nadělit svým známým pod stromeček místo Vichrů zimy, pak už nemusíte příliš dlouho otálet. Věříme, že tato kniha potěší všechny fanoušky seriálu Hra o trůny i jeho knižní předlohy Píseň ledu a ohně. My pro vás tuto publikaci pochopitelně zařadili i do našeho trůnního SHOPu.

Diskuze /1

Fakes

Nenápadný Copyright :)

27.11.2013 | 20:17:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás