Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 303×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Více Tullyů ve třetí sérii

Více Tullyů ve třetí sérii

Před několika dny se na internetu objevila nahrávka, která byla pořízena na jednom z castingů a která přinesla jednu celkem příjemnou informaci pro fanoušky rodu Tullyů. Bohužel teď již není možné nahrávku nikde sehnat, protože byla velmi důsledně vymazána ze všech serverů.

1 0
18.5.2012

Náhrávka ukazovala irského herce Toma Sullivana, který zrovna četl ukázkové texty pro roli Edmura Tullyho.

V minulosti se již objevovaly nějaké ty nahrávky z natáčení, ale žádná z nich nepřinesla tak zásadní informaci. Tato nahrávka totiž potvrzuje, že se s Edmurem, který byl až doteď v seriálu prakticky nezmíněn, setkáme ve třetí sérii.

Edmure Tully je bratr Catelyn Stark a Lysy Arryn, který se v knižní sáze objevoval už od první knihy. V seriálu byl však, jak v první, tak ve druhé sérii přehlížen, což některé fanoušky vedlo k úsudkům o tom, že jeho postava bude ze seriálu vynechána a my se s ním vůbec nesetkáme. Teď už se o to obávat nemusíme.

Ve třetí sérii si tedy užijeme Tullyů minimálně o jednoho více. A možná že se konečně dočkáme i nějakých záběrů z domovské krajiny tohoto rodu – z Řekotočí.

Fanouškům knižní ságy však musí v hlavě vrtat i další otázky. Uvidíme Catelynina a Edmurova otce – lorda Hostera Tullyho? A kde je Brynden „Černá ryba“ Tully? O těchto postavách není bohužel zatím nic známo. Můžeme tedy jen doufat, že další uniklé nahrávky nám přiblíží osud těchto postav nebo například osud sourozenců Reedových, kteří se již měli dávno objevit na scéně.

Ohledně jejich postav se zatím ví jen jedno. A to, že jejich role nebyly do druhé série vůbec obsazeny (viz. náš KOMPLETNÍ seznam herců a postav pro druhou sérii, kde o sourozencích Reedových není ani zmínky). Můžeme tedy jen doufat, že se s nimi setkáme spolu s Branem někde ve třetí sérii.

Diskuze /6

bechr05

Herec Tom Sullivan nebyl potvrzen. Jen byl viděn na castingu.

čestný člen redakce
18.5.2012 | 16:06:30
Tutao

Více Greyjoyů ve čtvrté sérii

18.5.2012 | 16:31:17
W3pratko

ano ve třetí serii určite bude více Tullyů i podle knížky.. :)

18.5.2012 | 17:05:25
Ramiel

Si myslím, že Tullyové měli být již ve druhé sérii, když boje v Řekotočí byly již součástí Střetu králů. A je dobře, že se na Tullye nezapomnělo. Třeba na Černou rybu se docela těším. Teda jestli ho do seriálu zařadí.

18.5.2012 | 17:56:06
Tomces

nejvíc mi vadí absence Jojena a Meery Reedových. Moc jsem se na ně v této sérii těšil a když jsem zjistil, že tam nebudou, trochu mě to překvapilo

18.5.2012 | 21:03:59
gilles

No více než na Tullye se těším na Oberyna Martella , a samozřejmě na Bastarda z Hrůzova :)

23.5.2012 | 18:46:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama