Game of Thrones (Hra o trůny) Vrátí se Berik Dondarrion?

Vrátí se Berik Dondarrion?

Vrátí se Berik Dondarrion?

Postava Berika se naposledy objevila ve třetí sérii v sedmém díle. Dočkáme se ale jejího návratu? Herec Richard Dormer, který charakter ztvárnil, se k tomu vyjádřil.


7 0
19.2.2015

Berik Dondarrion se v sedmém díle třetí řady „rozloučil“ s Aryou a tam jsme tohoto vůdce Bratrstva bez praporců naposled viděli. Dozvěděli jsme se však, že je schopen vstát z mrtvých, tedy za pomoci Thorose z Myru.

Server Esquire s hercem Richardem Dormerem promluvil o nejnovějším projektu Fortitude, kde mu mimo jiné byla položena otázka, zdali ho znovu uvidíme v seriálu Game of Thrones. Tady je odpověď:


„Ještě mi o tom neřekli, takže si to nemyslím.“

Poté byl tázán, jak moc seriál sledoval, a z Richarda vypadla vcelku překvapivá odpověď:

„Víte, já jsem neviděl ani jedinou epizodu! Slyšel jsem, že je to úžasné, ale promeškal jsem první dvě série. Řekl jsem si, kde bych na tohle mohl vzít čas? A v tom jsem dostal roli Berika. Berik byl vznešená postava, vůdce lidí. Trochu jako Robin Hood. Takže tak jsem se ho rozhodl hrát.“

Vypadá to tedy, že se postavy Berika nedočkáme, ale nikdy neříkejme nikdy.

Diskuze /8

Zdenek0000

Já teda pro něj nevidím důvod se vracet. Svoji roli na obrazovce splnil.

19.2.2015 | 19:39:14
Markoman96

Navic bylo receno, ze uz je mrtvy opravdu. Obetoval se ve prospech nekoho jineho :-D

#3 Monkeyskunk
19.2.2015 | 20:27:45
Monkeyskunk

#2 Markoman96: v ramci knihy, ale serialu ne ;-)

Jinak nemam rad tady ty kecy kde bych na to vzal cas. Reknu rovnou ze ho fantasy nebavi nebo tak, ale pochybuju, ze maka 18 hodin denne a na 6 h se jde vyspat a znovu do prace. Tak to ma delnicka trida, ale ne herci. Samozrejme to vypada lip, kdyz rekne ze nema cas, ale je to jen sprosta lez a mazani medu lidem kolem huby. Lituju vsech, kteri podobnym kecum veri…

#4 Ikari
19.2.2015 | 23:03:07
Ikari

#3 Monkeyskunk: ja taky casto rikam, ze nemam cas neco sledovat a nelzu pri tom :D – myslim to v tom smyslu, ze nemuzu koukat na tenhle serial, protoze mi veskery volny cas, ktery si vyhradim pro sebe zabiraji jine serialy/knihy/ko­miksy/hry …

20.2.2015 | 2:58:51
mrco1991

Mne vadia hlavne tie dlhé čakania medzi sériami, všade vidieť game of thrones (reklamy, ukázky, a pod.) ale seriál ako taký sa nevysiela, chápem že to dosť ovplyvňuje veľa faktorov ale nemám rád také dlhé čakanie na ďalšie časti, človeku ktorého zaujíma iba seriál to za tú dobu vyfrčí z hlavy a pomaly zabúda o čo tam vlastne šlo.

20.2.2015 | 13:08:13
Winter

ja to vidím tak,že už si svoje odehrál v seriálu.Jestli budou tvůrci chtít bratrstvo ponechat v seriálu,tak už by se měla rovnou objevit stoneheart.Pak by se jen Thoros zmínil o Berikovu odchodu…(pro seriál by to bylo lepší ohledně úspory času)

20.2.2015 | 13:32:41
armunder

Měl by tam být protože se objetuje a vrátí život Catelin Stark! Takhle to je nějak napsaný v hostině pro vrány! Nebo to tam nechcou dávat ?

#8 -Greeňák-
22.2.2015 | 15:05:16
-Greeňák-

#7 armunder: Nauč se to dávat do spoileru, ne všichni četli knihu

22.2.2015 | 16:43:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás