Game of Thrones (Hra o trůny) Zahraje si Naomi Watts jednu z hlavních rolí připravovaného spin-offu?

Zahraje si Naomi Watts jednu z hlavních rolí připravovaného spin-offu?

Zahraje si Naomi Watts jednu z hlavních rolí připravovaného spin-offu?

Ohledně osmé série Game of Thrones aktuálně nemáme žádné novinky a poměrně velké ticho obklopilo i připravovaný spin-off. Nedávno se však začalo spekulovat o tom, že si v novém seriálu zahraje herečka Naomi Watts.

20 0
30.10.2018

V poslední době se na internetu objevují informace dříve, než s nimi přijdou oficiální zdroje. I když zatím nevíme, kterých postav se dočkáme v připravovaném spin-offu seriálu Game of Thrones, tak nyní alespoň víme o prvních spekulacích, které se týkají jejich obsazení. A jako první se na internetu objevuje jméno anglické herečky Naomi Watts.

S těmito spekulacemi přišel web Recapped, který v poslední době vydává poměrně zajímavé spekulace, jež se nakonec stávají skutečností. Podle tohoto webu se spekuluje o tom, že byla herečka Naomi Watts obsazena do připravovaného spin-offu, přičemž neznáme žádné bližší informace o její roli. Jedná se však zatím o spekulace, proto tuto zprávu neberte jako stoprocentní.


Toto obsazení je však poměrně logické. Stanice HBO často obsazuje do hlavních rolí svých seriálů známé filmového hvězdy. Například v první řadě Game of Thrones jsme se dočkali světoznámého herce Seana Beana. Naomi Watts je taktéž světoznámou filmovou herečkou, která se navíc objevila v seriálech jako Gypsy či Twin Peaks.

Potěšilo by vás obsazení Naomi Watts do spin-offu seriálu Game of Thrones?

Diskuze /8

Ooneill

jasně, ale musí hrát díte z lesa :D

30.10.2018 | 16:34:19
Ooneill

OT: tj važně až tako infomrační embrago, že nejsou třeba ani fotky z natáčení? ty přece nemusí být spoilerové

#3 Denyslayer
30.10.2018 | 16:35:57
Denyslayer

#2 Ooneill: Co máš na mysli? Originální seriál nebo spin-off? K nový sérii GOT je tu fotek dost, ale stejně ti toho moc neřeknou. A spin-off je teprve ve fázi příprav ještě nebyly oznámeny ani jména postav, dokonce ani název seriálu…, natož aby se začalo natáčet..Takže fotek se dočkáš, ale ještě si budeš muset dost dlouho počkat.

#5 Ooneill
30.10.2018 | 16:46:21
Regouvousus

Tady ta paní bude Targaryen

#6 m.dak
30.10.2018 | 17:33:22
Ooneill

#3 Denyslayer: myslel jsem samozřejme originální serii :) A nemyslím fotky z 2 km na hořcí věž se zeleným plátnem :) přímo z placu třeba

30.10.2018 | 18:05:38
m.dak

#4 Regouvousus: Vzhledem k tom v jak vzdálené minulosti se to má odehrávat, tak tam Targaryeni vůbec nebudou.

#8 Nikolperse
30.10.2018 | 18:13:21
Effect

GRR Martin to na FB už potvrdil.

31.10.2018 | 8:38:59
Nikolperse

#6 m.dak: Veľa ľudí si myslí, že Spin-off bude o invázií Targaryenov do Westerosu a mnohý z nich tomu budú veriť až kým neuvidia prvých pár dielov.

31.10.2018 | 20:08:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás