Game of Thrones (Hra o trůny) Bledá holčička

Bledá holčička

Bledá holčička

Jedna ze sloužících v Domu černé a bílé.

Sezóny 2
2015 - 2016

Bledá holčička je tajemná postava z Východních zemí. Její místo je v Braavosu, konkrétně v Domu černé a bílé, kde slouží Mnohotvářnému bohovi, jinak známému jako bůh smrti. Její oddanost je naprosto unikátní, víru má velmi zapálenou a zdá se, že v Domu černé a bílé slouží již několik let.

V Domu černé a bílé jsme neměli možnost si prohlédnout všechny služebné, ale často jsme se setkávali s bledou holčičkou. Ta aktuálně pracuje na místě, kde umývá mrtvá těla, která se připravují do Svatyně tváří.


první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

V Domu černé a bílé se bledá holčička setkává s Aryou Stark, která sem přišla jako nová služebná. Holčička Aryu často mlátí, někdy i bezdůvodně, a dává jí nejrůznější úkoly. Společně pak pracují na místě, kde omývají mrtvá těla, která se připravují do Svatyně tváří.

Arya neustále tvrdí, že je připravena se stát nikým, ale bledá holčička jí nevěří, na rozdíl od Jaqena H'ghara. Bledá holčička se poté jednou baví s Aryou o tom, odkud pochází. Holčička začne říkat svůj příběh a Arya jí všechno věří, na konci se však holčička zeptá, zda si myslí, že je to pravda. Ve skutečnosti říkala lež, a i tak jí Arya uvěřila.

Arya se přestane věnovat svým povinnostem a zabije Meryna Tranta. Když se vrací do Svatyně tváří, tak ji Jaqen s bledou holčičkou uvidí. Bledá holčička Aryu chytne a čeká na Jaqena, až jí dá vypít lektvar. Jaqen ho však nečekaně vypije sám a Arya po chvíli oslepne.

šestá série (Tanec s draky)

Bledá holčička chodí do braavoských ulic, kde navštěvuje slepou Aryu. Tu pravidelně mlátí a posmívá se jí za to, jak skončila. Po nějaké době ji Jaqen přijme zpátky do Domu černé a bílé, kde Arya začne trénovat s bledou holčičkou. Po několika dnech usilovného snažení je Arya natolik vycvičena, že bledou holčičku porazí.

Během toho, co Arya plní svůj nový úkol, je sledována bledou holčičkou. Ta zjistí, že svůj cíl, lady Crane, nezabije, a proto jde za Jaqenem, který jí dá svolení k tomu, aby Aryu zabila. Bledá holčička tak přijde za Aryou v přestrojení a bodne ji do břicha. Arya jí však uprchne, a proto je bledá holčička nucena ji najít. Jednoho rána se jí to konečně povede, zabije lady Crane, u které byla Arya schovaná a pronásleduje Aryu na místo, kde se konečně střetnou tváří v tvář. Bledá holčička prohraje, Arya ji zabije a sundá jí tvář, kterou dá do Svatyně tváří.

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

osmá série (Sen o jaru)

Tato postava v osmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fyffy2000

Ešte že ju Aria zabila,,neprijemna postava

4.2.2018 | 3:29:28
sabiburesova

Srala mě tam celou dobu:D

17.8.2017 | 23:23:24
WALKER_000001

JE TO JEN KURVA, KTERÁ VRAŽDÍ PRO PENÍZE A ROZVRACÍ ŽIVOTY MNOHA NEVINÝCH LIDÍ. NEŠŤASNÁ ARIA JE ČESTNOU – KLADNOU – POSTAVOU – A TREST V KLUBU NÁJEMNÝCH VRAHŮ SI NEZASLOUŽÍ. ANI NENÍ JASNÉ PROČ V KLUBU NÁJEMNÝCH VRAHŮ TATO Bledá holčička TRESTÁ ARIU STARK A ZA CO VLASTNĚ.

POKUD SE BLEDÉ HOLČIČCE NELÍBÍ PŘÍTOMNOST ARII STARK, TAK SI TO MĚLA VYŘÍKAT S Jaqen H'ghar, KTERÝ DAL ARII POZVÁNKU DO TOHOTO KLUBU. MÍSTO TOHO NEFÉROVĚ TRESTÁ ARII STARK, KTERÁ NEMŮŽE ZA TO, ŽE BYLA POZVANÁ NĚKAM, KAM NEPATŘÍ.

12.12.2016 | 11:36:51
Malakal

Skvěle zahraná mrcha a ta oddanost k víře z ní přímo čiší :)

9.7.2016 | 23:02:53
Trepy

:)

3.7.2016 | 1:58:36
Bukyna222

Kráva!!! Konečně je po ní!!!

13.6.2016 | 21:35:56
scroller

svojí nezajímavosti se hodí k Aryi..

3.4.2016 | 16:54:44
WILLIAM_MOINSPIELD

kdyby aspoň byla pěkná :(

17.8.2015 | 16:43:46

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás