Game of Thrones (Hra o trůny) Ebrose

Ebrose

Ebrose

Charismatický arcimistr Citadely.

Sezóny 1
2017 - 2017

Ebrose byl už od mala přesvědčený o tom, že se z něj stane mistr. To se mu skutečně vyplnilo, i když není jasné, kdy nastoupil do učení v Citadele. Po nějaké době se z něj stal arcimistr a jeden z hlavních mistrů místního rady.

I když to tak nemusí na první pohled vypadat, tak Ebrose je poměrně vstřícný člověk, který všem rád pomůže. Rád tráví čas se svými studenty, kterým předává své znalosti a zkušenosti a nebojí se být upřímný. Zároveň je rád, když mu některý z jeho studentů pomáhá. Je sečtělý a prakticky v každé věci se vyzná.


první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava v třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Samwell Tarly přichází do Citadely a seznamuje se s každodenní rutinou místních studentů. Hodně času tráví s Ebrosem, se kterým vede nejrůznější debaty. Ebrose ho často poučuje a snaží se mu pomoci. Když se ho ale Sam zeptá na bílé chodce, tak nic podobného s ním nechce řešit, protože na ně nevěří.

Po nějaké době se Sam dozví o tom, že se v Citadele nachází Jorah, který je nakažen šedým lupem. Když o tom řekne arcimistrovi, tak mu Ebrose zakáže ho léčit. Sam ho však neposlechne a netradiční metodou, kterou nalezl v knize, Joraha vyléčí. Ebrose je překvapen, že jeho metoda zafungovala, ale i tak se mu nelíbí, že Sam neposlechl jeho přání. Jorah je tak vyléčen a Sam musí pokračovat ve svém studiu.

Během jednoho zasedání rady mistrů se v místnosti objeví i Sam, který všem řekne, že hrozba bílých chodců musí být eliminována. Žádný mistr včetně Ebroseho ho však neposlechne. Sam se proto rozhodne Citadelu opustit.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Fat Tony

Dobre napisana a zahrata postava

28.9.2017 | 12:01:14
anca1103

Tak, další kousek z Harryho Pottera :D

27.9.2017 | 20:28:09
mar.st

Super týpek, Jim nezklamal

redaktor
25.9.2017 | 17:41:15

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás