Game of Thrones (Hra o trůny) Harrag

Harrag

Harrag

Člen posádky železných, který odpřisáhl svou věrnost Yaře Greyjoy.

Sezóny 1
2017 - 2017


Když se Yara Greyjoy ucházela na Železných ostrovech o Slaný trůn, tak stál Harrag na její straně. Trůn však získal Euron Greyjoy, a proto byli všichni jeho odpůrci nuceni odplout. Harrag byl pochopitelně mezi nimi.

Všichni železní, kteří nezůstali na Železných ostrovech, se vydali do Meereenu, kde odpřisáhli svou věrnost Daenerys Targaryen. Ta se s nimi následně vyplavila do Západozemí, které se společnými silami rozhodli dobýt.


první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava v třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Po válečné poradě se flotila rodu Greyjoyů plaví po Úzkém moři, kde je přepadena flotilou Eurona Greyjoye. Harrag se na flotile taktéž nachází a jen díky štěstí přežije celou bitvu, protože téměř celá flotila Yary Greyjoy byla poražena. Následujícího dne se Harragovi a jeho posádce podaří najít ve vodě přeživšího, kterým není nikdo jiný než Theon Greyjoy.

Theon a ostatní spojenci dračí královny se vrátí na Dračí kámen, aby společně přesvědčili Daenerys, že musí zachránit Yaru. Daenerys se však na ostrově nenachází, a proto musí počkat.

Po čase se Theon vydá za zbývající posádkou železných a přemlouvá je, aby se společně vyplavili za Yarou. Harrag mu však řekne, že se se svou posádkou rozhodl pověsit celé spojenectví na hřebík, když zjistil, že skutečnou hrozbu představují bílí chodci. Theon to však nemůže vytrpět, porve se s Harragem a po jeho porážce přesvědčí zbytek o tom, že jejich jediným cílem je pouze záchrana Yary. Harrag souboj s Theon přežije jen tak tak.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Hlupák.

27.9.2017 | 7:33:41
mar.st

Ani jsem si nevšiml, že měl jméno :D

redaktor
25.9.2017 | 17:41:54

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Osmá série

21 teorií, ke kterým v poslední sérii pravděpodobně dojde

21 teorií, ke kterým v poslední sérii pravděpodobně dojde

Určitě jste již přemýšleli nad tím, co všechno se v osmé řadě seriálu Game of Thrones stane. Jeden fanoušek sepsal své teorie, které nezní vůbec šíleně. Však se o tom přesvědčte sami.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás