Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 290×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Lady

Lady

Sansin zlovlk.

Sezóny 1
2011 - 2011

Zlovlci, větší a inteligentnější vlci, jsou pro severské rody něco jako posvátná zvířata, protože v Západozemí již dávno vyhynuli. Obzvláště významní a cenní jsou však pro rod Starků, který má zlovlka ve svém znaku. Není proto divu, že jsou všichni překvapeni, když se jejich rodině podaří nalézt mrtvého zlovlka, který nedávno porodil šest zlovlčat. Uvědomí si totiž, že může jít o vůbec poslední zlovlky na světě.

Když všechny zlovlky nalezne lord Eddard Stark, tak je dá všem svým dětem na starost, i když se původně zdráhal této myšlence. Všichni jeho potomci tedy dostanou jednoho, přičemž Sansa toho svého pojmenuje jako Lady.


Lady je…

první série (Hra o trůny)

Rodině Starkových se podařilo najít mrtvou zlovlčici a její živá mláďata, a proto si všechny děti Neda Starka vzali jedno z mláďat na starost. Sansa toho svého pojmenovala jako Lady, přičemž ho neustále měla po svém boku, protože si ho naprosto zamilovala. A právě kvůli tomu si ho s sebou vzala i do Králova přístaviště, kam brzy odjela celá rodina.

Cestou, u Hostince na rozcestí, však došlo k tragédii. Aryin zlovlk napadl prince Joffreyho Baratheona, přičemž jeho rodina si žádala spravedlnost. Nymeria však nebyla k nalezení, a proto chtěla královská rodina smrt jiného zlovlka, který patří rodině Starků. Eddard byl proto nucen zabít nevinnou Lady, což Sansa své sestře nikdy neodpustila.

druhá série (Střet králů)

Tento zlovlk ve druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tento zlovlk ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tento zlovlk ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tento zlovlk v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tento zlovlk v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Tento zlovlk v sedmé sérii nevystupuje

osmá série (Sen o jaru)

Tento zlovlk v osmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Uchiha-Mariko

chudáček :(

1.8.2022 | 14:51:04
Lady Adeline

Nejjrasnejsi vlcice ktera umrela uplne zbytecne :-( :-( :-( Jeji smrt jsem oplakavala minimalne tyden.

31.3.2020 | 22:17:30

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama