Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 290×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Styr

Styr

Vůdce Thennů, jednoho z kmenů Svobodného lidu.

Sezóny 1
2014 - 2014

Styr je severský bojovník pocházející z kmene Thennů. Nese titul Magnar, což je označení pro vůdce. Thennové jsou nejdivočejším kmenem na sever od Zdi, jsou známí svými velmi silnými bojovníky a kanibalismem. Právě kanibalismus je pro ně něco jako rituál, kterým pomstí jejich nepřátele za to, že se jim postavili.

Vzhledem ke své velikosti to Styr velmi dobře umí s obouruční sekerou, která pro něj nepředstavuje žádnou váhu. Nějakým způsobem se domluvil s Mancem Nájezdníkem, aby spojili své síly a vydali se společně na jih.


první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Styr a jeho skupinka Thennů přijdou z jihu do tábora divokých, kde se nachází Tormund a Ygritte. Styr není nadšen z toho, že se Tormund nechal zradit vránou, ale nijak víc to neřeší.

Divocí pokračují v plenění vesnic. V jedné z nich Styr ušetří mladého chlapce, kterému dá za úkol utíkat na Černý hrad, aby řekl bratrům Noční hlídky, že se divocí blíží. Pod dalším útokem je pak Moleovo městečko, které divocí opět vyplení.

Styr se s ostatními členy utáboří před Černým hradem a čekají na Manceho signál. Když se konečně objeví, tak zaútočí na Černý hrad. Uvnitř hradu se Styr dostane do souboje s Jonem Sněhem, který ho zabíjí.

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

osmá série (Sen o jaru)

Tato postava v osmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Dobrý vedľajší záporák.

webmaster
12.3.2022 | 19:17:27
Trepy

Tak stupidně se nechal zabít :D

3.7.2016 | 2:19:18
Socirel

Další ze zajimavých sparingpartnerů Sněha.

24.5.2016 | 10:35:41
Khardoom

hmm masíčko :D

3.7.2014 | 23:42:09
Realuke

Docela frajer :-)

27.6.2014 | 19:00:21
Kothy

kanibal

27.6.2014 | 14:18:22

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama