Game of Thrones (Hra o trůny) Yezzan zo Qaggaz

Yezzan zo Qaggaz

Yezzan zo Qaggaz

Jeden z hlavních otrokářů ze Zálivu otrokářů.

Sezóny 2
2015 - 2016

Yezzan zo Qaggaz je jedním z otrokářů, kteří se nacházejí ve Východních zemích v Zálivu otrokářů. Je členem rodu Qaggazů, vlastní menší bojové jámy a své otroky používá hlavně pro boje v bojových jámách.

Kromě pozice otrokáře se později dostal na pozici mluvčího za Dobré pány z Astaporu. Svým postavením se sice dostal do výšin, ale stále se jedná o níže urozeného muže, což mu někdy může způsobovat problémy.


první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Tato postava v druhé sérii nevystupuje

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Yezzan zo Qaggaz je přítomen u prodeje nových otroků, kde se rozhodne koupit Joraha Mormonta. Jorahův společník Tyrion Lannister začne naléhat, že musí být neustále po jeho boku, proto ukáže, čeho je schopen, což Yezzana zaujme a koupí ho.

Tyrion svému novému majiteli začne děkovat za to, co pro něj udělal, ale Yezzan ho uhodí, protože nemá takovou pozici, aby se s ním mohl vybavovat. Společně cestují do bojové jámy, kde se právě nachází Daenerys Targaryen a její snoubenec Hizdahr zo Loraq.

Jorah a Tyrion jsou díky královně osvobozeni, ale Dany nechce Joraha vidět, a proto jej vykazuje pryč. Jorah si to namíří přímo za Yezzanem, kterého požádá o to, aby mohl opět bojovat v bojových jámách.

šestá série (Tanec s draky)

Tyrion se rozhodne vyjednávat s představiteli měst ze Zálivu otrokářů. Jedním z nich je i Yezzan, který hovoří za Dobré pány z Astaporu. Na schůzi Yezzan vzpomíná na to, když kupoval Tyriona za velmi malou cenu. Nyní proti němu stojí jakožto rádce královny Daenerys.

Otrokáři sice přijmou Tyrionův návrh, ale následně připlují se svými flotilami a začnou ničit Meereen. Vše však zachrání Daenerys, která se po dlouhé době vrátila zpátky do města. Otrokáři jí oznamují, že nemá šanci, ale vše se otočí ve prospěch Daenerys. Šedý červ má zabít dva ze tří otrokářů, proto Razdal mo Eraz a Belicho Paenymion začnou říkat, ať zabijí Yezzana, který je jako jediný neurozený. Právě Yezzana jako jediného Šedý červ nezabije. Následně ho posílá zpátky, aby všem řekl o Danyině milosrdenství.

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
zroutik

nebejt jeho Tyrion už by nemusel žít :-)

5.7.2016 | 8:01:11
Tejkr

Je možný, že se mejlim, ale neměl Grey Worm zabít pouze jednoho z otrokářů a ne dva ???

5.7.2016 | 2:43:46
Germaister

Z těch 3 otrokářů asi nejsympatičtější a doufám že ho uvidíme aspon ještě jednou :) Docela zajímavej týpek :)

4.7.2016 | 19:20:13
WILLIAM_MOINSPIELD

Rozhodně lepší než tamti dva, vždycky jsem měl slabost pro neurozené a navíc se jako jedinný z nich může objevit i v budoucnu, i když neni důvod proč :D

4.7.2016 | 17:14:02

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás