Game of Thrones (Hra o trůny) Pohled do zákulisí: Drozd je mrtev

Pohled do zákulisí: Drozd je mrtev

Pohled do zákulisí: Drozd je mrtev

Ve finále jsme se museli rozloučit s jednou hlavní postavou, která doplatila na své intriky. Podívejte se, jak se tato scéna natáčela a co na ni říkají herci a tvůrci.

22 0
6.11.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

skream2

Raději měli zabít Aryu než Baelishe. To by se aspoň přiblížilo dokonalé atmosféře 3 série (svatba). Takhle je to předvídatelná pohádka..

#2 Rafan #3 Eddard1
7.11.2017 | 12:51:48
Rafan

#1 skream2: Musím se smát jak z lidí vypadnou nějaké teze a nestojí jim za zamyšlení významu slov co řeknou. Pokud něco očekáváte, tak je to očekávané. Který ze dvou scénářů je ten očekávaný když divácká obec je rozdělena a každá preferuje jednu či druhou variantu? Význam očekávané je stejně hloupé jako když politik řekne že chce lidi spojovat. 1) Když politik neřekne nic, tak naštve všechny že se nevyjádřil. 2) Když vyřkne názor, tak jedna část s ním bude souhlasit, druhé to bude fuk a třetí souhlasit nebude a naštve jí. 3) Pokud se bude chtít uspokojit všechny tak bude druhou větou popírat tu první vyslovenou a národ ho bude považovat za blba. Tak že vlastně ano spojit lidi se dá, pokud zvolí první a nebo třetí variantu. Tam se lidi na něho shodnou. To ale asi nebude to pravé ořechové co od politika se má očekávat že?

7.11.2017 | 16:26:06
Eddard1

#1 skream2: Chudáčku a k tomu hloupý. Byl jsi v šoku kdy místo soudu s Aryou byl obviněn Malíček. To ty musela spadnout brada. Upřimně ty by jsi byl ve GoT nula.

10.11.2017 | 22:48:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás