Game of Thrones (Hra o trůny) Představitel Hory z Game of Thrones se zase předvedl, tentokrát se z něj stal lidský taxík

Představitel Hory z Game of Thrones se zase předvedl, tentokrát se z něj stal lidský taxík

Představitel Hory z Game of Thrones se zase předvedl, tentokrát se z něj stal lidský taxík

Hafþór Júlíus Björnsson je muž, kterého znají lidé po celém světě. Proslavil se především díky svým rekordům a hraní v seriálu Game of Thrones, ale znám je také díky svým kontroverzním projektům. Podívejte se na jeho nejnovější.

27 0
17.1.2019

Islandský rodák Hafþór Júlíus Björnsson je známý herec, kulturista, vzpěrač atd., který se proslavil především pokořováním nejrůznějších rekordů, ke kterým jsou potřeba svaly. Na jeden z jeho rekordů se můžete podívat v následujícím článku. Kromě toho je znám díky roli Gregora Cleganea, kterého hraje v seriálu Game of Thrones. A vzhledem k tomu, jak je tento seriál celosvětově sledovaný, tak Björnssona zná spousta lidí.

V poslední době se Björnsson objevuje taktéž v reklamách, z poslední doby zmiňme například reklamu na vodu či KFC. Nyní se stal tváří norské společnosti Kolnial, která doručuje potraviny až do domovů svých zákazníků.


Níže se můžete podívat na video, ve které Hafþór Júlíus Björnsson propaguje právě společnost Kolnial. Dělá to však tím způsobem, že sám ze sebe dělá lidský taxík. Jedná se skutečně o humorný počin, nemyslíte?

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Phoenix CZ

Hej, já chci taky :D

#2 God of war
17.1.2019 | 14:53:55
God of war

#1 Phoenix CZ: To budeš mít hodně drahý to se nedoplatíš.

28.1.2019 | 20:24:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Kdo usedl na železný trůn?

Už od začátku seriálu Game of Thrones všechny zajímalo, kdo se na jeho konci zmocní trůnu. Pokud jste finále osmé řady ještě neviděli, tak následující článek nečtěte. 

Spin-off

Hru o trůny sice čeká poslední série, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž oficiálně objednala první spin-off, ve kterém zavítáme do daleké minulosti. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás