Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 289×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Představitel Hory z Game of Thrones se zase předvedl, tentokrát se z něj stal lidský taxík

Představitel Hory z Game of Thrones se zase předvedl, tentokrát se z něj stal lidský taxík

Hafþór Júlíus Björnsson je muž, kterého znají lidé po celém světě. Proslavil se především díky svým rekordům a hraní v seriálu Game of Thrones, ale znám je také díky svým kontroverzním projektům. Podívejte se na jeho nejnovější.

27 0
17.1.2019

Islandský rodák Hafþór Júlíus Björnsson je známý herec, kulturista, vzpěrač atd., který se proslavil především pokořováním nejrůznějších rekordů, ke kterým jsou potřeba svaly. Na jeden z jeho rekordů se můžete podívat v následujícím článku. Kromě toho je znám díky roli Gregora Cleganea, kterého hraje v seriálu Game of Thrones. A vzhledem k tomu, jak je tento seriál celosvětově sledovaný, tak Björnssona zná spousta lidí.

V poslední době se Björnsson objevuje taktéž v reklamách, z poslední doby zmiňme například reklamu na vodu či KFC. Nyní se stal tváří norské společnosti Kolnial, která doručuje potraviny až do domovů svých zákazníků.


Níže se můžete podívat na video, ve které Hafþór Júlíus Björnsson propaguje právě společnost Kolnial. Dělá to však tím způsobem, že sám ze sebe dělá lidský taxík. Jedná se skutečně o humorný počin, nemyslíte?

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Phoenix CZ

Hej, já chci taky :D

#2 God of war
17.1.2019 | 14:53:55
God of war

#1 Phoenix CZ: To budeš mít hodně drahý to se nedoplatíš.

28.1.2019 | 20:24:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama