Game of Thrones (Hra o trůny) Uvnitř epizody Dark Wings, Dark Words

Uvnitř epizody Dark Wings, Dark Words

Uvnitř epizody Dark Wings, Dark Words

Čekání je stále dlouhé a zima a spolu s ní doufejme i nějaké nové materiály se blíží. My Vám ale prozatím přinášíme otitulkovaný náhled druhé epizody třetí série, abychom Vám toto čekání zpříjemnili a ukrátili.

3 0
12.12.2013

Během víkendu se Vám pokusíme dodat i rekapitulaci celé epizody v jejím profilu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Sitar

Tak mě napadlo, jak mohli železní muži uniknout ze Zimohradu, když byli v obklíčení Boltonoa? O tajném východu věděl přeci jenom Theon a toho omráčili. Proč ho tedy nevzali s sebou a nechali ho tam?

#2 Togorot #5 Nika
14.4.2013 | 23:03:26
Togorot

#1 Sitar: SPOILER v knize to bylo tak, že Zimohrad byl obklíčen seveřany pod velením Rodrika Cassela. Bastard z Boltonu je zradil a povraždil. Theon si myslel že mu jede pomoct( předtím byl na Zimohradu jako Theonova pravá ruka pod jménem Smraďoch) a otevřel brány Ramsaymu, který pozabíjel všechny železné muže, vzal Theona do zajetí a vypálil Zimohrad.

14.4.2013 | 23:31:59
Hurley

Eště někoho najednou přepadlo menší déjà vu?

#4 blizzard
webmaster
12.12.2013 | 11:18:51
blizzard

#3 Hurley: To je nejakej renonc, ne?

Ocenil bych spis informaci az pote, co bude info do profilu doplneno a ne, ze mozna bude doplneno… ;-)

admin
12.12.2013 | 11:45:09
Nika

#1 Sitar: No v seriálu se později dovíš, že železným mužům byla nabýdnuta dohoda, když vydají Theona tak budou moct jít domů. Takže oni ho vydají, ale Ramsay jim pak řekl, že zrádci si nezaslouží nic než smrt a nechá je stáhnout z kůže!!! Ale to se dozvíš až v pozdějších dílech od otce Ramsayho, nebylo a ani nebude vidět, pouze to řekne ten jeho otec, když mluví s nějakým chlapem.

12.12.2013 | 16:31:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás