Game of Thrones (Hra o trůny) Z natáčení epizody The Sons Of The Harpy

Z natáčení epizody The Sons Of The Harpy

Z natáčení epizody The Sons Of The Harpy

Čtvrtá epizoda páté řady seriálu Hra o trůny nám opět nabídla několik momentů k rozebrání. Tentokrát se podíváme na Písečné hady, nahlédneme na změnu Sansy Stark a rozebereme vztah mezi Stannisem a jeho dcerou Shireen.

20 0
6.5.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /10

Amy37

She feels more like a Stark than she ever has before! Sansa se konečně zapojila do hry :-D :-)

6.5.2015 | 18:53:12
DramaQueen

Oberyn řekl, že v Dornu neubližují malým holkám a že dítě by nemělo platit za hříchy otce (nebo něco v tom smyslu – po Joffreyho smrti) a Ellaria chce zabít Myrcellu kvůli tomu, že její rodinu viní z jeho smrti, i přestože padl v dobrovolném souboji a Lannisteři ho „nezavraždili“? mind fuck bitches…

#3 JohnLuther #4 Stráťa #9 Salim Hrdonožka
6.5.2015 | 20:28:08
JohnLuther

#2 DramaQueen: V knihách bola Ellaria jediná, ktorá už od začiatku bola proti tomu aby Sand Snakes vykonali pomstu… Hold v seriály, ako s mnohými ďalšími vecami, to robia úplne inak…

6.5.2015 | 21:49:46
Stráťa

#2 DramaQueen: To je jenom další z pitomých nelogických úprav.

#5 majklllll #6 niennor
6.5.2015 | 21:52:32
majklllll

#4 Stráťa: škoda že tam nedali scénu která tomu musela předcházet… jak tomu chlápkovi kopou jámu v písku, hodí ho do ní, zasypávají ho a dají mu kýbl s pár škorpíkama na hlavu

6.5.2015 | 22:14:56
niennor

#4 Stráťa: Jop.. úpravy voči knižnej predlohe sú potrebné, akurát že sa často nad nimi fakt hlbšie nezamýšľajú (hlavne, že im to sedí do scenára, ktorý chcú dosiahnuť). Ktovie, raz na ne možno kruto doplatia :)

7.5.2015 | 1:42:07
dawsigi

Obara sucks

7.5.2015 | 2:59:23
Wolf007

„neustále myslela, kdy se od tam dostane“…bože to je sloh :) . Ale jinak teda moc tyhle „vysvětlující“ videa tvůrců nechápu. Každý některé věci vnímá jinak, podle svých osobních sympatií a postojů.

#9 Salim Hrdonožka
7.5.2015 | 8:14:53
Salim Hrdonožka

#8 Wolf007: To jo, ale jen postoj tvůrců je ten jediný správný. :D

Nicméně právě z Dorne jsem zklamaný asi nejvíc. Možná je to tím, že jsem nejdřív viděl část seriálu a až pak četl knihy, takže jsem si na jiné postavy zvykl, ale když vcelku mírumilovná Elaria má „organisovat gang“, který vůbec gangem být nemá, nahrazovat mladou princeznu a následnici trůnu Arianne Martel a, jak říká #2 DramaQueen:, jde přímo proti slovům někoho koho milovala… něco bude špatně. Dále blonďatá „sladká Tyenne“, kterou nikdo nemá podezřívat, jejiž barva vlasů je vysvětlena tím, že Oberyn chtěl „okusit blond krasavici“ je černovlasá, dcera Ellarii a na první pohled ozbrojená… elegantní Lady Nym, jenž se mi líbí víc na obrázku ze hry než v seriálu, má poněkud šikmější oči než bývá v dané lokaci zvykem (jako jasně, Oberyn hýřil tak, že nevíme, se kterým ze svých „kopí“ se naučil dřív, ale Yi Ti snad nikdy nenavštívil)… snad jediná Obara odpovídá svému popisu – drsná, zlá a ošklivá

#10 Ser David Payne
7.5.2015 | 19:23:30
Ser David Payne

#9 Salim Hrdonožka: Tohle jsou všechno malichernosti. Já jsem zklamanej hlavně z toho, že ty herečky prostě špatně hrajou (Ellaria je možná ještě nejlepší) a že jsou jejich role napsaný tak, že se vlastně ani dobře zahrát nedaj.

9.5.2015 | 12:22:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Podpořte nás

Mnoho z vás nám psalo, že by nás za naši práci na seriálu Game of Thrones rádo podpořilo, proto jsme si zřídili PayPal účet, na kterém nás můžete podpořit. Moc děkujeme za podporu!

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás