General Hospital
100/100 - 1×

General Hospital

Tato u nás prakticky neznámá lékařská denní soap-opera je v Americe masově oblíbená a běží už od roku 1963, takže v době vzniku tohoto textu čítala už neuvěřitelných téměř 13 000 epizod při 51 sériích. Kdysi pomohla nastartovat kariéru třeba i Demi Moore či Ricky Martinovi.

USA | 1963 | Vysílá se
vysílání
127 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Drama, Soap opera


Titulky - Sezóna 33




Sezóna 33

4.1.1996 S33E01: 01.04.96 - Thursday

S33E01: 01.04.96 - Thursday

cz sk
5.1.1996 S33E02: 01.05.96 - Friday

S33E02: 01.05.96 - Friday

cz sk
12.1.1996 S33E03: 01.12.96 - Friday

S33E03: 01.12.96 - Friday

cz sk
17.1.1996 S33E04: 01.17.96 - Wednesday

S33E04: 01.17.96 - Wednesday

cz sk
18.1.1996 S33E05: 01.18.96 - Thursday

S33E05: 01.18.96 - Thursday

cz sk
19.1.1996 S33E06: 01.19.96 - Friday

S33E06: 01.19.96 - Friday

cz sk
22.1.1996 S33E07: 01.22.96 - Monday

S33E07: 01.22.96 - Monday

cz sk
23.1.1996 S33E08: 01.23.96 - Tuesday

S33E08: 01.23.96 - Tuesday

cz sk
24.1.1996 S33E09: 01.24.96 - Wednesday

S33E09: 01.24.96 - Wednesday

cz sk
25.1.1996 S33E10: 01.25.96 - Thursday

S33E10: 01.25.96 - Thursday

cz sk
26.1.1996 S33E11: 01.26.96 - Friday

S33E11: 01.26.96 - Friday

cz sk
31.1.1996 S33E12: 01.31.96 - Wednesday

S33E12: 01.31.96 - Wednesday

cz sk
29.2.1996 S33E13: 02.29.96 - Thursday

S33E13: 02.29.96 - Thursday

cz sk
4.3.1996 S33E14: 03.04.96 - Monday

S33E14: 03.04.96 - Monday

cz sk
5.3.1996 S33E15: 03.05.96 - Tuesday

S33E15: 03.05.96 - Tuesday

cz sk
6.3.1996 S33E16: 03.06.96 - Wednesday

S33E16: 03.06.96 - Wednesday

cz sk
28.3.1996 S33E17: 03.28.96 - Thursday

S33E17: 03.28.96 - Thursday

cz sk
8.4.1996 S33E18: 04.08.96 - Monday

S33E18: 04.08.96 - Monday

cz sk
9.4.1996 S33E19: 04.09.96 - Tuesday

S33E19: 04.09.96 - Tuesday

cz sk
15.11.1996 S33E20: 11.15.96 - Friday

S33E20: 11.15.96 - Friday

cz sk

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama