General Hospital
100/100 - 1×

General Hospital

Tato u nás prakticky neznámá lékařská denní soap-opera je v Americe masově oblíbená a běží už od roku 1963, takže v době vzniku tohoto textu čítala už neuvěřitelných téměř 13 000 epizod při 51 sériích. Kdysi pomohla nastartovat kariéru třeba i Demi Moore či Ricky Martinovi.

USA | 1963 | Vysílá se
vysílání
127 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Drama, Soap opera


Titulky - Sezóna 34




Sezóna 34

4.3.1997 S34E01: 03.04.97 - Tuesday

S34E01: 03.04.97 - Tuesday

cz sk
5.3.1997 S34E02: 03.05.97 - Wednesday

S34E02: 03.05.97 - Wednesday

cz sk
7.7.1997 S34E03: 07.07.97 - Monday

S34E03: 07.07.97 - Monday

cz sk
8.7.1997 S34E04: 07.08.97 - Tuesday

S34E04: 07.08.97 - Tuesday

cz sk
9.7.1997 S34E05: 07.09.97 - Wednesday

S34E05: 07.09.97 - Wednesday

cz sk
10.7.1997 S34E06: 07.10.97 - Thursday

S34E06: 07.10.97 - Thursday

cz sk
11.7.1997 S34E07: 07.11.97 - Friday

S34E07: 07.11.97 - Friday

cz sk
14.7.1997 S34E08: 07.14.97 - Monday

S34E08: 07.14.97 - Monday

cz sk
15.7.1997 S34E09: 07.15.97 - Tuesday

S34E09: 07.15.97 - Tuesday

cz sk
16.7.1997 S34E10: 07.16.97 - Wednesday

S34E10: 07.16.97 - Wednesday

cz sk
17.7.1997 S34E11: 07.17.97 - Thursday

S34E11: 07.17.97 - Thursday

cz sk
18.7.1997 S34E12: 07.18.97 - Friday

S34E12: 07.18.97 - Friday

cz sk
21.7.1997 S34E13: 07.21.97 - Monday

S34E13: 07.21.97 - Monday

cz sk
22.7.1997 S34E14: 07.22.97 - Tuesday

S34E14: 07.22.97 - Tuesday

cz sk
23.7.1997 S34E15: 07.23.97 - Wednesday

S34E15: 07.23.97 - Wednesday

cz sk
24.7.1997 S34E16: 07.24.97 - Thursday

S34E16: 07.24.97 - Thursday

cz sk
25.7.1997 S34E17: 07.25.97 - Friday

S34E17: 07.25.97 - Friday

cz sk
28.7.1997 S34E18: 07.28.97 - Monday

S34E18: 07.28.97 - Monday

cz sk
29.7.1997 S34E19: 07.29.97 - Tuesday

S34E19: 07.29.97 - Tuesday

cz sk
30.7.1997 S34E20: 07.30.97 - Wednesday

S34E20: 07.30.97 - Wednesday

cz sk
31.7.1997 S34E21: 07.31.97 - Thursday

S34E21: 07.31.97 - Thursday

cz sk
1.8.1997 S34E22: 08.01.97 - Friday

S34E22: 08.01.97 - Friday

cz sk

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama