General Hospital
100/100 - 1×

General Hospital

Tato u nás prakticky neznámá lékařská denní soap-opera je v Americe masově oblíbená a běží už od roku 1963, takže v době vzniku tohoto textu čítala už neuvěřitelných téměř 13 000 epizod při 51 sériích. Kdysi pomohla nastartovat kariéru třeba i Demi Moore či Ricky Martinovi.

USA | 1963 | Vysílá se
vysílání
127 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Drama, Soap opera


Titulky - Sezóna 40




Sezóna 40

2.1.2003 S40E01: 01.02.03 - Thursday

S40E01: 01.02.03 - Thursday

cz sk
3.1.2003 S40E02: 01.03.03 - Friday

S40E02: 01.03.03 - Friday

cz sk
6.1.2003 S40E03: 01.06.03 - Monday

S40E03: 01.06.03 - Monday

cz sk
7.1.2003 S40E04: 01.07.03 - Tuesday

S40E04: 01.07.03 - Tuesday

cz sk
8.1.2003 S40E05: 01.08.03 - Wednesday

S40E05: 01.08.03 - Wednesday

cz sk
9.1.2003 S40E06: 01.09.03 - Thursday

S40E06: 01.09.03 - Thursday

cz sk
10.1.2003 S40E07: 01.10.03 - Friday

S40E07: 01.10.03 - Friday

cz sk
13.1.2003 S40E08: 01.13.03 - Monday

S40E08: 01.13.03 - Monday

cz sk
14.1.2003 S40E09: 01.14.02 - Tuesday

S40E09: 01.14.02 - Tuesday

cz sk
15.1.2003 S40E10: 01.15.03 - Wednesday

S40E10: 01.15.03 - Wednesday

cz sk
16.1.2003 S40E11: 01.16.03 - Thursday

S40E11: 01.16.03 - Thursday

cz sk
17.1.2003 S40E12: 01.17.03 - Friday

S40E12: 01.17.03 - Friday

cz sk
20.1.2003 S40E13: 01.20.03 - Monday

S40E13: 01.20.03 - Monday

cz sk
21.1.2003 S40E14: 01.21.03 - Tuesday

S40E14: 01.21.03 - Tuesday

cz sk
22.1.2003 S40E15: 01.22.03 - Wednesday

S40E15: 01.22.03 - Wednesday

cz sk
23.1.2003 S40E16: 01.23.03 - Thursday

S40E16: 01.23.03 - Thursday

cz sk
24.1.2003 S40E17: 01.24.03 - Friday

S40E17: 01.24.03 - Friday

cz sk
27.1.2003 S40E18: 01.27.03 - Monday

S40E18: 01.27.03 - Monday

cz sk
28.1.2003 S40E19: 01.28.03 - Tuesday

S40E19: 01.28.03 - Tuesday

cz sk
29.1.2003 S40E20: 01.29.03 - Wenesday

S40E20: 01.29.03 - Wenesday

cz sk
30.1.2003 S40E21: 01.30.03 - Thursday

S40E21: 01.30.03 - Thursday

cz sk
31.1.2003 S40E22: 01.31.03 - Friday

S40E22: 01.31.03 - Friday

cz sk
3.2.2003 S40E23: 02.03.03 - Monday

S40E23: 02.03.03 - Monday

cz sk
4.2.2003 S40E24: 02.04.03 - Tuesday

S40E24: 02.04.03 - Tuesday

cz sk
5.2.2003 S40E25: 02.05.03 - Wednesday

S40E25: 02.05.03 - Wednesday

cz sk
6.2.2003 S40E26: 02.06.03 - Thursday

S40E26: 02.06.03 - Thursday

cz sk
7.2.2003 S40E27: 02.07.03 - Friday

S40E27: 02.07.03 - Friday

cz sk
10.2.2003 S40E28: 02.10.03 - Monday

S40E28: 02.10.03 - Monday

cz sk
11.2.2003 S40E29: 02.11.03 - Tuesday

S40E29: 02.11.03 - Tuesday

cz sk
12.2.2003 S40E30: 02.12.03 - Wednesday

S40E30: 02.12.03 - Wednesday

cz sk
13.2.2003 S40E31: 02.13.03 - Thursday

S40E31: 02.13.03 - Thursday

cz sk
14.2.2003 S40E32: 02.14.03 - Friday

S40E32: 02.14.03 - Friday

cz sk
17.2.2003 S40E33: 02.17.03 - Monday

S40E33: 02.17.03 - Monday

cz sk
18.2.2003 S40E34: 02.18.03 - Tuesday

S40E34: 02.18.03 - Tuesday

cz sk
19.2.2003 S40E35: 02.19.03 - Wednesday

S40E35: 02.19.03 - Wednesday

cz sk
20.2.2003 S40E36: 02.20.03 - Thursday

S40E36: 02.20.03 - Thursday

cz sk
21.2.2003 S40E37: 02.21.03 - Friday

S40E37: 02.21.03 - Friday

cz sk
24.2.2003 S40E38: 02.24.03 - Monday

S40E38: 02.24.03 - Monday

cz sk
25.2.2003 S40E39: 02.25.03 - Tuesday

S40E39: 02.25.03 - Tuesday

cz sk
26.2.2003 S40E40: 02.26.03 - Wednesday

S40E40: 02.26.03 - Wednesday

cz sk
27.2.2003 S40E41: 02.27.03 - Thursday

S40E41: 02.27.03 - Thursday

cz sk
28.2.2003 S40E42: 02.28.03 - Friday

S40E42: 02.28.03 - Friday

cz sk
3.3.2003 S40E43: 03.03.03 - Monday

S40E43: 03.03.03 - Monday

cz sk
4.3.2003 S40E44: 03.04.03 - Tuesday

S40E44: 03.04.03 - Tuesday

cz sk
5.3.2003 S40E45: 03.05.03 - Wednesday

S40E45: 03.05.03 - Wednesday

cz sk
6.3.2003 S40E46: 03.06.03 - Thursday

S40E46: 03.06.03 - Thursday

cz sk
7.3.2003 S40E47: 03.07.03 - Friday

S40E47: 03.07.03 - Friday

cz sk
10.3.2003 S40E48: 03.10.03 - Monday

S40E48: 03.10.03 - Monday

cz sk
11.3.2003 S40E49: 03.11.03 - Tuesday

S40E49: 03.11.03 - Tuesday

cz sk
12.3.2003 S40E50: 03.12.03 - Wednesday

S40E50: 03.12.03 - Wednesday

cz sk
13.3.2003 S40E51: 03.13.03 - Thursday

S40E51: 03.13.03 - Thursday

cz sk
14.3.2003 S40E52: 03.14.03 - Friday

S40E52: 03.14.03 - Friday

cz sk
17.3.2003 S40E53: 03.17.03 - Monday

S40E53: 03.17.03 - Monday

cz sk
18.3.2003 S40E54: 03.18.03 - Tuesday

S40E54: 03.18.03 - Tuesday

cz sk
19.3.2003 S40E55: 03.19.03 - Wednesday

S40E55: 03.19.03 - Wednesday

cz sk
20.3.2003 S40E56: 03.20.03 - Thursday

S40E56: 03.20.03 - Thursday

cz sk
21.3.2003 S40E57: 03.21.03 - Friday

S40E57: 03.21.03 - Friday

cz sk
24.3.2003 S40E58: 03.24.03 - Monday

S40E58: 03.24.03 - Monday

cz sk
25.3.2003 S40E59: 03.25.03 - Tuesday

S40E59: 03.25.03 - Tuesday

cz sk
26.3.2003 S40E60: 03.26.03 - Wednesday

S40E60: 03.26.03 - Wednesday

cz sk
27.3.2003 S40E61: 03.27.03 - Thursday

S40E61: 03.27.03 - Thursday

cz sk
28.3.2003 S40E62: 03.28.03 - Friday

S40E62: 03.28.03 - Friday

cz sk
18.4.2003 S40E63: 04.18.03 - Friday

S40E63: 04.18.03 - Friday

cz sk

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama